Bebişine Kavuşan 2009 Mayıs Anneleri :)

Birde "en"ler topigimiz olsun ya. Komik, belki ilginc olur bayagi. En tombis bebek, en hizli anne, en sabirsiz bebek v.s -v.s...

ayyyy ne zaman baksam bu topıge ıcım güm güm yapıo.....delikafaduldendelikafadulden
sole adımı hayal edıommmm lıstenın altında.....Allahım o gunlerı hepımıze nasıp etsın inşalllaaahhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::nazar::nazar:

kızlar iyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı tşk ediyorummm ....
doğuran anneleride tebrik ediyorum doğuracaklarada Allah kolaylık versin diyorum Rabbim herkezin bebişini bağışlasınnn ...

civcivcim doğurmuşsun maşallah ne guzel.:nazar:.canım Allah analı babalı buyutsun bebğini..

diğer tüm doğuran mayıs annelerinin de bebkleri sağlıkla buyusunler.Sıra bize gelioooooo:a015:

Tüm doğuran annelere hayırlı olsun iyi dilekleriniz için sağolun kızlar.

Pınarım benim oğluş tam 38+0 de oldu canım

Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun sağlıkla büyütün kuzucuklarınızı.darısı başımıza bende 35+5 im.erken doğum olunca yoğun bakım ihtiyacı oldumu?

anaaa erkencikten doğurmuşlar.
kııslarr durur accık daaa var mayısa.
allah uzun ömürlü, sağlıklı,sıhhatli etsin bebişlerinizi.

Maşallah başlamış mayıs anneleri
darısı kalanlara
normal doğuran yokmu kızlar:)

Ay valla erken erken döküldük biz kaydirigubbakcemile3

Henüz normal yok canım a.s. Bugün bi arkadaşımıza suni sancı vericekler. İlk normal o olur belki de hihoyyyt

ben bu sayfayı okumamıştım yawww güsel dilekeriniz için sağolun kılzar benim minnoşlar ikihaftalık bile oldu ........

hsgeldin dirimkizi, yavrularina kavustun sag selim cok sukur, nasilsin iyi misin
bebelerin iyi mi sukur ?
Allah kolaylik versin zor oluyor mu iiki bebek birden ?
Allah anali babali buyutsun insallah canim benim optum o minik melekleri

Doğum yapan tüm yeni annelere hayırlı olsun. Allah hepimizin bebişlerini analı babalı sağlıkla büyütsün. Ben de cumartesi doğuma gidiyorum. Sıpam dönmediği için sezeryan olacak. Herkese Allah kolay doğumlar nasip etsin.

Doğum yapan tüm yeni annelere hayırlı olsun. Allah hepimizin bebişlerini analı babalı sağlıkla büyütsün. Ben de cumartesi doğuma gidiyorum. Sıpam dönmediği için sezeryan olacak. Herkese Allah kolay doğumlar nasip etsin.

Canım hadi hayırlısıyla sağlıkla alırsın kuzunu inşallah kucağına. Bizi de habersiz bırakma a.s.

doumyapanlar.jpg

ayy çok heyecanlandım bende perşembe sabahı doğuma gidicem hayırlısıyla.bugün öğrendik sezeryan olacağımı.herkeze hayırlı doğumlar inşallah.

kıslarrrrrrrrrrrr.biz doğduk oğlumla salı günü sabah 10:50 de oğlum eymen dünyaya geldi biz iyiyiz hemde çok iyiyiz.şimdi ev kalabalık diye uzun yazamıcam haber vereyim dedim oğlum3700gr 50 cm doğdu 38+4 te sezaryenle oldu epidural oldum

ayy çok heyecanlandım bende perşembe sabahı doğuma gidicem hayırlısıyla.bugün öğrendik sezeryan olacağımı.herkeze hayırlı doğumlar inşallah.

Canım hayırlı doğumlar diliyorum a.s.

kıslarrrrrrrrrrrr.biz doğduk oğlumla salı günü sabah 10:50 de oğlum eymen dünyaya geldi biz iyiyiz hemde çok iyiyiz.şimdi ev kalabalık diye uzun yazamıcam haber vereyim dedim oğlum3700gr 50 cm doğdu 38+4 te sezaryenle oldu epidural oldum

Ayyy canım ya çok sevindim. Hadi gözümüz aydın. Sağlıkla büyüt inşallah oğluşunu. Rahatladığın zaman detayları bekliyoruz a.s.

ayyy canım benım...ne gusel masllaahh....oykunuzu beklıoruz tatlım:nazar:Allah nazardan korusun EYMEN beyımızı...kokla kuzunu benım için annesi...

hayırlı dogumlar ınşallah kızlar.....
darısı tum bebeişlerını bekleyen anneler inşallah.....:Saruboceq::nazar:

Cnm rabbim analı babalı büyütsün inş., uzun ömürlü olsun
:Saruboceq:

X