Bebişlerin Cinsiyetini Ögrenenler Yokmu?

bende henüz hissedemiyorum semracım.o kadar kendimi dinliyorum ama tık yok.bi hissedebilsem o zaman çok rahatlayacağım.

ben biraz kiloluyum ondan mı acaba diyorum gerçi 1-2 hafta daha olabilir yazıyor önünüzde ondan da olabilir ama genede insan tedirgin oluyor :çok üzgünüm:

Kızlar endişelenmeyin bende çok endişelendim ne zamandır hissedemiyodum.Anneme sordum ekek çocukları daha geç oynar dedi.Dün doktora gittim ben hiç oynamıyo zannediyodum ama var ya ağzı sürekli çalışıyo.Habire bişeyler yiyo sanki bu arada erkekmiş bizim bebiş.Çok hareketliydi dönüyo elini ağzına götürüyo.Doktora sordum niye hissetmiyorum diye endişelenme dedi 5. aydan sonra net olarak hissedersin dedi daha kasları kuvvetlenmedi.Daha kuvvetlenince net hissedersin dedi çok güzeldi yaaa.İnşallah bi problem yoktur merak etme canım sen demiştin dersin

Kızlar endişelenmeyin bende çok endişelendim ne zamandır hissedemiyodum.Anneme sordum ekek çocukları daha geç oynar dedi.Dün doktora gittim ben hiç oynamıyo zannediyodum ama var ya ağzı sürekli çalışıyo.Habire bişeyler yiyo sanki bu arada erkekmiş bizim bebiş.Çok hareketliydi dönüyo elini ağzına götürüyo.Doktora sordum niye hissetmiyorum diye endişelenme dedi 5. aydan sonra net olarak hissedersin dedi daha kasları kuvvetlenmedi.Daha kuvvetlenince net hissedersin dedi çok güzeldi yaaa.İnşallah bi problem yoktur merak etme canım sen demiştin dersin

canım ben arasıra hissediyorum 16 haftalıkken hissetmeye başlamıştım kızmı dersin :asigim:

ben biraz kiloluyum ondan mı acaba diyorum gerçi 1-2 hafta daha olabilir yazıyor önünüzde ondan da olabilir ama genede insan tedirgin oluyor :çok üzgünüm:

Yok canım onunla alakası yok bende hamilelikte çok kilo aldım ama doktorum oneeeeee dedi. Şimdi daha dikkatli besleniyorum.Ayda bir kilo almam gerekiyo o yüzden spor yapıyorum dikkat ediyorum kiloyla alakası yok biraz kendini toplasın biraz daha gelişsin görürsün sen o zaman onu hadi canım hiç meraklanma hiç bişeysi yok bebişinin rahat ol sakin ol. tamam mı gelince yaz ok.

sağol canım ya içimi rahatlattın gerçi daha yeni bitirdin 17 haftayı hersey yolunda aslında hiçbir problem yok ben kendim işte biraz evhamlıyım hersey hemen olsun istiyorum arkadaşımda öyle dedi 5 aydan sonra net hissediliyor dedi bizim daha 4 bitmedi Şeniz

Yok canım bende ozamanlar çok hafiften hissederdim son bi haftadır hissedemedim o yüzden hem anneennelerin hurafeleri bunlar merak etme canım onunla alakası yoktur.Allah gönlüne göre versin.Ne yalan söylim içimden hep erkek geçti valla ama allah gnlüme göre verdi.İnşallah seninde böyle olur canım

Yani.Hem ultrasonda onu tam net görünce oracıkta sevinçten bayılası geliyo insanın eşimde benimle birlikteydi o iyice şaşkına döndü ilk defa gördü okadar sevinmişimki bütün gece bebişimi doğurdum kucağıma aldı altını tamizledim rüya bile olsa muhteşem duyguydu.Allah olmayanlarada yaşatsın bu duyguyu inşallah onu öyle gördükten sonra şükrettim allaha

bende 2 bucuk haftadir hissediyorum ilk hafta cok azdi kipirdamalar doktorlar diyo ki ikinciyi daha erken hissedersiniz diye bilmiom da benimkide ayni zamanlarda hissettim oglumda da oyleydi simdi bu bebegimde de ayni hele bu hafta masallah hic durmuo habire zip zipliyor karnimin icinde kurban olsun annesi ikisine de

evet bıdışım çok heyecanlıyım 12.30 gibi ranedum oradan çıkıp bir arkadaşıma gideceğim akşama doğruda anneme annemden yazarım saat 16.00 yazarım herhalde dua edin kızlar hersey yolunda olsun çok endişeliyim hareketlerini hissedemiyorum diye senağlama

semra sen yarın bana uğradığında burdan veririz haberi... Hissemediğin için üzülme bence.. Ben de hissetmiyorum ama ultrasonda bakınca kıpır kıpır olduğunu gördüm. Hatta öksürdüğümde 180 derece dönüyor bile. ama onu bile hissetmiyorum. sonuçta daha çok küçükler ve kasları ve kemikleri yeni yeni güçleniyor. bi dahaki aydan sonra acısını yeterince çıkaracaklar merak etmeyin :))))

bende 2 bucuk haftadir hissediyorum ilk hafta cok azdi kipirdamalar doktorlar diyo ki ikinciyi daha erken hissedersiniz diye bilmiom da benimkide ayni zamanlarda hissettim oglumda da oyleydi simdi bu bebegimde de ayni hele bu hafta masallah hic durmuo habire zip zipliyor karnimin icinde kurban olsun annesi ikisine de

Evet canım ikinci gebeliğini yaşayan anneler daha çabuk hissediyoo.Bu kanıtanmış bişey yani senin hissetmen çok normal canım öbür bebişinide öp benim yerime ok.

şimdi hiç bişi hissetmiyorum...ama doktora gidipte ultrasyonda sürekli onu hareket halinde görunce insan çok şaşırıyor...bu benim içimdemi oluyor diye...rabbim isteyen herkeze yaşatsın bu duyguyu...semrascım bukadar endişelenme yarın herşey çok guzel olucak...sakın kötu dusunme...unutma bebişin herşeyden etkileniyor..

sağolun kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim içimi rahatlattınız
Şeniz

sabah beri çok yoğun tempo çalışıyorum haftanın son günü malum içim sıkıldı işte öyle şimdi iyiyim iyiki varsınız a.s.

Takvimime dikkat etmemiştim bugün... Tam da konuyla ilgili birşeyler söylüyormuş... Diyor ki eğer annecim hala hissetmediyse yakında tekmelerimi hisseder... demekki bi kaç hafta içinde hissedecez :)))

Takvimime dikkat etmemiştim bugün... Tam da konuyla ilgili birşeyler söylüyormuş... Diyor ki eğer annecim hala hissetmediyse yakında tekmelerimi hisseder... demekki bi kaç hafta içinde hissedecez :)))

evet canım aynen öyle söylüyor :dance:haklısın bak bana bir mesajda senin bebişten geldi üzülme semra teyze diyor bana yakında hissedersiniz diyor a.s.

sonunda bende ögrendim prensesim olucak cok mutluyuzzzz cok istedik kızımız olsun diye:asigim:

cok sagol canım inan doktora varya 8 kere sormuşum tamam kız kızz dedi dedi inandım artık inanamıyodum bak dedim doktor sonradan erkek olmasın yok dedi kız icim rahatladı eşimle bir cıglık attık uctuk havalara cok sevindik ayy süper bişi kızlar yaa inşallah sizin bebişlerde biran önce gösterir cinsiyetlerini allah gönlünüze göre versin inşallah :sm_cool::dance::dance:

X