Bebişlerin odası/yatağı/kıyafetleri hazır mı

güleçcim bence o kadar markaya kaçma aynı kalitede daha uygun fiyata olanlar var bu markalara isim parası vermekten iyidir. ve bide bizim arkadaşların çoğu bu yatakla birlikte satılan şiltelerden aldılar.merak etme bu park beşiklerdeki plastik malzemeler çocuğa zarar veren türden değilmiş bence hiç mobilyalı yatak alma en pratiği park yataklar..

Ay kizlar ya Turkiyenin mobilyasiyla burdaki mobilya yapisi cok farkli.Oyle cafcafli oda takimlari yok ben aldim sade beyaz ve yonca gibi kapaklari var.Haliyle takim sade olunca odayi suslemek gerekiyo.Bende ne kadar sus esyasi varsa pembeli beyazli onlardan aldim.Cok tatli oldu ama zahmetli oldu.

Birde park aldim burdaki parklar ordakiler gibi degil.Tahtadan 4 kose ve bildigin mobilya gibi.Onuda suslerle canladiriyoruz ancak oyle oluyo.Burdakiler alismis sadelige ben sinir oluyom ya

Selens neden tenteli olanları tavsiye ediyorsun.Daha mı kullanışlı?
Bir de 3-6 kilo bez demişsin.Ben de geçen gün baktım markette biraz senin dediğin 2 numara sanırım.1 numaradan almaya gerek yok mu?

Selens neden tenteli olanları tavsiye ediyorsun.Daha mı kullanışlı?
Bir de 3-6 kilo bez demişsin.Ben de geçen gün baktım markette biraz senin dediğin 2 numara sanırım.1 numaradan almaya gerek yok mu?

evet canım park yataklar hem daha derli toplu hemde pratik kullanış açısından yani ilk 45 gün için molfix 3-6 kg aldım 2 paket sonrasında 4-9 kg alıcam genelde bebekler 3-4 kilo arası doğdukları için ondan aldım oğlumdada aynısını yaptım ben..

arkadaşlar bu hafta sonu bebek mobilyası baktık,bizim evimiz yeterince geniş,bebeğimize ayrı oda yapabilcez,beğendiğim takımın(90-190 sonradan büyüyüp tek kişilik yatak olabilen yatak-3 kapılı gardrop-4raflı enine dar bir kitaplık-şifonyer yerine biz çalışma masası istedik)pazarlıklı fiyatı 2000 ytl,takım çok cici,pembeli sarılı falan,üzerinde winnie the pooh baskıları var:)sizce fiyat nasıl?

arkadaşlar bu hafta sonu bebek mobilyası baktık,bizim evimiz yeterince geniş,bebeğimize ayrı oda yapabilcez,beğendiğim takımın(90-190 sonradan büyüyüp tek kişilik yatak olabilen yatak-3 kapılı gardrop-4raflı enine dar bir kitaplık-şifonyer yerine biz çalışma masası istedik)pazarlıklı fiyatı 2000 ytl,takım çok cici,pembeli sarılı falan,üzerinde winnie the pooh baskıları var:)sizce fiyat nasıl?

BENCE TAKIM iÇİNE SİNDİYSE FİYAT NORMAL DEĞERLERİ ARASINDA.
AMA BİRAZ DAHA ARAŞTIR İSTERSEN...

park yatağımız geldi,babaannemiz almış yolladı,kurduk çoook güzel bende kıyafetlerin yıkıyorum,file aldım minik çoraplar için astım bugün kuruyorlar daha battaniyesini,havlusunu yastıklarını yıkıycam sonrada ütüleyip dolabını yerleştircem minik oğlumun ayyyyy çok heyecanlıyım ....

33+4 haftalığım canım cumartesi kontrolümüz var martta da her hafta nst ye bağlıycak doktorum.

hayirli aksamlar canim

bu arada kizimin odasi bitince buraya resmini koyup fikirlerinizi alicam bakalim

Ooo Kizlar Nerdeyse Bitirmişiniz Hazirliklari Tamamlamişsiniz üff Ben Daha Tamamlayamadim Kiyafet çook Almicam Herkes Kafami Kariştiriyo çook Alma Fazla Giymiyolar Zaten Diye çok çabuk Büyüyorlarmiş. Bende Fazla Almadim Bakalim Bide Dogsun Sonra Tamamlarim Diyorum. Ama Bez Alicam şampuan Falan Alicam Başka Aklima Gelmiyor.
Bu Arada Siz Bebişlere şampuan Kullancaksiniz ? Ben Dalin Kullanmayi Düşünüyorum. Ve Badtime ürünler Varvücud şampuani Ve Yagi Onlardanda Alicam .

Ooo Kizlar Nerdeyse Bitirmişiniz Hazirliklari Tamamlamişsiniz üff Ben Daha Tamamlayamadim Kiyafet çook Almicam Herkes Kafami Kariştiriyo çook Alma Fazla Giymiyolar Zaten Diye çok çabuk Büyüyorlarmiş. Bende Fazla Almadim Bakalim Bide Dogsun Sonra Tamamlarim Diyorum. Ama Bez Alicam şampuan Falan Alicam Başka Aklima Gelmiyor.
Bu Arada Siz Bebişlere şampuan Kullancaksiniz ? Ben Dalin Kullanmayi Düşünüyorum. Ve Badtime ürünler Varvücud şampuani Ve Yagi Onlardanda Alicam .

canım ben sebamed ürünlerini aldım
yağ şampuan hepsi
herkes onu önerdi...

kızlar bebişlere aldığınız herşeyi yıkadnız mı?alt değiştirme takımı alsım yastığı,battaniyesi onlarıda yıkasam mı acaba ?kıyafetlerini yıkadım hepsini.

Bende dün tamamladım eksiklerini sebametin setini aldım hemde büyük boylarını artık en az 6-7 ay kullanırız sanırım. Tırnak makası, tarak seti, burun aspiratörünü, duş derecesini, ateş ölçer, sadece dijital oda termometresini alamadım yoktu. Ağız bezleri, şurup kaşığı, biberon emzik(inşallah kullanmam ama yinede aldım iyice steril edicem ne olur ne olmaz diye bulunsun) küvet file vs yani aklımıza gelen ufak tefek eksiklerimizde bitti. Uyku setimiz çok tatlı lila rengi üzerinde kediciklerimiz var Allah herkeze iyi günlerde kullanmayı nasip eder inşallah. Sadece kendi pijama takımlarım kaldı istediğim gibi bulamadım. Sizler naptınız gecelik pijama konusu.

oo yakamoz hayırlısıyla kullanmak nasip olsun inşallah hepime evet bebişlere bişeyler almaya çalışırken doğumda ihtiyacımız olan kendi ihtiyaçlarımızı tamamlyamadık.

Bugun bir eksik farkettim hemde bayagi buyuk eksik.Bebegin banyodolabi hani su icinde kuveti oluyo altta cekmeceler cok kullanisli onda yikiyorsun cocugu.En onemli ihtiyaclardan biri yani az daha unutuyormusuz neyse yarin esim calismazsa gidelimde alalim panik yaptim :)))

arkadaşlar agız mendilleri ve göbek bağını da aldınız mı? ben de dün duydum ilk kez,aldım hemen:)

X