Bebişine Kavuşan 2009 Mayıs Anneleri :)

Selamlar anneler
Ben de 25 Nisan sabah saat 09:15'te spinal sezeryanla doğum yaptım.Oğlum 3200 gr ve 49 cm. Hastaneden çıktık şimdi evdeyiz. Dünyada bundan daha güzel hiçbir şey olamaz. Bakmaya doyamıyorum. Allah hepinize sağlıklı doğum nasip etsin. İsteyen herkese de bu duyguyu yaşatsın. Darısı sizlere

Selamlar anneler
Ben de 25 Nisan sabah saat 09:15'te spinal sezeryanla doğum yaptım.Oğlum 3200 gr ve 49 cm. Hastaneden çıktık şimdi evdeyiz. Dünyada bundan daha güzel hiçbir şey olamaz. Bakmaya doyamıyorum. Allah hepinize sağlıklı doğum nasip etsin. İsteyen herkese de bu duyguyu yaşatsın. Darısı sizlere

Canım oğluşun hayırlı uğurlu olsun hihoyyyt Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah a.s. Dün doğumyaptın, bugün çıkmışsın ne güzel :nazar: :1hug:

Selamlar anneler
canım Allah sağlık sıhat ve güzel ömür versin a.s.a.s.

Selamlar anneler

Cnm Rabbim analı babalı büyütsün inş, uzun ömürlü olsun

doumyapanlar.jpg

bütün anneleri tebrik ediyorum. Allah analı babalı büyütsün evlatlarınızı.sağlıklı sıhhatli ve uzun ömürlü olurlar inşallah. darısı bizlerin başına.

Selamlar anneler

gözün aydın Allah analı babalı büyütsün

kız pınar rekor sende valla,sen tontiş bebek senin şimdiye kadar bakalım seni ilk geçen kim olacakkaydirigubbakcemile3

Allah analı babalı büyütsün bebeklerinizi:))
bekleyenlerde sağlıkla kucaklasın meleklerini:))

OĞlumuz sarp yıĞıt 16 nısan da saat 10.20' de 2630 gr- 47 cm- olarak 36 hafta 2 gÜnlÜk olarak sezeryanle doĞdu. ılk 8 gÜn emmedı- beslenmedı. KaŞık kaŞık besledık. Sonra hastanede yattık ve ıdrar yolu enfeksıyonu saptandı ve antıbıyotık baŞlandı. ıĞnenın 2. Dozundan sonra oĞlum yenı doĞmuŞ gıbı gÖzlerını aÇtı. Erken doĞduĞu ıÇın gÜnÜnÜ tamamlıyor dense de bebeĞınız emmıyorsa acıkıp uyanmıyorsa bır doktora gÖtÜrÜn lÜtfen. BebeĞı olanların ve olacakların bebeklerıne allah uzun uzun saĞlıklı mutlu bır ÖmÜr versın ınŞallah.. GÜle gÜle bÜyÜtelım.

OĞlumuz sarp yİĞİt 16 nİsan da saat 10.20' de 2630 gr- 47 cm- olarak 36 hafta 2 gÜnlÜk olarak sezeryanle doĞdu. İlk 8 gÜn emmedİ- beslenmedİ. KaŞık kaŞık besledİk. Sonra hastanede yattık ve İdrar yolu enfeksİyonu saptandı ve antİbİyotİk baŞlandı. İĞnenİn 2. Dozundan sonra oĞlum yenİ doĞmuŞ gİbİ gÖzlerİnİ aÇtı. Erken doĞduĞu İÇİn gÜnÜnÜ tamamlıyor dense de bebeĞİnİz emmİyorsa acıkıp uyanmıyorsa bİr doktora gÖtÜrÜn lÜtfen. BebeĞİ olanların ve olacakların bebeklerİne allah uzun uzun saĞlıklı mutlu bİr ÖmÜr versİn İnŞallah.. GÜle gÜle bÜyÜtelİm.
canım Allah sağlık ve uzun ömür versin. Tebrik ederim.Biran öncede kendini toplar oğluşun eminim

:nazar::nazar:bebekleri olan tüm anneleri tebrik ederimmm..ve çok geçmiş olsun hepinize...
sizi hem zorlu hemmutlu bir yol bekliyor allah hepinizin yardımcısı olsun...
bebekleriniz uzun ömürlü sağlıklı olsun....:1hug:a.s.:nazar:bebeklerinizi nazarlardan korusun allah...

ne guzel 15 sansli anne olmus burada. dogum yapan anneleri tebrik ediyorum. ALLAH anali babali buyutsun. darisi bizim gibi bekleyenlerin basina

merhaba bende ekim annesiyim daha 3 aylık hamileyim ama dogumu sabırsızlıkla bekliyorum ve sezeryanmı yoksa normal dogum mu diye düşünüyorum aslında normal dogum daha iyiymiş ama benimde içimde biraz korku var sizler cogunuz yeni dogum yaptınız ve bana yardımcı olurmusunuz hangi dogum daha acısız ve iyi oluyor bilmiyorum sizden yardım bekliyorum lütfen....:KK43::KK43:

rknydn55..canim ben sezeryan ile dogum yaptim..normal dogumu cok cok istiyordum ama nasip olmadi..cok sukur sezeryanimda süper geçti..hiçbir zorluk yaşamadim..şuan hiç dogum yapmamiş gibi iyiyim 10 gün olmasina ragmen..ama bu iş bünyeden bünyeye değişiyor canim..kimisi cok zor geçiriyor sezeryan sonrasini,kimisi hafif..kimisi cok kolay normal dogum yapiyor kimisi dikişli ve zorlu..senin için çok daha erken..bence zamana birak..ve ne olursa olsun normal dogumu zorla..adi üstünde NORMAL..

pınarcım tbrıkler canım allah analı babalı buyutsunn darısı bızlere ınsallah

Oyy maŞallah Şımdıden bı sÜrÜ bebeĞınız olmuŞ maŞallah darısı baŞımıza ınŞallah hepınızın hayırlı haberlerınıı beklıyoruz kızlarr

X