Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Ohhh masallah. Canim yaa nasi igrenc birsey oldugunu biliyorum ama seninki dahada kotu bir his olmali fakat bu sayede bebisinin iyi oldugunu saglikli oldugunu anliyorsun.

evet canım bebişim sağlıklı onu biliyorumda çekerken çok kötü oluyor yarın doktor kontrolümüz var bakalım doktorumuz ne diyecek

nur kayra burcu sizleri birarad gördüm geçmişi okumadan bi şeyler sorayım ya ben 5+3 günlük hamileyim doktor ultrasonla bakmadı gözükmez daha dedi bayramdan sonra gel bakalım dedi kalp atışları için sizce ne zaman görürüm bebişi kalp atışlarını falan

keseni görmüşsündür sanırım.canım kalp atışları 7.hafta başlıyor merak etme.

canım doktor bakmadı kese falan göremedi ilk test 231 çıktı 3 gün sonra 765 hamilesin bayramdan sonra gel kalp atışlarına bakarım dedi beta hcg düşük olduğu içinmi bilmiyorum yani ben kese mese görmedim bu arada başka bi doktordan bu hafta sonu için randevu almıştım iptal etmeyi düşünüyordum ama karar veremedim şimdi gidip kesei görsemmi yoksa diğre doktorun dediği gibi kalp atışı için bayramdan sonrayımı beklesem
kafam karıştı bide 7.hafta derken önümzdeki haftamı oluo 6+0 ile 6+6 arasımı yani cnm

canım bak o zaman sen 5+3 değilsin yanlışlık var.bak ben bugün 5+2 oldum ama bhcg 1450 benim.sanırım senin geç döllenme olmuş.ardayı biliyorsun o bugün 5+3 oldu ama pazar günü keseyi gördü.

Canim ben 6+1 de kalp atisini duydum. 6. haftada gorursun merak etme Allahin izniyle...

yedi haftalık derken 6+6 olacak ama endişelenme sorun olmaz.eğer gününden eminsen doktor değiştir.olabiliyor.6 gün önceydi benim yazdığım bhcg değerim.sorun çıkmaz korkma ama bence başka doktorada git.bende yarın gideceğim allah nasip ederse.

canım ben çom iyiyim sende iyi ol bak doktor ne kadar umutlu konuşmuş aşılamaya bile gerek görmemiş demek biraz daha dişini sıkar ve stres yapmazsan bebişin gelemk üzere sana Allahım en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin cnm ama tabi o hayırlı ay bu ay olsa hepimiz daha çok seviniriz inşallah amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…