Bebişine Kavuşan 2009 Mayıs Anneleri :)

kıslarrrrrrrrrrrr.biz doğduk oğlumla salı günü sabah 10:50 de oğlum eymen dünyaya geldi biz iyiyiz hemde çok iyiyiz.şimdi ev kalabalık diye uzun yazamıcam haber vereyim dedim oğlum3700gr 50 cm doğdu 38+4 te sezaryenle oldu epidural oldum
Canım seni merak ediyordum haberini aldım ya çok sevindim Allah hayırlı analı babalı büyütsün inşallah kilosuda sağlığı da yerinde sanırım.çok mutlu oldum.Öpüyorum sizi.:nazar:

PINAR Bedef in oğlu Mutahara nın kinden önce doğmuş.
Mutahara cım seninde hayırlı ve sağlıklı bi evlat olsun.Diğer tarafta yazdım burdada yazayım dedim.İsmide çok güzel adıyla yaşasın tatlım.

mutahhara ve bedef ve ojelibebekleriniz hayırlı olsun canlarım güle güle sağlıkla büyütün inşallahh

kıslarrrrrrrrrrrr.biz doğduk oğlumla salı günü sabah 10:50 de oğlum eymen dünyaya geldi biz iyiyiz hemde çok iyiyiz.şimdi ev kalabalık diye uzun yazamıcam haber vereyim dedim oğlum3700gr 50 cm doğdu 38+4 te sezaryenle oldu epidural oldum

canım Allah analı babalı büyütsn hihoyyyt gözün aydın darsısı başımıza inşallah:lepi:

tum dogum yapan annişleri tebrik ediyorum rabbım sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat eylesin inşallah siz kavuştunuz bebişlerinize darısı bızım basımıza herkese selamlarrrrrrr

Bedef tebrikler. Eymen bebek umarim hayirli bir evlat olur. Allah anali babali büyütsün onu...

bebeklerini kucaklarına alan anneleri tebrik ederim darısı başımıza artık :)

20 nisan saat 8,20 oglum batuhan dunyaya geldialkisalkisalkis.3040gr 49 cm canavar gibi :nazar:evdeyiz benim agrilar devam ediyor oda gecicek ins.sira kilolari vermekde su an 93 kilodayim hadi hayirlisi .herkese saglikli dogumlar

20 nisan saat 8,20 oglum batuhan dunyaya geldialkisalkisalkis.3040gr 49 cm canavar gibi :nazar:evdeyiz benim agrilar devam ediyor oda gecicek ins.sira kilolari vermekde su an 93 kilodayim hadi hayirlisi .herkese saglikli dogumlar
canım çok sevindim Allah sağlık sıhat versin.Analı babalı büyütsün.Sezeryan mı normal mi doğdu

PINAR Bedef in oğlu Mutahara nın kinden önce doğmuş.
Mutahara cım seninde hayırlı ve sağlıklı bi evlat olsun.Diğer tarafta yazdım burdada yazayım dedim.İsmide çok güzel adıyla yaşasın tatlım.

Ekledim canım a.s.

knk' da doğum yapmış. pınaaarrr nerdesin? listeler öksüz kaldı:KK43:

Bacım hayırlı uğurlu olsun. Bilgileri gelsin ekleyelim onuda a.s.

Canım hayırlı uğurlu olsun oğluşun. Allah sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah a.s.

doumyapanlar.jpg

en son baktigimda 7 idi. simdi 11 olmus ne guzel. doguran anneler bebekleriyle ne mutludurlar simdi kimbilir. darisi bizim basimiza

amanın 2009 mayıs anneleri aceleci çıkmışlar
bide sadece 2 kişi naisanda doğurdu
bizim bebiklerin acelesi yoktu çoğu normal zamanda doğdular hatta çok beklediklerimizde oldu
allah analı bablı büyütsün güzel bebişleri

amanın 2009 mayıs anneleri aceleci çıkmışlar
bide sadece 2 kişi naisanda doğurdu
bizim bebiklerin acelesi yoktu çoğu normal zamanda doğdular hatta çok beklediklerimizde oldu
allah analı bablı büyütsün güzel bebişleri

bızım mayıs kuzuları annelerındende acelecı cıktı falla...
amın canım tesekkurler ii dileklerın için...Şeniza.s.:nazar:

kız pınar sensiz bu listeler olmuyor doğurunca napcaz bakalım.Bu arada senmi olcan sıradaki Clareis mi bakalım ay çok heyecanlı

Sağolasın canım. Doğurunca bikaç gün idare edersiniz artık listesiz. Sonra ben hemen yetişirim size merak etme :1hug:

Bakalım kim olacak CADIARZU Hayırlısı bacım bacım. Clareis'ten ses çıkmadığına göre doğurdu galiba :uhm: İnşallah sağlıkla almıştır bebişini kucağına a.s.

ben nisan annesiyim biz kavuştuk bebişlere sıra sizlerde doğurmayanlar size tavsiye sadec uyuyuuuuuuun başka bişey yapmayın kızım 20 günlük oldu bgn ve 20 günde anca 60 saat toplam uyuydumm oda tam dalmadan uyuyun kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr

ayyyyy Allahım hepsini bağışlasınn mayıs gelmeden hepsi döküldü yaw zaten bizim kuzucuklar daha 28 .haftada acele etmeye başlamışlardıda çoğunu zar zor tuttuk bu haftalara kadar :))) sağlıcakla gelsinde hepsi ne zaman hayırlısıysa ozaman gelsinler :)

X