Bebişlerin odası/yatağı/kıyafetleri hazır mı

arkadaşlar park yatağın içine uyku seti olmaz sanırım kenarlarına bağlanmaz.park yatağı olanlar ne düşünüyor acaba?

Bence de neresine bağlanacak ki.
Bir de bir yerde ortası çökme yaptı diye okudum park yatağın.Üst kattır muhtemelen ve bebek ağırlaşınca çökmüştür.Millet hep memnunum diyor ama...

canım şimdi biz yatak alıcazya onun içine sermek için yastık çarşaf olarak nasıl bişey alıcaz onlar set şeklinde yani takım olarak satılıyor mu acep?

haaa tamam anladim, var tabiiki bende aldim, ama nevresim takimida aldim. bir site buldum orada bebegin nelere ihtiyaci oldugunu yaziyor ilk etapta orada kesinlikle bir kac tane nevresim takiminiz olsun diyor.

selam kızlar nihayet bizde bütün eksiklerimizi tamamladık mobilyaları kıyafetleri hatta buhar makinesi ve mini çamaşır makinesi bile aldım kızlar tavsiye ederim çok pratik ve kolay bir ürün hem minicik çamaşırları o kadar biriktirmenize gerek yok fiyatıda çok uygun eğer almak isteyen arkadaşlar olursa sinbo'nun tüm alışveriş merkezlerinde satılıyo ben migrostan aldım çok memnunum bebişime özel çamaşır makinası karıştırmıycam aşkımın kıyafetlerini bizimkilerle

buhar makinesi ne icin kizlar ben onu cozemedim

Havayı nemlendirmek için özellikle kaloriferli evlerde ısıtıcı yada klima kullanılan evlerden havanın kurumasını engellemek için ama alırken buhar makinesinden ziyade nemlendirme özelliğinin olup olmadığına dikkat edilmesi gerekiyormuş. Bunu kalorifer petegine sürekli ıslak bir havlu koyarakda yapabiliriz tabiki.

birde soğuk buhar olmasına dikkat edin kızlar bazı ürünler buharı sıcak veriyor onun yararından çok zararı olabiliyomuş bu arada ben petekleri suluk doldurdum banamısın demedi mecbur kaldım buhar makinası almaya evim çok sıcak dolayısıyla havayı çok kurutuyo ben bile tıkanıyorum

bende yarın son eksiklerimi alıcam kızlar yumuşatıcımı aldıktan sonra aldıklarımı yıkıycam güzelce sonra çantamı hazırlıycam hazır dursun artık,siz çantanıza bebeğin havlusunu koydunuz mu acaba lazım olur mu?

bende yarın son eksiklerimi alıcam kızlar yumuşatıcımı aldıktan sonra aldıklarımı yıkıycam güzelce sonra çantamı hazırlıycam hazır dursun artık,siz çantanıza bebeğin havlusunu koydunuz mu acaba lazım olur mu?

Canım,ben de düşünüyorum havlusu,şampuan yağ vb gerekir mi diye..birkaç hafta sonra doğum yapacağım hastaneye gidicem.hem odaları görmeye hem de bilgi almaya..Artık oradaki hemşirelere sorucam..

Cevaplariniz icin sagolun kizlar.Demek odadaki nem orani icin lazim.Peki yine birsey sorucam ama doktorlar bebegin odasini kac derecede tutacaksiniz diyo.Burda kesinlikle 18 yada 19 derece olucmis oda.Ben bile bazen usuyorum o derecede.Ama kesinlikle doktorlar cok kiziyo cocugun terlememesi gerekiyormus uyuyunca ustundeki yorgan zaten sicak tutarmis falan.Anneme dedim annem kiyametleri kopardi cocugu zature edersin oyle olmazzz dedi.Bilmiyorum ne yapicam :)

krf-jn%2001.jpg

Ben buna karar verdim kızlar.Diğer modellerin eni 70 acayip büyük,bunu 60cm.Daha kibar geldi bana.Uyku setinin kenar süsleri de sanırım bir şekilde bağlanır biryerlere.Tek aklıma takılan ortopedik yatağı taşır mı üst katı.Sanırım taşır.

Kibele cim bu diğerlerinden daha uygun.Nukoland di sanırım 108 milyon.Burada adam bize 140 dedi.
Ama boyutu takıldı aklıma işte60x120 bu.Diğerleri hep 70x100.Bu daha dar ve uzun ya kapılardan kolay geçer ama çocuk büyüyünce rahat dönemez mi diye düşünüyorum şimdi de.Öff,çok kararsız bir tipim.
Annem beğenmemişti bu tarz yatakları,dün bir dizide görmüş,güzel olmuş diyor nevresimdi filan.Ben de Sevgili Dünürüm dizisinde gördüm,mavi,hoştu.

Kibele cim bu diğerlerinden daha uygun.Nukoland di sanırım 108 milyon.Burada adam bize 140 dedi.
Ama boyutu takıldı aklıma işte60x120 bu.Diğerleri hep 70x100.Bu daha dar ve uzun ya kapılardan kolay geçer ama çocuk büyüyünce rahat dönemez mi diye düşünüyorum şimdi de.Öff,çok kararsız bir tipim.
Annem beğenmemişti bu tarz yatakları,dün bir dizide görmüş,güzel olmuş diyor nevresimdi filan.Ben de Sevgili Dünürüm dizisinde gördüm,mavi,hoştu.
bende alacagım hala karar veremedım

bunlara bırde yatak alıyoruz dımı canımm

Evet canm.Bazıları üst kata yorganı,battaniyeyi katlayıp sererek kullandıklarını,bazıları ince bir yün yatak ile kullandıklarını bazıları da ortopedik yatak kullandıklarını söylüyor.

kızlar kraft chicco gibi marka olsun istiyorum içine de ortopedik yatak düşünüyorum fiyatları biraz pahalı ama olsun.hala emin olamıyorum kenarlarında plastik var ve çadır gibi olan malzemesi de plastik bebeğe zararlı oluyormuş.mobilya beşik alsamda kullanıp işi bitince koyacak yerim yok.kararsızım..

slm kıslar bende mayıs annesi adayıyım ben beşik almaktan vazgeçtim zaten oğlumun mobilyalı büyüyen tiplerden beşiği vardı bide tayinci olunca park yataktan vazgeçtim ama alacak olanlara bu üzeri tenteli olan titreşim ve müzikli olanları şiddetle tavsiye ederim ben birçok arkadaşıma aldırdımbu çeşitten ve hepsi acayip memnun hem taşınılabilirliği hemde kullanışlı olmasından dolayı neyse bizim 2. deneyimimiz olacağından hastane çantamız hazır bebeğimizin bezi poposili her ay 1er tane alıyorum zaten ilk 40-45 gün rahat 2 paket 3-6 ay bez gidiyo benim tavsiyem molfix hem ekonomik hemde prima kadar kaliteli.. şampuanı tarağı bebek yağı sabunu dalin yada can bebe aldık..

yatak bakmak isteyenler uygun fiyata bir sitede ve kargoyla hızlıca evinize kadar geliyo kirazbaby.com adresine bakın ve bu sitede 75 milyon üstü tüm ürünler ücretsiz kargodur..

Son düzenleme:
X