Bebişine Kavuşan 2009 Mayıs Anneleri :)

topik başlığı ne güzel değilmi bebişine "kavuşan" diye de bir ibare var.. Ben ise kavuşma arzusuyla geceleri sabaha bağlamaya çalışıyorum uyku muyku hak getire.. Depresif durumlar... Geçmiş olsun dilekleri bile öyle batıyor ki anlatmak tarifsiz..

Ben 22 Mayıs Cuma günü Saat 12:00 de 3460 Gr ve 51 cm olarak normal yolla bebeğimi dünyaya getirdim.. Ama bebeğime daha kavuşamadım yoğun bakım ünitesinde yatıyor oğlum ,doğum esnasında oksijensiz kaldığı için yoğun bakıma alındı bebeğim, küvöz de şu an ...

Doğum sonrası herkesin bebeği yanına getirilirken size bebeğinizin gösterilmemesi o kadar kötü bir duygu ki ölmeden toprağa girmek gibi bir şey bu.. Ancak taburcu olacağım gün doktorun özel izniyle birkaç dakika o güzel yüzünü yakından görebildim.. şimdiyse hergün hastahaneye gidip bir pencerenin ardından size verilen izin kadar uzaktan bebeğimi görebiliyorum.. Sanki annesinin geldiğini hisseder gibi her gittiğimde bir kaç dakika sonra uyanıp hareket etmeye başlıyor oğluşum.. Anne üzülme bak ben burdayım iyiyim yakında kavuşacağız birbirimize der gibi...

... Ama Pazartesi günü evlilik yıldönümümüzde çok güzel bir haber aldık artık bebeğim kendi başına solunum yapıyor ama her ihtimale karşı bir süre daha küvöz de kalması gerekiyormuş.. Ne zaman çıkarılacağını bilmiyorum net birşey söylenmiyor..

Bugünde annesinin ilk sütünü içmek kısmet oldu oğluma.. Artık süt ile beslemeye başladılar..
İnşallah tez vakitte kucağıma alıp onun kokusunu içime çekip sıkı sıkı sarılabilirim ..

Dua edin teyzeleri oğluşum hemen iyileşip annesine kavuşsun..

canım benım cok gecmiş olsun..
inş en kısa zamanda saglıkla kucaklarsın mınık meleğini..içini ferah tut...Allah mleklerı korur...bak artık solunumunu kendısı yapabılıomuş...ne gusel..buna sukur...bende dogduumd 15 gun kuvozde kalmışım ..soluk alamamışım hatta morarmışım..annem olumden dondum der bana..kucaına alırsın annesı melegını...stres yapmakı sutun gıtmesın..bak mınık oglan anne sutunude tatmış annesı...hayırlısıyla kucaklayıp emzırceın gunlerde gelır cnm benım..:Saruboceq::Saruboceq:

merhaba güzel anneler,
ben de 14 mayısta oğluma kavuştum sezeryan oldu 38 haftada, 2500 gram biraz minik ama sağlıklı çok şükür. sütüm az ama ve gaz sorunlarıyla cebelleşiyorum.

çok şükür bebişlerimize kavuştuk. Allah hepimizi korusun.

canım ben 39+2 de kavuştum kızıma Nisa Begüm 50 cm

Hayırlı olsun kızlar. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah a.s.

doumyapanlars.jpg

bende 41+2de kızım nazlanınca mecburen sezeryan oldum kızım 3580gr ve 49 cm doğdu ismi nazlı miray

bende 26 mayısta doğum yaptım oğlum alperen kayra dünyaya geldi :)

Mayıs anneleri bebeklerinizi sağlıkla güle güle büyütün..

ben hem mayıs annesiyim hemde mayıs çocuğuyum..benimle aynı gün doğan var mı diye bir bakayım dedim..alperen kayra ile aynı gün doğmuşsuz..hoşgeldin dünyaya minik yavru :))

AysCm arkadaşım seni çok iyi anlıyorum..yaşadıklarını 17 sene önce bende 18 mayısta yaşadım..allahıma bin şükürki o günleri atlattık şimdi fıstık gibi 17 yaşında bir kızım var..Allahım sana da yardım etsin sağlıkla al yavrunu kucağına..

Tüm doğan yavrularımıza sağlıklı güzel bir yaşam diliyorum..

bende 41+2de kızım nazlanınca mecburen sezeryan oldum kızım 3580gr ve 49 cm doğdu ismi nazlı miray

Hayırlı olsun canım güle güle büyüt bebeğini a.s. Hangi gün doğum yaptın?

bende 26 mayısta doğum yaptım oğlum alperen kayra dünyaya geldi :)

Hayırlı olsun canım güle güle büyüt bebeğini a.s.

Mayıs anneleri bebeklerinizi sağlıkla güle güle büyütün..

ben hem mayıs annesiyim hemde mayıs çocuğuyum..benimle aynı gün doğan var mı diye bir bakayım dedim..alperen kayra ile aynı gün doğmuşsuz..hoşgeldin dünyaya minik yavru :))

AysCm arkadaşım seni çok iyi anlıyorum..yaşadıklarını 17 sene önce bende 18 mayısta yaşadım..allahıma bin şükürki o günleri atlattık şimdi fıstık gibi 17 yaşında bir kızım var..Allahım sana da yardım etsin sağlıkla al yavrunu kucağına..

Tüm doğan yavrularımıza sağlıklı güzel bir yaşam diliyorum..

Çok tşk ederiz. Allah uzun ömürler versin kızınıza a.s.

doumyapanlar.jpg

bütün yeni mayıs annelerı hayırlı ugurlu olsun allah evlatlarınızı sızlere bagıslasın ınsallah allah analı babalı buyutsunn

Hayırlı olsun canım güle güle büyüt bebeğini a.s. Hangi gün doğum yaptın?

Hayırlı olsun canım güle güle büyüt bebeğini a.s.

Çok tşk ederiz. Allah uzun ömürler versin kızınıza a.s.

doumyapanlar.jpg

25.05.2009 pazartesi günü aldım miniğimi kucağıma:emir_bebek:

bu arada bende maalesef sezeryan doğum yaptım ve bebeğimde 3670gr 49,5 cm doğdu ilkinde yazmayı unutmuşum :)

selam arkadaşlar bende 20 mayısda doğum yaptım ikizlerime kavuştum çok şükür. epidural sezaryanla.oğlum kayra 2510 gr kızım nihal 2310 gr doğdu oğlum 50cm kızım 46cm.

X