Bebişine Kavuşan 2009 Mayıs Anneleri :)

pnrhlt

DEFNE'm Güzel Meleğim
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
7.149
210
Hadi bakalım kızlar hayırlısıyla akman1981'le başladık sevinç yaşamaya hihoyyyt Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah kardeşimize a.s.
Darısı sağlıkla, sıhhatle başımıza inşallah :Saruboceq:

Buyrun bakalım listemiz ve ilk annelerimiz a.s.

Son düzenleme:
Rabbim anali babali büyütsün,saglikli,hayirli,salih evlat olsun inşaAllahh a.s.

sezonu akmanla actik :) bakalim 2. kim olcak :) hihoyyyt

eline saglik pinarcim..heycanli topiğimiz hayirli olsunnn :) kaydirigubbakcemile5

Akmancığımızın bebişinin sağlıklı sıhhatli bir yaşamı olur inşallah.Analı babalı büyüsün.

2.benmi olucam yoksa ayyyyyy heyecan bastı delikafadulden

Allah analı babalı buyutsun ne guzel melegıne kavustun akmancım senıde kuzucunuda cok opuyorum

Allah analı babalı büyütsün inşallah erkenci bebiş buda benimki gibi:))

Akmancığımızın bebişinin sağlıklı sıhhatli bir yaşamı olur inşallah.Analı babalı büyüsün.

2.benmi olucam yoksa ayyyyyy heyecan bastı delikafadulden

heyttt cekıl aradan sıramı alıp duruyonuz yaaa ben ıkız anasıyım cekılın once ben dogurcam delikafaduldent

Allah analı babalı nbüyütsün inşallah sağlıkla büyüsün bebeğimizz

heyttt cekıl aradan sıramı alıp duruyonuz yaaa ben ıkız anasıyım cekılın once ben dogurcam delikafaduldent

Söz bekliycem seni,haftaya çarşambaya alıcaklar diye biliyorum ama civcivimi bekleme söyliyim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Hoşgeldin bebeeeeek, Rabbim seni ana babana bağışlasın inş., uzun ömürler versin, hep mutlu ol,darısı bizim başımıza inş.
:Saruboceq::Saruboceq:

Pınaaaaar eline sağlık cnm

pınarcım ilk sütuna sıra numarası versen ve bir de doğum yapılan tarihi de yazarsan daha güzel olur di mi? hatta bebeğin boyu baş çevresi gibi ayrıntıları da eklesek çok mu abartmış oluruz acaba

aLLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH!
PINAR,BEN AÇAYIM DİYORDUM LİSTEYİ,BENDEN ÖNCE DAVRANMIŞSIN. ELİNE SAĞLIK CANIM:)

HADİ BAKALIM BİSMİLLAHİRRAHMANNİRRAHİMMM

pınarcım eline sağlık canım topiğimiz hayırlı olsunn ayy nasıl heyecanlandım anlatamammm kaydirigubbakcemile3

Akman bitanem Allah bağışlasın bebişini darısı bütün bebişini bekleyen annelrin başına inşAllahh ...Rabbim sağlıcakla hepimizin bebklerini kucağımıza almamızı nasip etsin inşAllah :Saruboceq::Saruboceq:

aaaaaaaaaa inanamıyorum ilk mayıs annemiz çıktı allah sağlıkla sıhhatle büyütmyi nasip etsin ...yaa çok sevindim ve heyecanlıyım inanamıyorum halaa sıra bize geliyooo pınarcım ellerine sağlık canım

hayırlı uğurlu olsun allah analı babalı büyütsün çok heyecanlı kızlar ya bakalım ikinci kim olcak

Akmancım Allah sağlıkla büyütsün tatlım ilk bebeğimiz kız hadi bakalım

ALLAH anali babali buyutsun. bereketiyle gelsinler. akman arkadasada hayirli olsun diyorum. sira kimde bilmiyorum ama insALLAH kim kendini hazir hissediyorsa o olsun.

ben hala çok mutluyum ve heyecanlıyım.fakat pınarcım akman arkadaşımız biraz erken doğum olmamışmı.önemli olan sağlıklı olmaları ama daha 34. ahftada olmasını merak ettim inşallah rahat olmuştur bi aksilik yoktur...sağlıklı büyütmeyi nasip etsin etsin allahım minik meleğine kavuştu ne güzel

akmancım hayırlı olsun bebişin bitanem Allah analı babalı büyütsün:))))

Allah analı babalı büyütsün.
Hepimize sağlıklı doğumlar nasip olur inşallah.
Heyecan bastı beni :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…