Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

neyse cnm bir iki gün bir şey değil bekliyoruz.... :CüvCüv::ecrin_bebek:

neyse cnm bir iki gün bir şey değil bekliyoruz.... :CüvCüv::ecrin_bebek:

evet zaten hani adet olursamda üzlücem elbet ama öyle çok kahrolmıcam hayırlısı sonucda bi şekilde sonuçlansında beklerken enteresan rüyalar görmeye başladım zaten -tatlicadiarzu-

evet zaten hani adet olursamda üzlücem elbet ama öyle çok kahrolmıcam hayırlısı sonucda bi şekilde sonuçlansında beklerken enteresan rüyalar görmeye başladım zaten -tatlicadiarzu-

kahrolma zaten. allaha şükretki adet oluyorsun. bak sana gerçek bir hikaye anlatayım cnm. benim büyük teyzemin kızı (annemin teyzesinin kızı oluyor) şuan 30-31 yaşlarında.
normalinde bir kız çocuğu ilk adetini ne zaman olur 14-15-16 vs. dimi? o kız 19 yaşına gelmişti hala adet olmuyordu biliyormusun çocuk gibi kalmıştı vücudu ne bir göğüs ne bir genç kızlık belirtisi anla yani cicim. annemler diyorki bu kızın annesine teyze bu kızda bir gariplik var bunu doktora götürelim anneside tabi cahil kadın aman ne gerek var bende geç adet oldum olur olur deyip üzerinde durmuyor konunun. sonuçta etrafta bir yere kadar müdahale edebilir ailesi izin vermezse yapacak bir şey yok
neyse velhasıl kız geldi 20-21 yaşına hala tık yok annem tabi bir gün alıyor annesinden habersiz çarşıya diye kızı doktora götürüyor (hayat memat meselesi) doktor tabi kıza tahliller falan. doktor açıyor ağzın bu vakte kadar siz nerdeydiniz hiçmi görmediniz bu kızın bu halinide hayatıyla oynuyorsunuz diye vermiş veriştirmiş. anlayacağın yumurtalıklarında çatlama gerçekleşmediği için adet olamıyor düşünebiliyormusun. ne demek kız 20 yaşını geçmiş artık ve kız evlendi 22 yada 23 yaşında yalan olmasın. tabi nişanlı iken durumu anlatmıştı ve nişalısıda bile bile kabul etmişti. 8 yıl boyunca iğne ve ilaçlarla adet oldu. 8 yılın sonunda bir aylık tedaviden sonra hamile kaldı şuan 5 aylık hamile. yani diyeceğim adet oluyor olmamıza bile şükretmemiz gerekiyor cnm :Saruboceq:

arifecim ben iyiyim cnm. yani kötünün iyisi benneyaptımki
seninde iyi olmana sevindim.
evet bu aralar burası çok durgun kimseler katılmıyor ya herkes çok yoğun yada herkes sıkıldı başka yenilikler arıyor hayatında :) :CüvCüv::ecrin_bebek:

canım bütün yüreğimle aminn hepimiz için bizlere rabbim bekleyen bütün herkese hayırlısıyla bebişlerini kucağına almayı nasip etsin inşallah bende aynen senin gibi ilk bir iki gün heyecanlandım şimdi o kadar küçükki hamile gibi hissetmiyorum kendimi tabi dikkat ediyorum o ayrı ama hani şöle 3 ayı bitirsek daha rahat olacam sanki yok ya ben kendimi biliyorum şimdiikili test üçlü test hepsi ayrı ayrı takılacak kafama
bu arada doktor bana sadece folik asit kullanıyomusun dedi evet dedim devam et başka bir şey vermedi sizler farklı destekler alıyomusunuz

kızlar hepinize günaydınnnnn bugün ne güzel burda hava kendimi çok iyi hissediyorum sabah sabah bayağı kaynatmışsınız iyiki varsınız hepiniz

canm benim ilk doktorum gerizekalılık yaptığı için folik asit kullanamadım. daha doğrusu o sağlık karnesine yazmış ama ultrason görüntüsü ile ilgili yazı yazdığını söylemişti ilaç yazdığını söylememişti. sonrada doğum için karar verdiğim doktorumda gerek görmedi zamanı geçti folik asitin dedi 2 aylık olmuştu bebek zaten folik asit daha gebe kalmadan önce kullanılmaya başlıyormuş. ben kullanamadım yani. ama doktorum demir hapı ile kan hapı verdi mutlaka kullanmalısn dedi. ben ilaç kullanmaktan yana değilim ama bu demir ve kan ilaçlarındaki faydayı hiç bir doğal besinden alamazsn bebek için gerekli mutlaka dedi. bakalım şimdilik sadece demir ve kan. umarım başkada bir şey vermez :CüvCüv::ecrin_bebek:

slm kızlar tekrar hepinize tşk ediyorum beni umutsuz anımda bile neşelenmemi saglıyorsunuz bi umut oldugunu bana hatırlatıyorsunuz daima..bu yüzden sizden hakkınızı helal etmenizi isteyecegim öncelik hamillerden 2 can taşıdıklarını düşünürsek onları öncelige veriyorum..menzilcim cnm sen anlamışsın fazla açıklama yapmıyorum ister istemez arkadaş alınabilirler diye düşünüyorum ama yanlış anlaşılmak istemem ben sadece bu ara biraz hassa oldugum için böyle düşündüm bi an yani siz lütfen sohbetlerinize devam edin benim bu ruh halim geçer aldırmayın..yasemincim sen neler yaptın pek gözükmüyorsun sudemiz ne yapıyor? anneler lütfen temizligi abartmayın kimse sizi ayıplamaz eviniz kirli yada dagınık diye gücünüz yettigince mola vererek yapın aşırıya kaçmayın..rahel gözükmüyor yine iyidir umarım?bensenb neşe lotus (2 tane lotus var ama ben yanındaki sayıları hep unutuyorum)nur emilly entelliye ceren burcusal beyaz unuttugum birileri kesin var ama aklımda tutamıyorum of yaa..lütfen kusura bakmasınlar sizler nasılsınız?
kızlar kendimden bahsedeyim biraz dün doktora gidecegimi söylemiştim size..nihayetinde gittik doktor muayene ederken kaç yıllık evli oldugumu sordu bende 2 bitti dedim yeni düzenlemede 3 yıldan önce igneli aşılama yapmıyormuş ssk bu ilaçlarda pahalı dedi..sonra kendi odasına geçtik eşimde geldi aynı şeyleri eşimede anlattı klomenle devam edelim bir kaç ay sonra bakarız duruma dedi ben klomen kullanarak sizin gebe kalacagınıza inanıyorum dedi rahim filmi falanda gerek duymuyordu zaten sordum yine şuanda ona grek duymuyorum eger tersi olsaydı igneden önce isteyecektik ama şimdi klomenle devam edecegiz dedi..umutlu oldugunu söyledi şuanda birsürü yumurtanız var dedi bu dönemde yumurta oluşmaya başlarmış(bende tam olarak ne zaman oluşuyor bunu merek ediyordum)5 gün sabah akşam klomen kullanacam ayın 10. da çarşamba günü(bayramın 3 günü oluyor) arayacam doktorumu duruma göre ya 11.de yada 12.de muayene edecek beni ya kendisi bakacak ya arkadaşı onun 10 da konuşacaz..inş bu ay geçen ayki gibi olmaz kızlar hamişler sizlerin dualarınıza ihtiyacım var..şimdilik böyle..yarın sabah başlayacam klomene hayırlısı olsun bakalım..

merhaba canım.nurcum senin hala karın ağrıların devam ediyomu.bu ağrılar beni korkutuyo.normal değiller mi ki acaba?

canım hiç korkma benim tam 8 hafta sürdü biran bile kesilmeden şu son haftalardada arada giriyor korkma yani normal diyor doktorlar

kızlar tekrar merhaba...
nurcum nasılsın cnm miden ne durumda ben iki gündür biraz daha iyiyim en azından bir şeyler yiyebiliyorum. umarım sende iyisindir cicim...
mavi deniz üzme kendini hepimiz zaman zaman hassas olabiliyoruz belkide biz size ayıp ettik onca vakittir bebeklerinin yolunu gözleyen sizlere karşı kalkıp bebek muhabbeti hamilelik sohbeti yaptık kusura bakma canım...
doktorun senden çok umutlu imiş bende umutlandım aslında bu yazıyı okuduktan sonra sende yitirme içindeki umudu karamsarlığa kapılma bitanem olurmu lütfen... herşey bizler için...
eee diğer kızlar sizler ne alemdesiniz? burası hala çok durgun

canım ayakta durmaya çalışıyorum bişeyler yemeye çalışıyorum işte şimdide evimi süpürüp silecem ben bayrama görümcemdeyim o yüzden bayram temizliği yapmayacağımkaydirigubbakcemile3
mavi denizcim ne olur moralini yüksek tutmaya çalış canım bizler her zaman senin yanındayız unutma bunu...
burcu hastalığı atlattın değil mi dikkat et kendine ...
arifecim sen nasılsın canım nasıl gidiyor...
entelliye canım nasıl gidiyor hamilelik dikkat et kendine

Mavidenizcim topiğe girdiğimde eski sayfalara bakış atarken senin yazılarına okumadan geçmem, güzel haberleri varmı acaba? mavideniz de durumlar nedir diye !!!!! her ne kadar senin yazılarına sık sık karşılık yazmasamda senden umutlu bir bekleyişim ve dualarım vardır sakın merak etme!!!!! kısa bir süre de olsa seninle aynı duyguları paylaştım o yüzden seni çok iyi anlıyorum.....ama arkadaşım kendini bu kadar yıpratmanı istemiyorum...sürekli teselli lafları da çok sıkıcı oluyor biliyorum.....şunu bilmeni isterimki dualarım senin içinde var.....Rabbim en kısa zamanda sana da nasip eder inş.....ümidini kesme ama hemen bu ay olacak gibi de bekleme....akışına bırak.....bir gün karşına çıkacak bebeğin!!!!!!(benim hangi lotus olduğumu tahmin etmişsindir sanırım???)

teşekkür ederim şekerim iyiyim nasıl gitsin iş güç uğraşıyoruz bugünlerde çok yoğunuz o yüzden pek giremiyorum .sende temizlik yaparken dikkat et fazla yorma kendini bide bugün bi yazı okudum hamilelikte mide buluntısına karşı aç kalmamak gerekiyormuş az ve sık beslenmeye dikkat edilmeliymiş bu şekilde mide bulantısı bastırılıyormuş aç kalma tamammı cicimcokacimcoook

Ayy yerim ben onu.. Ne guzel hissedebiliyorsun. Yasemincim sen soyle guzel bir hamilelik ticker i koysana. Hep unutuyorum tam olarak kacinci haftadasin.

Canim hakkinda hayirlisi.. Insallah hayirlisi ile sendende guzel haberler duyariz bu ay...

Canim bende prenatal diye vitamin kullaniyorum. Icinde bir hamile icin gerekli olan tum vitaminler var. Istersen sende arastir bir.

Canim ne guzel iste.. Ohh bir suru yumurtan varmis. E doktorunda gerek gormuyor iste asilamaya, gayette umutlu imis. E daha ne olsun. Bu ay bu isi unutmaya calis. Yasemininde dedigi gibi, o da bende unuttugumuz ihtimal vermedigimiz ay hamile kaldik biliyorsun.

Hakkinda hayirlisi canim, ben zaten aklima geldikce dua ediyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…