Bebişlerin Cinsiyetini Ögrenenler Yokmu?

Ebtuna öncelikle inşallah oğlunu sağlıklı bi şekilde alırsın kucağına. Ama bu denli cinsiyet ayrımı yapmana bozuldum doğrusu. Tabi herkezin gönlünden geçen bişey vardır mutlaka ama olmazsada bu üzülüp ağlanacak bişey değildir bence neyse daha fazla yazmayacağım.

biliyorum çok yanlış,şimdi ben de çok üzülüyorum ama napayım kendimi çok şartlandırmışım,içimden hep kız geçiyodu

Ya hakikaten deliricem ben hala öğrenemedim ya.AmA İÇİmden hep erkek geçiyo bugün 17+2 oldum inşallah haftaya öğrenicem cinsiyeti ama farketmez.Çünkü ilk bebeişim olucak oyüzden farketmiyo.Allah sağlıklı ve hayırlı bebişler nasip etsin inşallllah..

erkekmiş...çok kız istiyodum biliyosunuz,valla ne yalan söyleyeyim çok üzüldüm,hatta o kadar kendimi sıkmışım ki dr işte burda pipi deyince ağlamaya başladım...şimdi çok utanıyorum kendimden ama napalım insanız işte içimden hep kız geçiyodu,hep kız eşyalarına bakıyodum,hayallerim yıkıldı resmen...neyse kader böyleymiş,sağlıklı olsun diye dua ediyorum artık...bu arada dr belki yanılıyorumdur 15gün sonra kesin söylerim,bi ara bi çıkıntı gördüm ama yanılıyo olabilirim dedi...benim hiç umudum yok ama böyle bi şey yaşayan ya da duyan oldu mu?cvp verirseniz çok sevinirim[/QUOTE]

canım kendini kıza hazırlamış kız bebeğin hayallerini kurmuşsun böyle hissetmen şuan için normal. şimdi erkek bebiş hayalleri kurucaksın ve nasıl üzüldüm diye kendine şaşıcaksın emin ol.Allah sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin güzelim...

canım çok teşekkür ederim desteğin için,yaptığımın çok yanlış olduğunu bikliyorum ama kendimi çok germişim o an resmen sinirlerim boşaldı...inan erkek olacağı hiç aklımda yoktu,hep kız hissettim,kız bebek eşyaları,giysileri hep onlara bakıyodum,nerdeyse emindim kız olacağından,e bi de çok istiyodum yani...ben burda yalnızım bi kızım olursa bana arkadaş olur diye düşünüyodum,artık oğlum olur inşallah...yüzük falı,bıçak-makas falı,çin takvimi hepsinde kız çıkıyodu,arkadaşlarımda hep kız diyodu...yani ben de resmen emindim artık...o yüzden böyle acayip bi tepki verdim galiba,çok şartlanmışım...ne bileyim tatlıya acayip düşkün olmama rağmen şimdi nerdeyse yüzüne bakmıyorum,yüzüm sivilcelendi,iyice inanmıştım yani...neyse çok sağol,artık tek duam sağlıklı,hayırlı bi evlat olması,inşallah hepimizinki öyle olur

Bugün Yine Bebeğimi Gördüm. 3 Lü Testler Için Gittik. Muhtemelen Erkek Benimki. Allahim Sağlikli Olsunda . Erkek Kiz Faketmez

ay ben kıyamam canım demekki hayırlısı böyleymiş bende senin gibi yapayalnızım bu şehirde hep kızım olsun istedim ama doktor erkeğe benziyo bi çıkıntı var dediğindede çok sevindik eşimle biz hep erkek bebek eşyalarına bakıyoruz hep erkek bebek hayalleri kuruyoruz işte kasketli halini gömlekli halini küçücük kot pantolon giyen bi küçük erkeği hayalliyorum hep.benim oğlum canım yavrum bitanem seni çok seviyorum annecim diye hergün konuşuyorum allahım sağ salim kucağımıza versin yavrularımızı düşünsene onlar bizim bi parçamız olacak.sende üzülme fazla hep hayalini kur bebeğinin

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Bugün Yine Bebeğimi Gördüm. 3 Lü Testler Için Gittik. Muhtemelen Erkek Benimki. Allahim Sağlikli Olsunda . Erkek Kiz Faketmez

Amin canım hepimizinki sağlıklı olur inşallah .... Benim yeğen gösterdi artık kendini ha.... (Beninki kızsa damat diyecem şimdilik yeğen diyelim) Tescilli erkek o Şeniz

çok teşekkür ederim,valla çok güzel anlatmışsın,beni de imrendirdin,yeni yeni alışmaya çalışıyorum erkek anası olacağıma:)inşallah sağlıklı,hayırlı,çok güzel bi oğlun olur

Nekadar inanılır bilinmez ama.çin takvimine göre bu yıl doğan çocukların çoğu erkek olacakmış. Benimki de erkek. 14. haftada öğrendim. Çok mutluyum. Umarım hepimizinki sağlıklı olur.:1rolleyes:

Amin canım hepimizinki sağlıklı olur inşallah .... Benim yeğen gösterdi artık kendini ha.... (Beninki kızsa damat diyecem şimdilik yeğen diyelim) Tescilli erkek o Şeniz

amin . inşallah hepimizinki sağlıklı olur. hem belki seninkide erkek olur. kanki olurlarrrrr:dance:

kızlar benimde çok az kaldı çok heyecanlanıyorum cumartesi günü gideceğim doktora kimbilir ne kadar büyümüştür içim içime sığmıyor inşallah öğreniriz cumartesi günü bakalım benim sürpriz yumurtamdan ne çıkacak ?

Ya ben malesef daha öğrenemedim ama bu hafta içinde tekrar doktora gidicem 17+3 oldum evet semrascım gerçekten sürpriz yumurtalardan neler çıkıcak dört gözle bekliyoruz.Ama herşeyin hayırlısı

Ya semrascım bu takvimi nasıl olusturduğunu ayrıntılı anlatabilirmisin zahmet olmazsa tekrar teşekkürle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…