Bebişine Kavuşan 2009 Mayıs Anneleri :)

senağlamaayy gözlerim yaşardı inanın duygulandım ben birseni bekliyodum açılışı o yapar diye ama nasip hayırlısı ne güzel yaa allah sağlıklı sıhatli büyümesini nasip etsin inşallah:nazar: gün gelecek bizde giricez o listeye bakalım kaçıncı olucaz bu arada pınarcım harika olmuş eline sağlık canım:1hug:

pınar bu işlerin uzmanı oldun vallahi ellerine sağlık
veee
hihoyyyt hihoyyyt
akmancığım hayırlı olsun sağlıkla büyüsün bebişin
hihoyyyt hihoyyyt

ben hala çok mutluyum ve heyecanlıyım.fakat pınarcım akman arkadaşımız biraz erken doğum olmamışmı.önemli olan sağlıklı olmaları ama daha 34. ahftada olmasını merak ettim inşallah rahat olmuştur bi aksilik yoktur...sağlıklı büyütmeyi nasip etsin etsin allahım minik meleğine kavuştu ne güzel
Cnm akmanın suyu gelmiş, bu yüzden haftası biraz erken :CüvCüv:

ayy ne güzel allah bebekleriyle uzun sağlıklı ömürler nasip etsin darısı başımıza inşlh. tebrik ederim arkadaşlarr

Bebişlerimizi Allah analı babalı büyütsün,vatana millete hayırlı evlat olsunlar inş.

akmancım allah analı babalı büyütsün canım ay heyecanlandım birden ya ilk bebişimiz geldi demek oh ne güsel darısı başımıza ben bayadır giremiyordum evdeki pc hala bozuk şimdide kaynımdan girdim arada giricem nş onunki şimdilik sağlam

ya birsende doğurdu 2 kişi şimdilik ikizler önce gelecek sanırım böyle benimde erken doğum kapıda ama inş olmaz 38i bulurum dua ediyorum ama doğum yapanları tebrik ederim biraz iyileşsinlerde nasıl bişeyler bizi bekliyo yazsınlar:)

allah analı babalı buyutsun cnım benım allah acısını gostermesın ınsallah darısı bızım gıbı safak sayanlara

Oh ohhhh liste git gide büyüyecek, sayfalara sığmayacak inşallahhhh hihoyyyt

doumyapanlar.jpg

akman ve dırımkızını tebrik ediyorum allah ikisininde bebeklerine sağlıklı mutlu uzun ömürler versin inşallah...

darısı başımıza...

Rabbim hepimizi bir çırpıda kurtarsın sağlıkla inşallah

akman ve dırımkızın gözü aydın bebeklerşnşn yaşı uzun olsun darısı bizlere herkesin kuzucuklarına sağ salim kavuşsun inşallah

AKMAN VE BİRSEN CİM gözünüz aydın olsun....darısı başımıza artık....hade bakalım sıradakiiiiişakkıdışakkıdı:CüvCüv:

X