Bebişlerin Cinsiyetini Ögrenenler Yokmu?

gözünaydın genciza negüzel oğluşun oluyor eşin çok sevinmiştir canım allah analı babalı büyütsün

Kızlar bebişimin cinsiyetini sonunda öğrenebildik bi kızım olucak :emir_bebek: aklınıza gelen değişik kız isimlerini yazarsanız cok sevinirim

ah ah benim deli doktor 20 haftalik olunca solerim dedi ben daha nasil beklicem 5 yada 6 hafta be allahim neyse sabredecez artik

ah ah benim deli doktor 20 haftalik olunca solerim dedi ben daha nasil beklicem 5 yada 6 hafta be allahim neyse sabredecez artik

ahh ahh seni en iyi ben anlarım doktorum bana 5 hafta sonra dedi neyse 2 haftam kaldı benneyaptımki ama cok zor geciyor benden söylemesi vallahi 5 hafta ben napıcam diye düşürken 2 haftam kaldı şimdi günleri sabırsızlıkla sayıyorum gel 13 şubat :dance::asigim:

seninki subat bakalim benim deli doktor dicek mi bu subat 5 de randevum var kesin demicek dese cok iyi olur ama demez neyse bende mart ayini beklicem o zaman

herkese slm kızlar bende dün dr gittim ve cinsiyeti belli oldu bebişimin allahın izniyle kızımmm prensesimmmm olacakmışşşş:teytey::teytey::sm_cool::emir_bebek:

kızlar ben de dün doktora gittim 17+2 günlük olarak bebeğim kızmış 16 cm 190 grammış...

bakıyorumda artık kızlarımızında sayısı artıyor hadi bakalım kızlar hayırlısı olsun öğrendiğinize sevindim

kızlar ben de bugün yani pzt günü gidicem dr a...inşallah yarın öğreniriz,bi de çok istiyorum kızım olmasını...kendime kızıyorum ama napayım,nolcak bu halim bilmiyorum:)yarın(yani bugün)yazarım inşallah

bi kız bebekte benden:) benimde kesin kızım oluyor:)) cumartesi günü kızım olacağını öğrenir öğrenmez cicilerini almaya başladım:) çok eğlenceli.

bi kız bebekte benden:) benimde kesin kızım oluyor:)) cumartesi günü kızım olacağını öğrenir öğrenmez cicilerini almaya başladım:) çok eğlenceli.

ayyy ne güzel ilqnur cok sevindim adına bende bir hafta sonra ögrenicem kızım olucakmış gibi hissediyorum inşallah saglıklı hayırlısı olsun önemli degil kız erkek:asigim:

ya vallaha bebek depdikce oynadikca cinsiyetini bilsem de kizim oglum dicem ama olmuyo esim oglum dio ben gecen her zaman yavrum bebegim kuzum diye severdim oksardim karnimi gecen de birden kizim demisim ana kizim mi olcak acaba dedim esime ay bi tuhaf oldum dedim bi tane oglumuz var bi de kizimiz olsun ama genede herseyin hayirlisi demi bidisim

hakikaten öyle ::)))) kızım diye mi oğluşum diye mi seveceğimizi şaşırdık biz de .. kısa yoldan bebişim diyoz napalım :sm_confused:

dilimiz dönüyor kızlar bebişim olmuyor herzaman bende bazen ogluşum kızımm diye seviyorum :asigim: sonrada allahmı söyletti acaba diyorum neyse az kaldı pazartesi günü ögrenicem:sm_cool:

erkekmiş...çok kız istiyodum biliyosunuz,valla ne yalan söyleyeyim çok üzüldüm,hatta o kadar kendimi sıkmışım ki dr işte burda pipi deyince ağlamaya başladım...şimdi çok utanıyorum kendimden ama napalım insanız işte içimden hep kız geçiyodu,hep kız eşyalarına bakıyodum,hayallerim yıkıldı resmen...neyse kader böyleymiş,sağlıklı olsun diye dua ediyorum artık...bu arada dr belki yanılıyorumdur 15gün sonra kesin söylerim,bi ara bi çıkıntı gördüm ama yanılıyo olabilirim dedi...benim hiç umudum yok ama böyle bi şey yaşayan ya da duyan oldu mu?cvp verirseniz çok sevinirim

X