BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

♦️ Duamız gunluk bir arkadaşımız için 41 tane Kadir Suresi♦️♦️
بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّح۪يمِ
إِنَّا أَنزَلْنَاهُ فِي لَيْلَةِ الْقَدْرِ ﴿١﴾ وَمَا أَدْرَاكَ مَا لَيْلَةُ الْقَدْرِ ﴿٢﴾ لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِّنْ أَلْفِ شَهْرٍ ﴿٣﴾ تَنَزَّلُ الْمَلَائِكَةُ وَالرُّوحُ فِيهَا بِإِذْنِ رَبِّهِم مِّن كُلِّ أَمْرٍ ﴿٤ سَلَامٌ هِيَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ ﴿
BismillahirRahmanirRahıym
1-) İnnâ enzelnaHU fiy LeyletilKadr.
2-) Ve mâ edrake mâ LeyletülKadr.
3-) LeyletülKadri hayrün min elfi şehr.
4-) Tenezzelül Melâiketü ver Rûhu fiyha Biizni Rabbihim min külli emr.
5-) Selâmun, hiye hattâ matle’ılfecr.
muhursuzpusula muhursuzpusula
asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
⭐ M Mandarins Özge nin duasi
Allahım iç sıkıntılarımdan, kuruntularımdan kurtar, hayatımdaki insanı bana hayırlı kıl. Mutlu olmayı, evlenmeyi, cocuklarımın olmasını, sağlıklı ve huzurlu olmayı nasip et.
Özge için okudum Rabbim duasını kabul etsin inşallah 🤲

♦️ Duamız gunluk bir arkadaşımız için 41 tane Kadir Suresi♦️♦️
بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّح۪يمِ
إِنَّا أَنزَلْنَاهُ فِي لَيْلَةِ الْقَدْرِ ﴿١﴾ وَمَا أَدْرَاكَ مَا لَيْلَةُ الْقَدْرِ ﴿٢﴾ لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِّنْ أَلْفِ شَهْرٍ ﴿٣﴾ تَنَزَّلُ الْمَلَائِكَةُ وَالرُّوحُ فِيهَا بِإِذْنِ رَبِّهِم مِّن كُلِّ أَمْرٍ ﴿٤ سَلَامٌ هِيَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ ﴿
BismillahirRahmanirRahıym
1-) İnnâ enzelnaHU fiy LeyletilKadr.
2-) Ve mâ edrake mâ LeyletülKadr.
3-) LeyletülKadri hayrün min elfi şehr.
4-) Tenezzelül Melâiketü ver Rûhu fiyha Biizni Rabbihim min külli emr.
5-) Selâmun, hiye hattâ matle’ılfecr.
muhursuzpusula muhursuzpusula
asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
⭐ love_story Özlem in duasi
Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme salli ala seyyidina Muhammed. Ya fettah, ya vedüd, ya latif, ya cami , ya erhamerrahimin. Ya Rabbi Özlem kulunun dualarının kabul olmasına engel olan bütün günahlarını bağışla. Huzura,mutluluğa,mucizelere kavuşmasına engel olan tüm tıkanıklıkları yok et. Kolaylaştır, zorlaştırma. Sen ol dersen olur Allahım. Özlem kulunun gönlünden geçen tüm istekler sana ayandır Allahım.. istediği kişiyle afiyetle yollarını aç duasının çok şükür oldu sevincini yaşamayı nasip eyle. Allahümme salli ala seyyidina Muhammed. Aminnn
Özlem için okudum Rabbim duasını kabul etsin inşallah 🤲

Allah razı olsun arkadaşlarım annem anjiyodan çıktı bugün gözetim altında yoğun bakımda kalıcakmış kan değerlerine göre yarın bakıcaklarmış doktor öyle söyledi. S sibellcim asi_melek asi_melek çok teşekkürler 🌸🌸🤲
Cok şükür atlatmış anjiyo cok zor degildir rahat ol canim inşallah eskisinden daha iyi olur annene de tüm hastalara da acil şifalar Allah'ın izniyle🤲🏻🤲🏻

X