Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Ayy yerim ben onu.. Ne guzel hissedebiliyorsun. Yasemincim sen soyle guzel bir hamilelik ticker i koysana. Hep unutuyorum tam olarak kacinci haftadasin.

Canım benim yaa bende ne zamandır sorcam nerden yaptığımı unuttum bu tickeri... arıyorum yapıcam inşallah
Hani daha önce söylemiştimya damar gibi pı pıt bişeyler oluyo diye bu sefer öyle değil Burcum. Hisset sende anlıcan resmen tekme yiyorum yaradanına kurban olduğumdan.. Uyandığını uyduğunu hissediyorum. Geceleri uyumaması da cabası işte:CüvCüv: Ama olsun yerim ben onuuuuuu:ecrin_bebek: Şuanda uyanık mesela Yalnız demin sürekli titredi sanki anlamadım korktum hani bebek ağlarken titrerya tuhaf.. doktoru arayıp sorcam. Buarada benim geç döllenme olduğu için son sata göre hafta çıkaramıyorum ben malesef. ultrasona göre çıkarıyoruz. oda muallakta şunanda 20. haftalık olmam lazım. yani 19+4.

merhaba bayanlar,
ben kk' ne üye olmadığım halde bu topiği misafir olarak uzun zamandır okuyorum. Ama dışardan sadece sohbeti okumak bir süre sonra sanki size haksızlıköış gibi geldi. İsterseniz biraz kendimden bahsedeyim 6 aylık evliyim ve 2 aydır ben de bebiş istiyorum. Hayırlısı bakalım. Bebiş bekleyenlere rabbim en kısa zamanda hayırlısı ile nasip etsin inşaallah. Hamişlere de hayırlı bir hamilelik ve doğum diliyorum.

anladım cnm sen uzun zamandır aramızda olan lotussun dimi yanlış tahmin etmiyorumdur .sagol cnm dualarında olmak sevindirdi beni bunları duymak ta..tşk ederim cnm arkadaşım..bende kafaya takmamaya çalışıyorum ama inan bir yerde bekliyorsun farkında olmadan bendede ilk zamanlarda bişe yoktu ama son 1 hafta kalasıya her geçen gün içimde özlem umut çogaldıkça çogaldı bunun yenmek unutmak istedim ama beceremedim yüregime söz dinletemedim..şimdi ise biraz daha iyiyim sizn destekleriniz doktorumunda bana umut vermesi..tşk ederim hepinize tekrar.

htc 80 hoşgeldin aramıza henüz 6 aylık evlisiniz umarım hayırlsı zamanında nasip eder rabbim size..burcusal bende giriyorum ama yogunum zaten açık kalıyor bazen pat diye kapatıyorum biri görcek diye bugün sıkıldım burdan valla..

aynen valla ya bir an önce eve gideyim istiyorum kaç defa açtım ekranı yazmak için biri geliyo pat kapatmak zorunda kalıyorum kötükedihüso

bu arada kızlar adet olmadım bekliyorum hala grip olayını atlatmış bulunmaktayım hepinizi öpüyoruma.s.

selam kızlar nasılsınız
ben bugün bayram temizliğine basladım ve yavas yavas yapsamda yoruldum.
bir kaç gündür siteye girmedim umarım güzel haberler vardır bizlere bayram hediyesi olur.

selam kızlar nasılsınız
ben bugün bayram temizliğine basladım ve yavas yavas yapsamda yoruldum.
bir kaç gündür siteye girmedim umarım güzel haberler vardır bizlere bayram hediyesi olur.

iidr senden nasıl..aman salla gitsin temizligi günlük temizligini yap fazla abartma yazmıştımda zaten önceki sayfada kimse sizi ayıplamaz diye ..sen nasılsın?

Teşekkür ederim mavi deniz.Hoşbulduk.Ben topiği açıldığı andan itibaren okuyorum. Hamilelik haberleri beni hem sevindiriyor hem de umutlandırıyor. Özellikle Kibeleye çoook sevindim. Tek tüple savaşıyordu ya o bakımdan. Şu an için çok gergin değilim. Sadece yaş 28 ve etrafımdakiler yaşın geçer acele et dedikleri için biraz daralıyorum o kadar. Yoksa her şeyin Allah' ın takdiri.

canım etrafı boşver banda aynı şeyi diyolar yaşın artık uygun geçmeden yap diyolar olsa tükkan senin teyze diyesim geliyo ama benneyaptımki

htc80 hoşgeldin canım armıza inşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun bi rahatsızlığın varmı bebiş açısından yani

çevredekilere kulak asma fazla tamam yaş olarak fazla bekleme taraftarı bende degilim yani yaş ilerledikçe zorlaşıyor daha dogrusu riskler falan ..birde tek çocukla kalmayacagız birçogumuz sanırım ikinciyide isteyecegiz elbet arada zaman olmalı dimi..yani sözüm şu ki bunu sadece sen istedigin için düşün başkasına kulak asma..sen istemiyorsan zaten içine sinmez gebe kalmanda zorlaşır stres olursun..

menzilgülü nasılsın canım bulantıların nasıl umarım bitmiştir

Canim inanmicaksin ama hala bitmedi ve ozellikle dun ve bu sabah asiri bir mide bulantim oldu, bugun nerdeyse cikaricak hale geldim ki daha once bu raddeye gelmemisti. Yani 13. haftam bitcek hala bulantilar bitmedi, anlamadim ki bende.

Sen nasilsin, seninde kesin devam ediyordur. Allahtan ben birseyler yiyebiliyorum, canim bircok sey cekiyor. Midem bos kalinca cok bulaniyor.

Canim ben senin ozeline atarim senin ticker ini yaptigin sitenin linkini, ordan yaparsin.

Bende dun aksam hissettim karnimin altinda oynasma oldu, oncedende pit pit oldu birkac kez ama bu sefer oynasma oldu yani dedim buda bebek degilse ne olabilir.

Ya bide nasil birsey hissediyorsun yani elini karnina koydugunda eline geliyormu poposu kafasi filan? Yoksa sadece bir doluluk hissimi?

Ya sen kac defa doktora gittin, sormadin mi gebelik haftani ve muhtemel dogum tarihini??

Bizimkisi mesela 7 Haziran Allah nasip kismet ederse.

Hosgeldin canim. Evet kibeleye hepimiz cok sevindik. Bugun ilk defa ultrasonla gorcekler insallah. Bakalim yazar bize ayrintilari.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…