Bebişine Kavuşan 2009 Mayıs Anneleri :)

canım benım cok gecmiş olsun..
inş en kısa zamanda saglıkla kucaklarsın mınık meleğini..içini ferah tut...Allah mleklerı korur...bak artık solunumunu kendısı yapabılıomuş...ne gusel..buna sukur...bende dogduumd 15 gun kuvozde kalmışım ..soluk alamamışım hatta morarmışım..annem olumden dondum der bana..kucaına alırsın annesı melegını...stres yapmakı sutun gıtmesın..bak mınık oglan anne sutunude tatmış annesı...hayırlısıyla kucaklayıp emzırceın gunlerde gelır cnm benım..:Saruboceq::Saruboceq:

canım ben 39+2 de kavuştum kızıma Nisa Begüm 50 cm

Hayırlı olsun kızlar. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah a.s.

bende 41+2de kızım nazlanınca mecburen sezeryan oldum kızım 3580gr ve 49 cm doğdu ismi nazlı miray

bende 26 mayısta doğum yaptım oğlum alperen kayra dünyaya geldi :)

Mayıs anneleri bebeklerinizi sağlıkla güle güle büyütün..

ben hem mayıs annesiyim hemde mayıs çocuğuyum..benimle aynı gün doğan var mı diye bir bakayım dedim..alperen kayra ile aynı gün doğmuşsuz..hoşgeldin dünyaya minik yavru :))

AysCm arkadaşım seni çok iyi anlıyorum..yaşadıklarını 17 sene önce bende 18 mayısta yaşadım..allahıma bin şükürki o günleri atlattık şimdi fıstık gibi 17 yaşında bir kızım var..Allahım sana da yardım etsin sağlıkla al yavrunu kucağına..

Tüm doğan yavrularımıza sağlıklı güzel bir yaşam diliyorum..

bende 41+2de kızım nazlanınca mecburen sezeryan oldum kızım 3580gr ve 49 cm doğdu ismi nazlı miray

Hayırlı olsun canım güle güle büyüt bebeğini a.s. Hangi gün doğum yaptın?

bende 26 mayısta doğum yaptım oğlum alperen kayra dünyaya geldi :)

Hayırlı olsun canım güle güle büyüt bebeğini a.s.

Çok tşk ederiz. Allah uzun ömürler versin kızınıza a.s.

bütün yeni mayıs annelerı hayırlı ugurlu olsun allah evlatlarınızı sızlere bagıslasın ınsallah allah analı babalı buyutsunn

25.05.2009 pazartesi günü aldım miniğimi kucağıma

bu arada bende maalesef sezeryan doğum yaptım ve bebeğimde 3670gr 49,5 cm doğdu ilkinde yazmayı unutmuşum :)

selam arkadaşlar bende 20 mayısda doğum yaptım ikizlerime kavuştum çok şükür. epidural sezaryanla.oğlum kayra 2510 gr kızım nihal 2310 gr doğdu oğlum 50cm kızım 46cm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…