Bebişine Kavuşan 2009 Mayıs Anneleri :)

kızlar esen bebişini doğurdu. dün. 36+6'da. bebiş 3050 gr ve 52 cm. ikiside iyilermiş. adı da ahsen oldu kuzumuzun. hepinize selamı var.

kızlar esen bebişini doğurdu. dün. 36+6'da. bebiş 3050 gr ve 52 cm. ikiside iyilermiş. adı da ahsen oldu kuzumuzun. hepinize selamı var.

Maşallah bebişlerimize, Rabbim analı babalı büyütsün inş. vatana millete hayırlı evlat olsunlar

hepsine maşallah cok tatlılar allah sağlıklı hayırlı ve huzurlu ömürler versin annesine babasına bağışlasın bu cennet kokuluları rabbim gerride kalanları da sağlıcakla dogurmayı nasip ersin olmayanlara da nasip etsin inşallhhhhh

Canım atlatmışsınız çok şükür. Allah bundan sonra başka dert vermesin. Sağlıkla büyüt kuzucuğunu a.s.

Canım valla ben sezaryen yaptım bir hafta önce. İlk gün kalktım yürüdüm. Eve geldim hiç yatmadım. Çok memnunum. Hiç korkma. Nasıl şartlanırsan öyle oluyor a.s.

pınarcım tbrıkler canım allah analı babalı buyutsunn darısı bızlere ınsallah

Sağolasın canım a.s.

Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsinnnn a.s.

merhabalar ben de 38+4 günlük doğum yaptım.oğlum 3230 gr ve 51 cm doğdu.sezeryan yaptım ve çok rahat geçti hiç yatmadım .darısı diğer annelerin başına:))))

annelerimiz çoğalıyor ne güzel,tüm bebişlerimiz hayırlı olsun,Allah analı babalı büyütsün inş.

Kızlar mayısın ilk açılışını ben yaptım galiba hihoyyyt 1 mayıs saat 06.55 de normal doğum oldu.38+3 3250kilo..erkekiimm.

merhaba arkadaşlar.öncelikle bizi tebrik edenlere teker teker teşekkür ediyorum.
6 mayıs çarşamba günü bursa uludağ üniversitesi tıp fakültesine doğum için gün almaya gittim.ama yatış verdiler 38+6 olmuştuk.bebişte ventrikülomegali olduğu için daha fazla tutmak istemediler.eşim istanbuldan yola çıktı ananem geldi.doğuma tek başıma girdim eşim yetişemedi.uyumak istemedim.çok korkuyordum bişey olur diye.o yüzden epidural istedim.ikinci denemede epidural takıldı canımız yandı ama.sezeryana girmeden önce serklajımız alındı onun acısı kadar yanmadı ama.ve doğum başladı.doğumhanedeki hemşire iri bebek olucak galiba demişti.usgde 4.100 gr çıkmıştı kilomuz.anestezi druyla konuşurken simsiyah saçlı bir kız geliyor dedi.karnıma bastırdılar 2 defa ve bir ciyaklama.öyle böyle değil.çok kart sesli bir kızım var.4kg 2 gr 54 cm boyunda kara gözlü kara saçlı cimcimem.o gün pediatri kontrolünden geçtikten sonra ilk mamasını yavaş almış ikinci mamasını normal almış.saat 21:30da yanıma verdiler.herşey çok güzeldi.ilk gören ben oldum yağmurun kopyası.bugün taburcu olduk.daha yatmamız gerekiyordu ama anane yağmuru getirmiş.beni tekerlekli sandalyede görünce dudaklarını büktü.servise almadılar bende başladım onunla birlikte ağlamaya.drumuz gördü tam giricektikki ananem damla su,yu getirdi.kardeşini sevdi bir güzel ilk başta yadırgadı ama.benim dünden beri böbrek ağrım var bu sabah usg çekildi.normal çıktı böbrek yolu iltihabımız varmış.dün akşam bebiş biraz ateşlendi ama çok şükür düştü.kendi isteğimizle taburcu oldum.pazar günü evime dönücem inş.şimdilik böyle kızlar yağmur yanımdan ayrılmıyor kardeşi bırak emzirme diyor kıskançlıklar başladı anlıycanız.eve dönünce facebooka resimlerimizi koyucaz ordan görebilirsiniz yaptırabilirsem dayım bu akşam atabilir

bende agustos annesıyım,bebegını kucagına alanlara gözünüz aydın diyorum,Allah analı babalı büyütsün inşşallah.günsayanlarada bi avazda dogurmalarını diliyorum,Allah ım bizede nasip etsın hayırlısıyla ve saglıkla kucagımıza almayı inşallah

Bebeklerini kucağına alan tüm arkadaşlar minju, tylon, marlıyn, levestrıy,nesli tebrikler çok sevindim birkaç gün sizden uzak kalınca çok merak ettim şükür ki herkes iyi.

Kızlar merhaba, ben de 7 mayıs saat 11.45 te anne oldum!
Oğlum 3590 gr, 48 cm doğdu,
Normal istedim, sonuna kadar gittim, 26 saat sancı çektim, ama nasip olmadı, bebeğimin kafası gelmedi, sezaryen oldum.
Böyle olacağını bilseydim önceden sezaryena karar verirdim, neyse hayırlısı.
Tüm doğuracak arkadaşlara Allah kolaylık versin diyorum. ınşallah benim gibi zor olmaz.
ALLAH yardımcınız olsun cannarım!

bebeklerine kavuşan tüm anneleri tebrik ediyorum darısı başıma benim günüm geçti normal doğum olucağı için bebeğimin suyu kalp atışıda normal olduğu için henüz doğurmadım bakalım pzt gidicem durumlart nasıl

Bende geldimmm şükür listeyeeee:sm_cool::sm_cool:

8 mayıs saat 11 de 3 480 kg 54 cm ölçülerinde Ali Eren oğluşum dünyaya geldiiiiihihoyyythihoyyyt
normal ve biraz da zorlu bir doğum oldu ama herşeye değdi sonunda...Rabbime çooooook şükürler olsun...
Doğum yapan tüm annişleri de tebrik ediyorum.allah analı babalı büyütsün inş.....

Gözün aydın.. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin oğluşunu..

meleklerine kavuşan tüm anneleri tebrik ediyorum anneler gününüz şimdiden kutlu olsun :)
darısı bizim başımıza inşallah

doğum yapan arkadaşlarım Allah aalı babalı büyütsün bbeişlerinizi bol sütlü günlerrrr:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…