Bebişine Kavuşan 2009 Mayıs Anneleri :)

tüm doğum yapan anneleri tebrik ediyorum ne güzel bebişlerine kavuştular darısı bize kızlarrr

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt Sibel'imden de, Semra'dan da , Hülya'dan da güzel haberler aldık hayırlısıyla gözümüz aydın kızlar hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

ayy güzel haberler gelmeye başladıhihoyyyt ne mutlu darısı bizlerin başına kızlar ay şimdi çok heycan yaptım :sm_cool:

ayy hakketten ne güzel bişey yaa mutlu haberleri aldıkça daha çok heyecanlanıyorum sağlıcakla büyüsün yeni bebişler

Sibel,Semra,Hülya tebrik ederim kızlar.
ne mutlu size bebişlerinize kavuştunuz,darısı başımıza inş
bebeları da tebrik ederiz,gözünüz aydın

sibel semra hülya tebrik ederim kızlar gözünüz aydın olsun yüzünüz her daim gülsün inşallahhh

çalıkuşu seni de tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün canım

hayırlı olsun inşallah bebişleriniz canlarım!! bakalım hülya mı önce doğurdu,semra mı?kaydirigubbakcemile3

çalıkuşu canım önce duyduğumda şok oldum Allah sağlıklı analı babalı büyütsün inanılmaz sevindim ve heyecanlandım.Tebrikler canım artık bir annesin

doumyapanlar.jpg

Listemiz gittikce genisliyor Pinar, bakalim kizlarimiz mi yoksa erkeklerimiz mi galip gelecek? :)

Bu arada cicegi burnunda annelerimizide tebrik ederim.

Ne güzel erkenden aldılar bebekleri kucaklarına.hepinize hayırlı olsuun taze annişleeer.Şaka maka seherimle civciv aynı gün doğurdular kaydirigubbakcemile3 ..Ayyy sıra bize geliyo çok heycanlııı..

allah anali babali buyumelerini nasip etsin.anneleride tebrik ediyorum 4 gun sonra bnde pazartesi sabah 7 de hastanedeyim her ne kadar kendi ulkemde dogum yapmasamda itlyadaki doktorlar'da cok iyi ilgileniyorlar ama turkiyedeki o cosku yok tabi 3 kez anne olucagim icin cok heycanli ve bir o kadarda endise var tabi 3 sezaryan bilincli olmak hem iyi hemde birz endiseleniyor insani.hepinize hyrli dogumlar kizlar :a015:

allah anali babali buyumelerini nasip etsin.anneleride tebrik ediyorum 4 gun sonra bnde pazartesi sabah 7 de hastanedeyim her ne kadar kendi ulkemde dogum yapmasamda itlyadaki doktorlar'da cok iyi ilgileniyorlar ama turkiyedeki o cosku yok tabi 3 kez anne olucagim icin cok heycanli ve bir o kadarda endise var tabi 3 sezaryan bilincli olmak hem iyi hemde birz endiseleniyor insani.hepinize hyrli dogumlar kizlar :a015:

Hadi send einşallah sağlıkla kucağına alırsın canım bebişini a.s. Bizi de habersiz bırakma. Merakta kalmayalım a.s.

Şimdi Hülya ile konuştum. Sesi yorgun geliyo tabi biraz dikiş yerlerinde sızısı varmış. Bugün büyük ihtimalle çıkıcakmış. Kuzusu da 3100 gr doğmuş maşallah. Çok çok selamı var hihoyyyt

maasALLAH yeni dogum yapanlarda varmis haberimiz yok. hepsini tebrik ediyorum. ALLAH anali babali buyutsun insALLAH. darisi diger hamislere ve bana da tabi.

doğum yapan anneleri teprik ederim bebeklerinin yaşı uzun analı babalı,sağlıklı büyüsünler.

tüm annelerimizi ve bebişlerimizi Rabbim nazarlardan korusun inşaAllah :) hadi bakalim 7.kim olcak :)

X