Bebişine Kavuşan 2009 Mayıs Anneleri :)

bütün dogum yapan annelerın anneler gununu kutlarım allah evlatlarımızın acısını gostermesın ınsallah hepınız allaha emanet olunn opüyorum hepınızı darısı dogumu bekleyen bız anneleerrrre

Bende geldimmm şükür listeyeeee:sm_cool::sm_cool:

8 mayıs saat 11 de 3 480 kg 54 cm ölçülerinde Ali Eren oğluşum dünyaya geldiiiiihihoyyythihoyyyt
normal ve biraz da zorlu bir doğum oldu ama herşeye değdi sonunda...Rabbime çooooook şükürler olsun...
Doğum yapan tüm annişleri de tebrik ediyorum.allah analı babalı büyütsün inş.....
Allah analı babalı büyütsün canım maşallah oğluşunada.

anneler gününüz kutlu olsun mayıs anneleri..darısı başımıza..:)
amin canım hepimize

bütün dogum yapan annelerın anneler gununu kutlarım allah evlatlarımızın acısını gostermesın ınsallah hepınız allaha emanet olunn opüyorum hepınızı darısı dogumu bekleyen bız anneleerrrre
sağol canım amin

maşallah liste gittikçe uzuyor,bu arada ilk mayıs annesi kim olmuş merak etitm hemen bakalım,minju olmuşhihoyyyt

Pek fazla kimse kalmamış acele çıkmışız hakikaten.Oy oy ne güzel bi sayfa süt kokmaya başlamış kuzularımız gibi.

Canlarım maşallah hepinize ve kuzularına. Allah nazarlardan saklasın. Sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallahhhhh :Saruboceq: :nazar: :nazar: :nazar:

Dün netim yoktu giremedim. Tüm doğum yapan ve bebeği karnında olan annelerimizin annaler günü kutlu olsun bacılarım a.s. Öpüyorum sizi ve kuzularınızı a.s.

Kızlar merhaba, ben de 7 mayıs saat 11.45 te anne oldum!
Oğlum 3590 gr, 48 cm doğdu,
Normal istedim, sonuna kadar gittim, 26 saat sancı çektim, ama nasip olmadı, bebeğimin kafası gelmedi, sezaryen oldum.
Böyle olacağını bilseydim önceden sezaryena karar verirdim, neyse hayırlısı.
Tüm doğuracak arkadaşlara Allah kolaylık versin diyorum. İnşallah benim gibi zor olmaz.
ALLAH yardımcınız olsun cannarım!

pınarcım beni unutmuşsun 38+4 29 nisan, erkek, kemal, sezaryen, 2950gr, 50 cm

Bende geldimmm şükür listeyeeee:sm_cool::sm_cool:

8 mayıs saat 11 de 3 480 kg 54 cm ölçülerinde Ali Eren oğluşum dünyaya geldiiiiihihoyyythihoyyyt
normal ve biraz da zorlu bir doğum oldu ama herşeye değdi sonunda...Rabbime çooooook şükürler olsun...
Doğum yapan tüm annişleri de tebrik ediyorum.allah analı babalı büyütsün inş.....

doumyapanlar.jpg

ayy bu tabloya bakınca aylar önceki cinsiyet tablomuz geldi aklıma.. zaman ne cabuk gecmiş aslında..
allah bütün bebişleri nazarlardan korusun.
biz kalanlarada kucağımıza almayı nasib etsin...

biz de geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik :CüvCüv:
ben 03.05.2009 pazar sabahı 06:44 de bebişimi epidural sezaryenle dünyaya getirdim. hep normal olmasını istedim fakat kısmet olmadı. bebeğim büyüktü ve çatı dardı. sezaryen sonrası çektiğim sıkıntılar yüzünden ancak yazabiliyorum. güzel kızım CEYLİN'İM 3820 gr 51 cm doğdu. ben tüm bebeğine kavuşan annelerimize gözaydınlığı diler, sevgiyle bebişlerinin doğmasını bekleyen annelerimize sağlıklıca bebişlerine kavuşmasını Allah'tan ümit ederim :ecrin_bebek: Allah bir avazda kurtarsın inşallah.

biz de geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik :CüvCüv:
ben 03.05.2009 pazar sabahı 06:44 de bebişimi epidural sezaryenle dünyaya getirdim. hep normal olmasını istedim fakat kısmet olmadı. bebeğim büyüktü ve çatı dardı. sezaryen sonrası çektiğim sıkıntılar yüzünden ancak yazabiliyorum. güzel kızım CEYLİN'İM 3820 gr 51 cm doğdu. ben tüm bebeğine kavuşan annelerimize gözaydınlığı diler, sevgiyle bebişlerinin doğmasını bekleyen annelerimize sağlıklıca bebişlerine kavuşmasını Allah'tan ümit ederim :ecrin_bebek: Allah bir avazda kurtarsın inşallah.

Canım gözün aydın. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin kuzunu a.s.

doumyapanlar.jpg

merhaba arkdşlar 6 mayısta bizde kavuştuk oğlumla uzun ve sabır gerektiren yolculuğu çok şükür sağ salim tamamladık. sezeryanla doğdu 37/4 de 3000 gr 50 cm adıda çağan
bu tabloya eklenmek dahada güzel olucak

buarada eklemek istiyorum hepinizi tebrik ediyorum allah analı babalı sağlıkla büyütsün bebeklerinizi ama normal doğum yapan arkadaşları ayrıca tebrik etmek istiyorum hemde çok çok çok tebrik ediyorum helal olsun size ... sezeryana mecbur kalmıştım suyum bittiği için ama 3 saat sancı çektimki canıma cinime yetti dewamını yaşasaydım bilmiyorum neler olurdu. sezeryanla doğum yapan biri olarak size kahraman gözüyle bakıyorum walla. hoşçakalın

canım ben 37/4 de bide 6mayısta doğum yaptım 11 mayıs olarak notetmişsin listeye düzeltirsen sewinirim
şimdiden teşekkür ederim

oy oy oy ben girmeyeli bir sürümelek katılmış aramıza Allah analı babalı sağlıkla büyütsün kızlaaaararrr :)

maşAllah yaa herkez sağlıcakla kavuştu meleğine bi kaç arkadaşımız kaldı onlarıda Allah sağlıcakla kurtarsın inş..
yanlız kızlar 32 kişiden yanlızca 4 kişi normal doğum yapmış yaww acaba bizlerin mi canı çok kıymetli yoksa dr larmı artık normal doğumla uğraşmak istemiyorr :SS.

Pınarcım bizim doğum haftamız yanlış olmuş tetesi, 38. haftayı bitirince aldım kuzuyu kucağıma

maşAllah yaa herkez sağlıcakla kavuştu meleğine bi kaç arkadaşımız kaldı onlarıda Allah sağlıcakla kurtarsın inş..
yanlız kızlar 32 kişiden yanlızca 4 kişi normal doğum yapmış yaww acaba bizlerin mi canı çok kıymetli yoksa dr larmı artık normal doğumla uğraşmak istemiyorr :SS.

ay sorma ya..valla sezeryan artik normal dogum şekli oldu..şuraya bak..32 kişiden 4 kişi sadece..Allah sonumuzu hayr etsin..kendi adima konusmam gerekirse benim canim kiymetli degil :) isteyerek sezeryan olmadim..doktorum içinde bişey diyemem kadin normal dogurtmaya calişti :)) ama şu var..belki biraz daha bekletebilirdi beni..37+1 deydim çünkü..ama 18.haftadan beri bekledigimizi göz önüne alirsak gene iyi beklemişiz diyorum :) napalim nasip buymus :)

canım ben de normal doğum sancılarını bekledim, sonuna kadar gittim, 10 cm açılma oldu, ama çok yavaş, bir de suni sancı verdiler sancılarım düzensiz diye, 26 saat sancı çektim, kafasını ittim, ıkındım ama nafile, eli sıkışmışı herhalde yavrumun olmadı
doktorum tehlikeye atmak istemedi, normal doğumu da sezaryenı da çektim yani
annem hep yanımdaydı, sonunda dayanamadı çıktı, dayanamıyorum seni öyle görmeye dedi
çok şükür bebeğim sağ-salim kucağımda
zaman herşeyi unutturuyor
ALLAHA binlerceşükürler olsun

merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldım...18 mayıs pazartesi günü bende epidural sezeryan ile doğum yapacağım..bir kızım olacak..biraz korkuyorum ama prensese kavuşacağım içinde çok mutluyum..herkese bebişleri için allah analı babalı büyütsün diyorum..olacaklara da bol şans tez zamanda kurtuluruz inşallah..:Saruboceq:

X