Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlarrr.. merhabalar nasılsınız
kaynatmışsınız yine oh oh ne güzel maşallah...
burası durgun diye diye kızlar tek tek gelmiş aman ne iyi.
ben eve geldim bir eşyler yemeye çalıştım ve biraz iş yapayım dedim ama yine nefes nefese kaldım bu sıralar çok yoruluyorum kızlar... 5. dk. ayakta dursam nefes nefese kalıyorum :KK43:
birde bu akşam yatak odamın nevresimlerini değiştireyim dedim kendi başıma iş çıkarıyorum işte başım döndü resmen düştüm iyi hissetmiyorum kendimi biraz uzanıcam...
hamileler özellikle size sesleniyorum kendi başınıza benim gibi iş yapmaya kalkışmayı :KK43:
kalkabilirsem yine yazarım kızlar kendinize çok dikkat edin... size iyi muhabbetler hepinize kucak dolusu sevgiler öpüyorum canlarım...Şeniz a.s.

serencim ya bana deidm bide hadi ben hamile değilim sen neden uğraşıyosun böyle tek başına bırak pis kalsın yat uzan şimdi iyice dinlen:eek:klava: görmim ayakda seni

Merhaba ben yeni üyeyim ama yazılarınızı büyük bir heyecanla okuyorum ben 5+6 günlüğüm 5+0 gittim doktora keseyi gördü eğer senin geç döllenme değilse görmesi lazım bence bir dr daha görün güzel hamişlik geçirmen dileğiyle

öncelikle hoş geldin aramıza katımana çok sevindim benim beta hcg düşük olduğu için doktor geç döllenme olduğunu düşündü sanırım artı c.tesi öğreneceğiz hayırlısı

kızlar yaprak dökümüne bakıyomusunuz fikret gebelik testi yaptı ve bu ayda olmadı dedi ay nası tanıdk geldi bu cümle :roflol:

nur o resimdeki senmisin bi arkadaşım var o kadar çok benzyiokisengözlerimebaksanab böle bakıp bakıp duruom

gelmesin işte cnm daha iyi değilmim o gelmesin bebiş gelsin beklentimiz bu inşallah öle olur
benim çok uykum geldi iyi geceler

selam fıstıklar hepinizi öperek başlıyorum yazmaya:)))

htc80 ve ierror aramıza hoşgeldiniz htc80 sana en kısa zamanda hamiş kalmanı i error sanada hayırlısıyla bebişini sağsalişm kucağına almanı diliyorum Allahtan

burcusal gribi atlatmış olmana sevindim ve dilerim kırmızıları 9 ay daha görmezsin innnşllaaaallllaahhh:))

burcum canım az kaldı bulantılara veda edersin 4.ay bitince diye düşünüyorum ve dediğin gibi hissettiğin bebek değilde ne dimi:))) cidden şimdiden 3 (yasemink beyaz ve karabiberim)kızımızın olacağı belli oldu diğerlerini duymak nasip olur inşallah

yasemin canım hamdolsun iyiyim ben ördüklerini meleğine giydirmeni nasip etsin Mevlam

arife canım ağır top diyince bian nedense bülent ersoy gibi hissettim kendimi:)))

mavidenizim canım arkadaşım doktorun bayağı umutlu senden sende çık artık şu psikolojiden ve ilkkez ne yap et çıkar aklından bebişi yada o kadar yoğunlaşmamaya çalış en azından çalış yani bak o zaman burcu ve yasemin gibi bizlerde ummadığımız anda muradımıza ereceğiz :KK66:

neşemmm kız çk meşgul olmalısın ama buna rağmen arada yazıyorsun vefalı arkadaşım benim

karabiberim son zamanlarda yoktun ama bak arada haber almak bile yetiyor bize maşallah 6.ayı devirmişsin ne güzel

kibele demek ultrasyona gireceksin ayy çok sevindim arkadaşım çünkü sen bunu haklediyorsun ama buraya yazmazsan ne olup bittiğini kıyameti koparırım bak:))) şaka bi yana dilerim herşey yolundadır

baryam geliyor kızlar:)))) bir yerlere gidecek olan varmı???

anne adayları temizliğinize eş dost biri yardım etmeden tek başınıza kalkışmayın hatta eviniz çok pis değilse illa bayram diye temizlik şart değil (diyene bakın tam bi temizlik hastasıyım) hamiş adayları siz istediğiniz kadar yapabilirsiniz :))) anam bi hamiş kalsakta temizliktende yırtsak:))))

kızlarrrrrrrrrrr bian olsun dua etmeyi unutmuyoruz dimi ??? ne zaman unutursak zaman açtığımız eller boş geri döner ama ne zaman duayı dilimizden düşürmezsek Rabbim boş geri çevirmez Allah hepimizin yar vede yardımcısı olsun...

htc80 ve ierror aramıza hoşgeldiniz htc80 sana en kısa zamanda hamiş kalmanı i error sanada hayırlısıyla bebişini sağsalişm kucağına almanı diliyorum Allahtan

burcusal gribi atlatmış olmana sevindim ve dilerim kırmızıları 9 ay daha görmezsin innnşllaaaallllaahhh:))

burcum canım az kaldı bulantılara veda edersin 4.ay bitince diye düşünüyorum ve dediğin gibi hissettiğin bebek değilde ne dimi:))) cidden şimdiden 3 (yasemink beyaz ve karabiberim)kızımızın olacağı belli oldu diğerlerini duymak nasip olur inşallah

yasemin canım hamdolsun iyiyim ben ördüklerini meleğine giydirmeni nasip etsin Mevlam

arife canım ağır top diyince bian nedense bülent ersoy gibi hissettim kendimi:)))

mavidenizim canım arkadaşım doktorun bayağı umutlu senden sende çık artık şu psikolojiden ve ilkkez ne yap et çıkar aklından bebişi yada o kadar yoğunlaşmamaya çalış en azından çalış yani bak o zaman burcu ve yasemin gibi bizlerde ummadığımız anda muradımıza ereceğiz :KK66:

neşemmm kız çk meşgul olmalısın ama buna rağmen arada yazıyorsun vefalı arkadaşım benim

karabiberim son zamanlarda yoktun ama bak arada haber almak bile yetiyor bize maşallah 6.ayı devirmişsin ne güzel

kibele demek ultrasyona gireceksin ayy çok sevindim arkadaşım çünkü sen bunu haklediyorsun ama buraya yazmazsan ne olup bittiğini kıyameti koparırım bak:))) şaka bi yana dilerim herşey yolundadır

anne adayları temizliğinize eş dost biri yardım etmeden tek başınıza kalkışmayın hatta eviniz çok pis değilse illa bayram diye temizlik şart değil (diyene bakın tam bi temizlik hastasıyım) hamiş adayları siz istediğiniz kadar yapabilirsiniz :))) anam bi hamiş kalsakta temizliktende yırtsak:))))

kızlarrrrrrrrrrr bian olsun dua etmeyi unutmuyoruz dimi ??? ne zaman unutursak zaman açtığımız eller boş geri döner ama ne zaman duayı dilimizden düşürmezsek Rabbim boş geri çevirmez Allah hepimizin yar vede yardımcısı olsun...

Aminn canim benim...

O agir top diyen bendim giz:)))

Canim ben senin ozeline atarim senin ticker ini yaptigin sitenin linkini, ordan yaparsin.

Bende dun aksam hissettim karnimin altinda oynasma oldu, oncedende pit pit oldu birkac kez ama bu sefer oynasma oldu yani dedim buda bebek degilse ne olabilir.

Ya bide nasil birsey hissediyorsun yani elini karnina koydugunda eline geliyormu poposu kafasi filan? Yoksa sadece bir doluluk hissimi?

Ya sen kac defa doktora gittin, sormadin mi gebelik haftani ve muhtemel dogum tarihini??

Bizimkisi mesela 7 Haziran Allah nasip kismet ederse.

Teşekkür ederim gönderdiği adresten yapmıştım eskisini şimdide yaptım çok sağol..
En çok onu merak ediyorum biliyomusun.. Sadece dolgunluk hissediyorum kafa popo anlamıyorum daha ama daha sonradan anlıcakmışız.

Ben periyodik gidiyorum doktora o yönden bi sorunumuz yok. Son adetim 18 haziran buna göre nerdeyse doğurmam lazım. Ama benim geç döllenme olayım var o yüzden son satı 21 temmuz sayıyoruz. Olasılıkla gittiğimiz için kesin olanı ultrason veriyor. Mesela 14+6 yken gittiğimde doktorumuz 14+1 dedi ultrasona göre. böyle birkaç gün oynatıyo oda normal sanırım. Muhtemelen doğumumuz 27 Nisan. 8 haziranda benim doğum günüm. 7haziran neşeli bi bebek olcak ikizler burcu:emir_bebek::emir_bebek:

slm kızlar tekrar hepinize tşk ediyorum beni umutsuz anımda bile neşelenmemi saglıyorsunuz bi umut oldugunu bana hatırlatıyorsunuz daima..bu yüzden sizden hakkınızı helal etmenizi isteyecegim öncelik hamillerden 2 can taşıdıklarını düşünürsek onları öncelige veriyorum..menzilcim cnm sen anlamışsın fazla açıklama yapmıyorum ister istemez arkadaş alınabilirler diye düşünüyorum ama yanlış anlaşılmak istemem ben sadece bu ara biraz hassa oldugum için böyle düşündüm bi an yani siz lütfen sohbetlerinize devam edin benim bu ruh halim geçer aldırmayın..yasemincim sen neler yaptın pek gözükmüyorsun sudemiz ne yapıyor? anneler lütfen temizligi abartmayın kimse sizi ayıplamaz eviniz kirli yada dagınık diye gücünüz yettigince mola vererek yapın aşırıya kaçmayın..rahel gözükmüyor yine iyidir umarım?bensenb neşe lotus (2 tane lotus var ama ben yanındaki sayıları hep unutuyorum)nur emilly entelliye ceren burcusal beyaz unuttugum birileri kesin var ama aklımda tutamıyorum of yaa..lütfen kusura bakmasınlar sizler nasılsınız?
kızlar kendimden bahsedeyim biraz dün doktora gidecegimi söylemiştim size..nihayetinde gittik doktor muayene ederken kaç yıllık evli oldugumu sordu bende 2 bitti dedim yeni düzenlemede 3 yıldan önce igneli aşılama yapmıyormuş ssk bu ilaçlarda pahalı dedi..sonra kendi odasına geçtik eşimde geldi aynı şeyleri eşimede anlattı klomenle devam edelim bir kaç ay sonra bakarız duruma dedi ben klomen kullanarak sizin gebe kalacagınıza inanıyorum dedi rahim filmi falanda gerek duymuyordu zaten sordum yine şuanda ona grek duymuyorum eger tersi olsaydı igneden önce isteyecektik ama şimdi klomenle devam edecegiz dedi..umutlu oldugunu söyledi şuanda birsürü yumurtanız var dedi bu dönemde yumurta oluşmaya başlarmış(bende tam olarak ne zaman oluşuyor bunu merek ediyordum)5 gün sabah akşam klomen kullanacam ayın 10. da çarşamba günü(bayramın 3 günü oluyor) arayacam doktorumu duruma göre ya 11.de yada 12.de muayene edecek beni ya kendisi bakacak ya arkadaşı onun 10 da konuşacaz..inş bu ay geçen ayki gibi olmaz kızlar hamişler sizlerin dualarınıza ihtiyacım var..şimdilik böyle..yarın sabah başlayacam klomene hayırlısı olsun bakalım..

Kızım ya bizim herşeyimiz bukadar mı benzer gider maşallah. Bir farkla o da doktorumun ümitsiz seninkinin ümitli olması. Belki ben yanlış anladım Onu da. Hadi hayırlısı bakalım.

Canım benim yaa bende ne zamandır sorcam nerden yaptığımı unuttum bu tickeri... arıyorum yapıcam inşallah :eek:
Hani daha önce söylemiştimya damar gibi pı pıt bişeyler oluyo diye bu sefer öyle değil Burcum. Hisset sende anlıcan resmen tekme yiyorum yaradanına kurban olduğumdan.. Uyandığını uyduğunu hissediyorum. Geceleri uyumaması da cabası işte:CüvCüv: Ama olsun yerim ben onuuuuuu:ecrin_bebek: Şuanda uyanık mesela Yalnız demin sürekli titredi sanki anlamadım korktum hani bebek ağlarken titrerya tuhaf.. doktoru arayıp sorcam. Buarada benim geç döllenme olduğu için son sata göre hafta çıkaramıyorum ben malesef. ultrasona göre çıkarıyoruz. oda muallakta şunanda 20. haftalık olmam lazım. yani 19+4.

Maşallah canım ya biz de o günleri görebilecek miyiz ki??

merhaba bayanlar,
ben kk' ne üye olmadığım halde bu topiği misafir olarak uzun zamandır okuyorum. Ama dışardan sadece sohbeti okumak bir süre sonra sanki size haksızlıköış gibi geldi. İsterseniz biraz kendimden bahsedeyim 6 aylık evliyim ve 2 aydır ben de bebiş istiyorum. Hayırlısı bakalım. Bebiş bekleyenlere rabbim en kısa zamanda hayırlısı ile nasip etsin inşaallah. Hamişlere de hayırlı bir hamilelik ve doğum diliyorum.

Hoşgeldin aramıza canım. Doktor kontrolünde misin? Kendi kendine mi bebiş çalışması yapıyorsun?

bu arada kızlar adet olmadım bekliyorum hala grip olayını atlatmış bulunmaktayım hepinizi öpüyoruma.s.

Kaç gün geçti canım? Ümitlenelim mi?

selam kızlar nasılsınız
ben bugün bayram temizliğine basladım ve yavas yavas yapsamda yoruldum.
bir kaç gündür siteye girmedim umarım güzel haberler vardır bizlere bayram hediyesi olur.

Canım kendine dikkat etsene. Öpüyorum bizi çok bırakma arada uğra.

Merhaba ben yeni üyeyim ama yazılarınızı büyük bir heyecanla okuyorum ben 5+6 günlüğüm 5+0 gittim doktora keseyi gördü eğer senin geç döllenme değilse görmesi lazım bence bir dr daha görün güzel hamişlik geçirmen dileğiyle

Hoşgeldin canım, Allah hayırlısıyla birbirinize kavuştursun. Bize dua etmeyi ihmal etme.

Canım nasıl sıkıştı popom anlatamam. Bir taraftan sınav görevleri bir taraftan dağ gibi ödevler, bir tarafta evimde yapılacak birsürü iş ve okunacak sınav kağıtlarım....Size şimdilerde fazla vakit ayıramıyorum, lütfen kırılmayın. Bu arada listemiz neden devam etmiyor? Hamişler yazın abkalım kaç haftalık olduğunuzu. Sen nasılsın canım? Nasıl gidiyor hayat? Ben bu gece rüyamda kundakta bebek gördüm, hadi hayırlısı bakalım. Güzel bir müjdeli haber alıcaz galiba, bakalım kimden???

Menzilgülümüz temizlik yapmıyorsun dimi????:eek:klava:

Kızlar geçen aydan kalma 2 ovulasyon testim vardı. Birini akşam yaptım ve tek çizgi çıktı, birini de 2 gün önce yapmıştım belirgin 2 çizgi çıkmıştı. Sanırım bu ikisi arasında yumurtladım. Ne dersiniz tutturmuş olabilir miyim? Bu arada her ihtimale karşı çalışmalara devam. Yalnız bir sorun var, eşim preseedi kullanmamı istemiyor bu ay. Ne de olsa kimyasal ya. Olmazsa öbür aya kullanırız dedi. Bakalım hayırlısı. Dualarınızı eksik etmeyin bizlerden...

X