BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

⭐ Duamız
70 kere “Ya Allah, Ya Rahman ,Ya Rahim ,Ya Kavi, Ya Kadir.”
Kitapkurdu60 Kitapkurdu60
love_story love_story
M Mandarins
S sibellcim
muhursuzpusula muhursuzpusula
G gunesliguzelgunler
A Aylinnn_06
asi_melek asi_melek

⭐ M Mandarins Özge nin duasi
"Allahım iç sıkıntılarımdan, kuruntularımdan kurtar, hayatımdaki insanı bana hayırlı kıl. Mutlu olmayı, evlenmeyi, cocuklarımın olmasını, sağlıklı ve huzurlu olmayı nasip et.
Özge için okudum, Rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin :KK36:

⭐ Duamız
⭐ love_story love_story Özlem in duasi
Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme salli ala seyyidina Muhammed. Ya fettah, ya vedüd, ya latif, ya cami , ya erhamerrahimin. Ya Rabbi Özlem kulunun dualarının kabul olmasına engel olan bütün günahlarını bağışla. Huzura,mutluluğa,mucizelere kavuşmasına engel olan tüm tıkanıklıkları yok et. Kolaylaştır, zorlaştırma. Sen ol dersen olur Allahım. Özlem kulunun gönlünden geçen tüm istekler sana ayandır Allahım.. istediği kişiyle afiyetle yollarını aç duasının çok şükür oldu sevincini yaşamayı nasip eyle. Allahümme salli ala seyyidina Muhammed. Aminnn
love_story love_story
M Mandarins
S sibellcim
G gunesliguzelgunler
A Aylinnn_06
asi_melek asi_melek
Ozlem icin okudum. Allahim kabul etsin

⭐ Duamız
love_story love_story
M Mandarins
S sibellcim
G gunesliguzelgunler
A Aylinnn_06
asi_melek asi_melek

⭐ S sibellcim Sibel in duasi
Ya Fettah Ya Vekil Ya Erhamerrahimin Allahim sen burda dua eden tum arkadaslara da Sibel kuluna da hayırlı bir yuva kurmayi nasip et. Birbirlerine hayırlı eş olmayi dunya ve ahiretleri icin hayırlı zurriyet nasip et Allahım Amin ya Erhamerrahimin
Senin için okudum. Rabbim tez vakitte dualarımızı kabul eylesin 🌼

Merhaba rahatsızlandığım için okuyamadım.Allah herkesten razı olsun şimdiden. En kısa zamanda okuyacağım inşallah. Rabbim herkese gönlündekini versin hayırlı kılsın şimdiden.

X