Bebişlerin Cinsiyetini Ögrenenler Yokmu?

semrascım sana yazdıktan sonra biraz daha uğraştım sonunda yaptım yinede teşekkür ederim yarın bebişin cinsiyetini öğrenicem inşallah çok heyecanlıyım.İçimden erkek geçiyo bakalım yarın tezim tutucak mı

hadi bakalım bir erkek mi yoksa kız bebiş mi geliyor yarın göreceğiz artık umarım öğrenirsiniz bizimde bu gunu saymazsak 1 günümüz kaldı çok heyecanlıyım:asigim:

artık herkez yavaş yavaş ögreniyor ne güzel cok az kalmış bebişlerimizin cinsiyetini ögrenmeye bende pazartesi günü ögrenicem inşallah allah nasip ederse

kızlar ben çatlıyorum artık bende bilmek istiyorum cinsiyetini, bişi sorcam size, 14 şubatta gitcem doktora, o zaman 16+4 olacak, ya belli olurmu olurmu olourmuuuuuuuuu söyleyin banaaa

kızlar ben çatlıyorum artık bende bilmek istiyorum cinsiyetini, bişi sorcam size, 14 şubatta gitcem doktora, o zaman 16+4 olacak, ya belli olurmu olurmu olourmuuuuuuuuu söyleyin banaaa

16+4'de rahat rahat görünür canım. ama gösterirse tabi. gitmeden önce çikolata ye :)

16+4'de rahat rahat görünür canım. ama gösterirse tabi. gitmeden önce çikolata ye :)

bende nefret ederim çikloatadan ama dün eşime aldırdım biraz yiyeceğim gitmeden önce napalım be bebişler bize neler yaptırıyor jeyyar
meralcim eşine söyleyince kızmış diye ne tepki verdi canım

meral çok saol canım tatlı bende sevmem ama yicem valla giderken, hemen gelir size yazarım, saolun kızlar ya

yarın saat kaçta randevun semrasçım ... Bize kaçta haber verirsin. Çok heyecanlısındır sen şimdi.. Benim bugün doktorun odasında ellerim titriyordu. Heyecandan sesim kısıldı kısıld yerine geldi...

Kızlar çok mutluyum biraz önce geldim doktordan bi oğluuum oluyo.Aslında çokta sürpriz değildi içime doğmuştu ama kesinleşmesi bile çok güzel.Allah herkezin bebeişlerini analı babalı büyütsün

bende nefret ederim çikloatadan ama dün eşime aldırdım biraz yiyeceğim gitmeden önce napalım be bebişler bize neler yaptırıyor jeyyar
meralcim eşine söyleyince kızmış diye ne tepki verdi canım

semracım eşim de ilk çocuğumuz kız olsun istiyordu... havalara uçtu tabi.. akşam bi ilgi bi ilgi :))) onun da ağzı kulaklarına vardı yani... i:dance:

kızlar yarın randevum 12.30!da çok endişeliyim ben 17 haftamı bitirmeme rağmen hiçbir hareket hissetmiyorum sizler hissediyor musunuz
dünde hiç uyumadım senağlama

canım tebrik ederim çok sevindim sen hissediyor musun bebişin harketlerini :1no2:

yarın saat kaçta randevun semrasçım ... Bize kaçta haber verirsin. Çok heyecanlısındır sen şimdi.. Benim bugün doktorun odasında ellerim titriyordu. Heyecandan sesim kısıldı kısıld yerine geldi...

evet bıdışım çok heyecanlıyım 12.30 gibi ranedum oradan çıkıp bir arkadaşıma gideceğim akşama doğruda anneme annemden yazarım saat 16.00 yazarım herhalde dua edin kızlar hersey yolunda olsun çok endişeliyim hareketlerini hissedemiyorum diye senağlama

bende henüz hissedemiyorum semracım.o kadar kendimi dinliyorum ama tık yok.bi hissedebilsem o zaman çok rahatlayacağım.

oh biri daha ogrendi ne guzel galiba en gec ben yazacam buraya cinsiyetini bebegimin :))

merak etme canım yaa ögrenirsin ben 24 haftalık bebeginin cinsiyetini yeni ögrenenleride gördüm cok olumsuz olma bak gittiginde göstermesse daha cok beklersin cok üzülürsün :teselli:banada 13 haftalıkken 5 hafta sonra dedi doktor yıllar gibi geldi ama gecti bu pazartesi gidicem bakalım hayırlısıa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…