BEBiŞLERİN iLK BAYRAMLIKLARI ALINDI MI ?

babaannemız mont almış bayramlık(pek seındık haberımız yoktu) pantolonumuzda hedıye gelmıştı..bıde yulumuz var ama onu çekemedım ekerım çekınce..
çoraplarımız ve ayakkalbılarımı(onlarda hedıye geldı) belkı başka laırız fırsat bulup çıkabılırsek ..çünku ayakkabılar bıraz yazlık gib omazasa onlarla ıdare edıcez artık.....başka var ama altına uymuyor..

hepsi güle güle giysin ciccilerini, bu arada kızlara hep elbise almışsınız benim kızım 5,5 aylık olcak ama çok özenmeme rağmen hala elbise giydiremiyorum, hepsi olduğu gibi yukarı toplanıyor siz rahat giydirebiliyor musunuz?

kıyafetler çok guzel...meleklerimiz gule gule giyinsin...
füsfüscum bizede gelen hediyelerin %80 i elbise...çok guzeller...bende lcwaikikiden elbise aldım ama seninde dediğin gibi şimdi giydiremem diye 6-9 aylık aldım....daha hiç elbise giydirmedim...bahardan yaza gecişte giydirmeyi düşünüyorum....

güle güle giysinler kızlar hepsi de çok güzel kaydirigubbakcemile2

güle güle giysinler kızlar bebişleriniz bende bir ara eklerim resmini daha çekmedim resmini...

teyzeleri bu da bizim cicilerimiz

bunlarda pantolon hariç hepsinde ablamında var takım olucaz ama onun eteği düz renk
bide elbisemiz ve ayakkabıız var ama onlar yarın geliyooo gelince gösteririz cicilerimizin devamını kaydirigubbakcemile3teyzelerihihoyyyt:teytey:kaydirigubbakcemile3

pek belli olmadı diye büyütmeye calıştım ama inşallah olur

güle güle giydir serince çok şekerler :)

maşşallah bebişerımız büyüdü artık kıyafetlerımız hep 6 aylık alıyoruzz..allah hepsıne uzun ömürler versınn

çok güzel roseicm güle güle giysin eren bebek...nice bayramlara inşallah...

İLK BAYRAMIMIZDAN BİRKAÇ KARE FOTOĞRAF :))

İLK BAYRAMIMIZDAN BİRKAÇ KARE FOTOĞRAF :))

allahım bu ne kadar güzel bebek maşallah, allahım sen nazarlardan koru:Saruboceq: uzun zamandır böyle tatlısını görmemiştim:ecrin_bebek: allah seni annene babana bağışlasın, yüzün gibi kaderini de güzel eylesinŞenizbenim yerime öper misiniz o bal yanaklardan:asigim:

senace masallah rabbim korusun melegini...cokkk tatlı...elbiseler de ayrı bi hos..benim de kızım var 1.5 aylık henuz...umarım boyle şirin olur oda buyudukce

parmağını yerkenki resmine bayıldım yaaa, benim kızımda hep parmaklarını böyle yapıyor, bende çekim böyle bi resmini, Allahım bağışlasın çok tatlıymış.

Bende kızıma tulum gibi astronot tarzı mont almayı düşünüyorum hiç soğuk geçirmez diye. Fakat Adasu'nun aldığı beyaz monta bayıldım. Canım yazımı okursan acaba nerden aldığını yazabilir misin?

SENACE allah bağışlasın bebeğini bu ne tatlılık maşallah ne güzel yaa bebişlerine bayramlık alıyorlar:dance: darısı bana inşallah:Saruboceq: hayırlısıyla bi koca bulursam-tatlicadiarzu-

canım beyaz degil pembesırnaşık şey kanz'dan aldım cok güzel şeyler var onu gecen bayram almıştım bu bayram içinde gine ordan aldım harika şeyler var kesinlikle gidip görmeni isterimyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…