BEBiŞLERİN iLK BAYRAMLIKLARI ALINDI MI ?

S

SENACE

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi SENACE
EVET KIZLAR BEBiŞLERİN İLK BAYRAMLIKLARINI ALDINIZMI?
ALAN VARSA RESİMLERİNİ PAYLAŞALIM.
BEN ALDIM KIZIMA CİCİLER...
HENÜZ FOTO ÇEKMEDİM, BiRAZDAN EKLEMEYE ÇALIŞACAĞIM.

• Konu Sahibi SENACE
canım elif senamız gule gule giyinsin cicilerini...
bende aldım, hemde ramazanın ilk haftasında...annemler içinde gidip aldık, orda dayanamadım tekrar aldım...maşallah şanslı bizim minikler...bende akşam koyarım fotolarını...

• Konu Sahibi SENACE
ayy ben daha kızıma birşey almadım hafta içi alacağım inşallah...
Allah güle güle giymek nasip etsin kızlar...
nice bayramlar görsünler inşallah...

• Konu Sahibi SENACE
ay bende bunu disariya ciksim alisverise az once kendi kendime diyordum kk de ki temmuz annisleri aldilar mi acaba bebeklere bayramlik diye:roflol::roflol:
tam ustune bastin kaldir kiz ayagini senace hihoyyyt
benim bi suru kiyafet hangisini giydircem gene aldim bi suru
yakinda batarsak hic sasmicam dicem, ama inanmayin o kadar da almiyorum
internetten guvenli sitelerden indirimler olunca aliyorum,
yuzde ellei yuzde yetmis indirim gelio bi ay icinde bilmem kac defa, bende dayanamayip magazada ik uc misli oluyor bende hepsi de ayni kiyafet kaydirigubbakcemileama internetten aliyorum daha ucuza geliyor ne guzel .....

hem oglana hemde kiza ha bi de esime
bana ara sira alirim pek degil :bbo:!!!!

• Konu Sahibi SENACE
KIZIMA BU BABETLERİ ALDIM.
PEMBE-KIRMIZI ÇİÇEKLİ ÖNDEN DÜĞMELİ ELBİSE ve ÜSTÜNÜN PEMBE BOLERO HIRKASINI ALDIM ( Takım satılıyordu )

İSTANBULDA OTURANLAR DEBENHAMS TAN YAPABİLİRLER ALIŞVERİŞLERİNİ HARİKA ÜRÜNLER VAR.
ELBİSESİNİ BULAMADIM İNTERNETTE, FOTOYU DA KOYACAĞIM.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi SENACE
güle güle kullansın minikler
bizde yarın çıkıyoruz alışverişe.uzun zamandır bu anı bekliyorum.oğluşuma bayramlık alacaz.çok heyecanlanıyorum.bi sabah olsada gitsek artık...bu arada bayramda alanyada olacaz büyük ihtimal.9gün tatili değerlendirecez.bi aksilik çıkmazsa.batuşumda gelince büyüklerinin elin öpüp harçlıklarını alır artık..kuzumun ilk bayramı.ay ben çok heyecanlıyım kızlar...

• Konu Sahibi SENACE
güle güle giyinsin kizin canim ..bende bugün ciktim ama evde bir cizgili gömlegi ve krem rengi pantolonu var oglumun ..onlardan güzel bisey bulamadim bende onlari giydircem birde bu sapkayi aldikk .. tamm adam oldu simdi :))

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi SENACE
ay askitocum bayildim gule gule kullansin oglusun,
benim oglum kafasina hic bir sekilde sapka tutmuyo,onu kafasindan cikarana kadar agliyo....
bende oglusumun cicilerini on gun once aldim,ayakkabida almistim,gecen hafta denedim buyuktu,bugun ugrastim ayagina sokmaya olmadi,ne cabuk buyuyorlar ya artik ,

• Konu Sahibi SENACE

ham ham hammmmmm yirim ben onuuu :asigim: :asigim: efe bey tam efe olmus yaneeee

senacecim zevkli hatunsun vesselam..cimcimeye pek yakışacak... hihoyyyt hihoyyyt

bizim bayramlıklarmıza gelinceeeee...biz her gun kıyafet alıyoruz neredeyse, ama hic bir zevki olmuyor giydirmenin cunku giydirdikten en fazla 15 dakika icinde tum üstü kusmuk oluyor Çok üzgünüm çoook

yada önlüklerden ne giydigi görünmüyor ege beyin.. :çok üzgünüm: :çok üzgünüm
:

aldıklarınız çok güzel kızlar senacecim seninkini göremedim ama eminimki güzeldir güle güle giysinler bende daha almadım alınca eklerim resimlerini...

biz aldık cicilerimizi.ama nasıl aldık.alelacele.sağolsun kocacım alışverişi öyle mağaza mağaza dolaşmayı hiç sevmez.ilk girdiğimiz mağazadan bişey beğenemedim.hadi gidelim eve sonra alırız çok kalabalık diye tutturdu.zar zor diğer mağazaya soktum.orda beğendim allahtan.hemen aldık çıktık.neyseki içime sindi.ama ayakkabı alamadım oğluma.onada bir ara bakarız artık...yarın eklerim cicimizi...
kızlar güle güle kullansın kuzucuklarınız...

bende aldım bugün cok güzel panco'dan elbise krem rengi yakında resmini ceker eklerim kızlar bir sürüde tulum kışlıklar falan aldık olmuyor kuzuma 3-6 aylık yada direk 6 aylık giyiyoruzkaydirigubbakcemile3 heytt bee bu hafta 3 ayımız dolmuş olucakhihoyyyt

Allah butun bebıslerın kıyafetlerını sağlıcakla gıymeyı nasıp etsın.bız de daha alacagız kıyafetımızı.babamıız ısten gelecek kı ben cıkıp alayım burada havalar artık serınledı beraber cıkamıyoruz.ınsallah ben de alırsam eklerım

bebişlerınız güle güle gıysın cicilerınıı ...resmlerını beklıyoruzz..bakalım bızde alıcaz bu hafta ..bulabılrısek buralarda güzel bişiler oğlan bebelerınede çok fazla secenek olmuyorkı burdakı mağazalarda da ınşallah buluruz bişilerr..olmazsa bahcıvan kotları var onlardan bırını gıyerızzz..

BİZ BUNLARI ALDIK KIZIMA, FAKAT HAVA SOĞUK OLACAKMIŞ, DAHA KALIN BiRŞEYLER DE MUTLAKA ALACAĞIZ.

Son düzenleyen: Moderatör:
çok tatlılar güle güle gıysın elıf sena hanımmmm...

güle güle giysin elif sena hanım cicilerini... ben bayramlık almıycam çünkü sağolsun babannesi daha önceden istanbuldan 3 takım alıp gelmişti cicili bicili daha onları hiç giymemiştik hem biraz büyüktüler hem de sıcak diye ama havalar bayaa soğudu artık rahat rahat giydirebilirim. sadece ayakkabı bakıcam.bi de yarın yine İstanbuldan geliyo kayınvalidem doldurmuş yine bissürü kıyafet yani pek gerek kalmayacak. bi de malesef denizlide çocuk giyimi konusunda çok fazla seçenek yok.:1no2: 3-4 tane büyük markanın dükkanı var geri kalanlarda da bana hitap eden pek bişey yok...yine de bi bakmak lazım bakalım...

cook guzelmis senacecim aldıkların..kızın güle güle giysin inşallah..
giydikten sonra ayakkabılar bana gönder de yiyeyim onları tek lokmada :))

cook guzelmis senacecim aldıkların..kızın güle güle giysin inşallah..
giydikten sonra ayakkabılar bana gönder de yiyeyim onları tek lokmada :))

HİDENNİSKO CANIM SENi Mi KIRACAĞIM HEMEN GÖNDERİYORUM...

senaceceim cok güzel maşallah kuzun güle güle giysin bizde artık kilotlu corap giyioruz bayramlıgın alıtınada aldım bitane kalın kilotlu corap sıcak tutuyor gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…