BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Elif için okudum Allah kabul etsin

Duamız
70 kere “Ya Allah, Ya Rahman ,Ya Rahim ,Ya Kavi, Ya Kadir.”
love_story Özlem in duasi
Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme salli ala seyyidina Muhammed. Ya fettah, ya vedüd, ya latif, ya cami , ya erhamerrahimin. Ya Rabbi Özlem kulunun dualarının kabul olmasına engel olan bütün günahlarını bağışla. Huzura,mutluluğa,mucizelere kavuşmasına engel olan tüm tıkanıklıkları yok et. Kolaylaştır, zorlaştırma. Sen ol dersen olur Allahım. Özlem kulunun gönlünden geçen tüm istekler sana ayandır Allahım.. istediği kişiyle afiyetle yollarını aç duasının çok şükür oldu sevincini yaşamayı nasip eyle. Allahümme salli ala seyyidina Muhammed. Aminnn
Kitapkurdu60
love_story
M Mandarins
S sibellcim
muhursuzpusula
G gunesliguzelgunler
A Aylinnn_06
asi_melek

Özlem için okudum Rabbim tez vakitte dualarını kabul eylesin inşallah

Rabbim tez zamanda gönlünüzdekini versin. Bende zamanında bu gurupta idim okadar çok dua okadar çok zikir çektim ki rabbim nasip etti 34 yaşında evlendim. Eşimden Allah razı olsun hiç keşke demedim. Şimdi de evlat hasreti çekiyorum. Rabbim İnşaAllah onunda nasip eder. Ümidinizi hiç kaybetmeyin vakti zamanı gelince rabbim gönlümüzdekini veriyor

Darısı burdaki tüm bekar kardeşlerime ve bana olsun inşallah
Sizin de yuvanızı en kısa zamanda bebek müjdesiyle taçlandırsın inşallah

Mutluluklar diliyorum Rabbim tez vakitte evlatta nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…