Bebişine Kavuşan 2009 Mayıs Anneleri :)

merhaba kızlar bende 20 mayısta kızımı kucağıma aldım 3100gr doğdu meleğim ismini ecrin koyduk çok güzel bir duyguymuş anne olmak
rabbim bütün isteyenlere nasip etsin inşallah...

slmlar kizlar bende 19 mayisGuzel melegim Azracigima kavustumkilosu 3770 ve boyu 52 cm dogdu dogumum cok kolay gecti normal dogum olmasina ragmen Allah butun hamisleri bir sancida kurtarsin dun hastaneden ciktim ancak simdi firsatim oldu yazmaya

Selamlar
Yavruma kavuştum çok şükür.
15 mayıs 11:40 da 38+5 haftada sezaryenle kızım 3450 gr 51 cm doğdu .:ecrin_bebek:
Allah hepimizin yavrusuna sağlıklı hayırlı uzun ömür versin inş.

merhaba kızlar bende 20 mayısta kızımı kucağıma aldım 3100gr doğdu meleğim ismini ecrin koyduk çok güzel bir duyguymuş anne olmak
rabbim bütün isteyenlere nasip etsin inşallah...

Hepinize hayırlı uğurlu olsun bacılar. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah a.s

Kıslar Allah analı babalı büyütsün yavrularınızı sağlıkla kocaman olsunlar inş.
Meraktan bişiy sorucam liste sezeryan doğum dolu hepsi sezeryanmı yoksa epidral normalleride sezeryan diyemi yazdınız CADIARZU

selam kızlar bende 15 mayısta oglumu kucağıma aldım 40+5 ile sezeryan oldum 3260 boy 50 oluşumun adı ömer faik rabbım hepımızın evlatlarını hayırlı eylesin inşallah

şekerım ahır zaman şimdiki çocuklar dogmak ıstemıyor kıyamet alametleri ölümler kolaylaştı dogumlar zorlaştı tabıkı bu benım fıkrım

topik başlığı ne güzel değilmi bebişine "kavuşan" diye de bir ibare var.. Ben ise kavuşma arzusuyla geceleri sabaha bağlamaya çalışıyorum uyku muyku hak getire.. Depresif durumlar... Geçmiş olsun dilekleri bile öyle batıyor ki anlatmak tarifsiz..

Ben 22 Mayıs Cuma günü Saat 12:00 de 3460 Gr ve 51 cm olarak normal yolla bebeğimi dünyaya getirdim.. Ama bebeğime daha kavuşamadım yoğun bakım ünitesinde yatıyor oğlum ,doğum esnasında oksijensiz kaldığı için yoğun bakıma alındı bebeğim, küvöz de şu an ...

Doğum sonrası herkesin bebeği yanına getirilirken size bebeğinizin gösterilmemesi o kadar kötü bir duygu ki ölmeden toprağa girmek gibi bir şey bu.. Ancak taburcu olacağım gün doktorun özel izniyle birkaç dakika o güzel yüzünü yakından görebildim.. şimdiyse hergün hastahaneye gidip bir pencerenin ardından size verilen izin kadar uzaktan bebeğimi görebiliyorum.. Sanki annesinin geldiğini hisseder gibi her gittiğimde bir kaç dakika sonra uyanıp hareket etmeye başlıyor oğluşum.. Anne üzülme bak ben burdayım iyiyim yakında kavuşacağız birbirimize der gibi...

... Ama Pazartesi günü evlilik yıldönümümüzde çok güzel bir haber aldık artık bebeğim kendi başına solunum yapıyor ama her ihtimale karşı bir süre daha küvöz de kalması gerekiyormuş.. Ne zaman çıkarılacağını bilmiyorum net birşey söylenmiyor..

Bugünde annesinin ilk sütünü içmek kısmet oldu oğluma.. Artık süt ile beslemeye başladılar..
İnşallah tez vakitte kucağıma alıp onun kokusunu içime çekip sıkı sıkı sarılabilirim ..

Dua edin teyzeleri oğluşum hemen iyileşip annesine kavuşsun..

çok geçmiş olsun. gerçekten çok zor bir durum. bir an aynı şeyleri kendimin yaşadığını düşündüm. benim bebeğimin bir ay kadar sonra doğacak.
umarım en kısa süre içerisinde bebeğini kucağına almak nasip olur ve her şey bebeğin için güzel olur.

Canım çok üzüldüm okurken ama sonunda düzelmesinede çok sevindim.inşallah kısa zamanda kucağına alırsın bebeğini.Bebeğin bak sana msj vermiş ne mutlu dualarımız bebeğinle.Mutlu haberlerini bekliyoruz

canımm çok üzüldüm bende bu ay doğum yapmış bi anne olarak fazlacada duygusalım kötü oldum okuyunca
allahım inşallah o bekleyişleri mutluluklara çewirir uzun yıllar sağlıkla her güzelliği paylaşırsınızda bu yaşadıkların silinir gider hafızandan . dua edicem inan allahım oğluna güç sağlık wersin hemen kawuşun inşallahhhhh. çocuklarımızı bizlere bağışla allahım:Saruboceq:

canımm ya inanki okurken gözyaşlarımı zor tuttum içinde kopan fırtınayı tahmin ediyorum ..Allahım en yakın zamanda seni bebeğine kavuştursun şükürler olsun ki bebeğinde düzeliyormuş zaten ..Rabbim sizi ömür boyu birbirinizden ayırmasın inşAllahh :Saruboceq::Saruboceq:

Canım benim ya, Allah sabır versin sana, gerçekten çok zor bir durum, ama bide şöyle düşün çok şükür bebeğin yaşıyor cnm, bebeğini kaybetme korkusunu çok iyi bilirim ocak sonundan mayıs ortasına kadar erken doğum tehdşdş nedeni ile tam yatak istirahatli yattım, dr ayağa kalkarsan bebeğini kaybedersin dedi, ama çok şükür yatarakta olsa haftamızı tamamladık ve bebeğim kollarımda, inş. sende en yaın zamanda bebeğini kucağına alacaksın cnm Allah'ın izniyle, ben onları meleklerin koruduğuna inanıyorum

bende ağustosta doğum yapçam bir uğrayayım dedim topiğinize.. diken diken oldum herkesin gözü aydın sağlık sıhhatle günler geçirmenizi diliyorum hayat boyu birlikte.. diken diken oldum duygulandım :)) darısı benim basımada hayırlısıyla :)) bende bir kurtulsaydım ahh

merhaba arkadaşlar bende bebişimi 21 mayısta kucağıma aldım. sezaryenle 53 cm boyunda 3960 gr ağırlığında bir oğlum oldu. ismini utku koyduk. Allah bekleyen ve isteyen herkese çocuğunu kucağına almayı nasip etsin.

canım rabbım inşallah en kısa zamanda bebişini sağlıgına kavustursun dualarım senınle

21 mayıs 39 + 2 de dünyaya geldi meleğim mecburi sezeryanla
50 cm 3400 gr Deniz Kaan adı da

ah canım ya çok kötü oldum okuyunca inşallah meleğine tez zamanda kavuşursun Allah kolaylık versin sana ve bebeğine kıyamam ben ona inşallah kısa zamanda düzelecek her şey

canım benim geçmiş olsun,seni öyle iyi anlıyorum ki,aynı şeyleri bende yaşadım çünkü,benim bebeğimde kaksını yutmuştu,tam 5 gün yüznü bile görmedim,çok anlamamıştım,yanıma bir anne gelene kadar,bebğinin ağlamasını duyana kadar,bende çok ağladım ardından,bebğim aklıma gelmişti,odamı değiştirdi hemen eşim,6 gün kaldık hastanede,6.gün emzirmeye başladım,kızımı belli saatlerde sonra yine yoğun bakımdaydı,şimdi,eve geldik çok şükür,kızım da gayet sağlıklısenin ki de çok iyi olacaktır,gönlünü ferah tutu canım,dualarım seninle ve bebğinle,aklıma geldikçe dua edicem mutlaka,Şeniz

canım benım allah analı babalı buyutsun allahım ınsallah tez zamanda kucagına almayıda nasıp eder sütün şifa olur yavruna ınsallah allah yar ve yardımcın olsun allah evlatlarımıızın acılarını gostermesın :Saruboceq::Saruboceq:

selam kızlar bende 15 mayısta oglumu kucağıma aldım 40+5 ile sezeryan oldum 3260 boy 50 oluşumun adı ömer faik rabbım hepımızın evlatlarını hayırlı eylesin inşallah

21 mayıs 39 + 2 de dünyaya geldi meleğim mecburi sezeryanla
50 cm 3400 gr Deniz Kaan adı da

Hepinize hayırlı olsun bacılar a.s.

Canım Allah tez zamanda şifasını versin kuzunun inşallah a.s.

merhaba güzel anneler,
ben de 14 mayısta oğluma kavuştum sezeryan oldu 38 haftada, 2500 gram biraz minik ama sağlıklı çok şükür. sütüm az ama ve gaz sorunlarıyla cebelleşiyorum.

çok şükür bebişlerimize kavuştuk. Allah hepimizi korusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…