BEBiŞLERİN iLK BAYRAMLIKLARI ALINDI MI ?

resim262wv7.jpg
Bu bayramlıgımızz...:asigim:

resim266py2.jpg
buda montumuzz.. :dance::nazar:

SiZİN ELBİSENİZDE ÇOK HOŞ, MONTUNUZA DA BAYILDIM.
BEN ŞiMDİ KOMPLE TULUM MONTLAR VARYA ONDAN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.
KISA MONTUMUZ VAR AMA, ÇOK KÜÇÜKBEBİŞLERİMİZ SANKİ ÜŞÜTÜRLER GiBİ GELİYOR.
BENDE KİLOTLU ÇORAP GİYDİRİYORUM PİJAMALARININ ALTINA...
HAFTA SONU ÖRME YELEKLER GİYMEYE DE BAŞLADI :))

BEN KIZIMIN BABETLERİNİ ÇOK UYGUNA ALDIM.
SENİNKİNİN ALTINA DA OLUR PEMBESİ DE VARDI.
iLK BAYRAMLIKLARINI KESİNLİKLE SAKLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM...

bizde aldık,dayanamadık montumuzu giydik bile
gerçi burda bayramı kutlayamayacağız ama :KK43:(

img3794km2.jpg

w600.png

img3795kg7.jpg

w800.png

img3796tz4.jpg

w800.png

Son düzenleme:
ALLAHIM O MİNİCİK AYAKKABILAR O YAKIŞIKLI DELİKANLININ MI? ( Isıra ısısra yerim ben onu giyecek ayakları )

HIRKASI DA TAM KÜÇÜK ADAM HIRKASI... BAYILDIMMMM :)

ay masallah ne tatlı kıyafetler onları o tatlıların uzerınde de gormek ısterız

gule gule giysin yavrulariniz insallah kizlar
Rabbim gulucukleri eksik etmesin yuzlerinden insallah

anaaaaam bunlar ne cabuk büyüdü böyle, daha yeni dogmustular ya, simdide ilk bayramliklari alinmis bile, oyy oyy yeriiimmm.. kizlar masallah, hepsi cok cok tatli, cicileride cok güzel. allahim iyi günlerde giymeyi nasip eder, allahim gelinlikli damatlikli hallerini de göstersin insallah. MASALLAH... insan bakmaya kiyamiyo...:nazar::nazar::nazar:

anam maşallah hepsi birbirinden güzel kıyafetlerin güle güle giysinler inşallah...

ben daha almadım hediye o kadar çok kıyafet geldiki ama hepsi büyük kızıma elbise alıcam yarın rabbim giydirmek nasip etsin tüm bebelere inşallah

:emir_bebek:bebişleriniz güle güle giysin cicilerini...sizlerle beraber bende oğluma aldığım ilk bayramlıkları hatırladım.nasılda heyecanlıydım anlatamam.oğlum şimdi on yaşında.5. sınıfa gidiyor ve ben kaçıncı bayramlık aldığımı hatırlamıyorum ama ilk 2 bayram aldıklarım dün gibi aklımda.allah sizlerede bebişlerinize sayısız bayramlık almak nasip etsin..:emir_bebek::emir_bebek:

maşallah saglık sıhatle giysinler ilk bayramlıklarını kendimi hatırladımda sanki kendime alıyormuş gibi mutlu olmuştum şimdibenim kızımda 3 yasında bayramlıklarını aldım hala o heyacan ve mutluluk var ama benim genckızım bütün kıyafetleri doldurdu eline onu iştemiyoyum ben bunu iştiyoyum diye magzada kök söktürdü bize ve kendi istedigini aldık sonunda

ben daha doğmadan almış tım :) bu arada resimler çıkmamış ben de göremedim :KK43:

BUNLAR BENiM KIZIMIN CİCİLERİ

67102920kt0.jpg

bbdg1.jpg

ADASUNUN KIZININ CİCİLERİ
adasuoz6.jpg

adddlg0.jpg

HİDENNİSKONUN OĞLUŞUNUN CİCİLERİ

hioq2.jpg

hioq2.jpg

img3796tz4zv2.jpg

w800.png

HAND_E NİN KIZININ CİCİLERİ