Bebişine Kavuşan 2009 Mayıs Anneleri :)

DIRIM KIZI na da hayirli olsun Rabbim bebeklerini korusun . ay az kaldi nasil heycanli bi sey bu. darisi bizim basimiza insALLAH

her iki anneyide tebrik ederim Allah bağışlasın bebeklerini hayırlısıyla inşallah bizlerde kavuşuruz bebeklerimize :)

bir süre yokum .. hepinize allah kolaylık versin.. ben bebeğimi kucağıma aldım.. 10 nisan sabaha karşı 06:25 te sezeryanla 35+6 da iken 3 kilo ve sağlıklı olarak sehat özden i kucağıma aldım. dünyanın en güzel bebeği bana göre hala yüzüne bakıp ağlıyorum kiiii ben hiç duygusal bir insan değilimdir.. biliyorum içinizde çok hassas ve duygusal arkadaşlar var hastane çantanıza bol bol selpak koyun.. muhteşem birşey. görüşmek üzere hepinizi allah kurtarsın....
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt
Bir bebek daha gelmis.... Calikushu, coook sevindim, darisi bizlerin basina...
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

çalıkuşu tebrikler cnm hayılrı olsun bebğin
güle güle büyüt inş
darısı başımıza

hihoyyythihoyyytayyyyyy AKMAN DIRIMKIZI CALIKUSU...tebrık edrım kızlar hihoyyythihoyyythepınızı...ALLAHH saglıcakla bebişlerinizi buyutsun bır omur mutlu saglıklı hayat nasıp etsın inşallahhhhhAllah analı babalı buyutsun...darısı bızım basımıza ınşallah..heycan bastı yahu mayıs bebklerı hızlı cıktı....:ecrin_bebek:delikafadulden
PINARCIM ellerıne saglık tatlım cok gusel bı topık olmus....:CüvCüv::CüvCüv::nazar:

Maşallah bebişlşerimize, çalıkuşu cnm Allah analı babalı büyütsün inş.

akman ve dırımkızından sonra sıra bende diye düşünüyordum ama çalıkuşuda bebeğine kavuştu ne güzel benimde haftaya bugün ama perşembede olabilir demişti doktorum nstden sonra bakalım hakkımızda hayırlısı.bebişine kavuşan annelri tebrik ediyorum allah hepinizi bi yastıkta kocatsın inşallah sağlıcakla

allah anali babali buyumelerini nasip etsin. dunyanin en guzel duygusu kizlar anne olmak bende 3 kez anne olmak icin pazartesyi 20 nisani bekliyorum hayirlisinlan ins. herkese hyrli dogumlar

calikusucum cok sukur kavusmussun bebişine :) Rabbim anali babali büyütsün..saglikli hayirli salih evlat olsun inşaAllahhh a.s.

Allaaaahhhhhhhhhhhhhh bugün listemiz uzayacaaaaaaaaakkkkk :) sağlıkla gelin güzel melekler:)

çalıkuşu da kavuşmuş bebeğine :) Allah analı babalı büyütsün canım yaaa:)

Ayyyy calikushu'da doğumunu yapmış, bebeğini kucağına almış maşallah. Allah nazarlardan saklasın. Hayırlısıyla sağlıkla büyütsün inşallah...

Bugün de 4 bebeişimizden daha güzel haberler alacağız hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt Ne güzel bi gün hihoyyyt

doumyapanlar.jpg

Ayyyy calikushu'da doğumunu yapmış, bebeğini kucağına almış maşallah. Allah nazarlardan saklasın. Hayırlısıyla sağlıkla büyütsün inşallah...

Bugün de 4 bebeişimizden daha güzel haberler alacağız hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt Ne güzel bi gün hihoyyyt

doumyapanlar.jpg

maşallah Allah analı babalı büyütsün bebişleri inşallah:nazar::nazar:

Hülya'mız da hayırlısıyla doğumunu yapmış çok şükür :Saruboceq:

Sibel'cim de 15:00'de girecek kısmetse sezaryene...

Semra'ya ulaşamadık henüz. Bilgi alınca yazarız hemen a.s

X