Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Ohhh masallah. Canim yaa nasi igrenc birsey oldugunu biliyorum ama seninki dahada kotu bir his olmali fakat bu sayede bebisinin iyi oldugunu saglikli oldugunu anliyorsun.

evet canım bebişim sağlıklı onu biliyorumda çekerken çok kötü oluyor yarın doktor kontrolümüz var bakalım doktorumuz ne diyecek

nur kayra burcu sizleri birarad gördüm geçmişi okumadan bi şeyler sorayım ya ben 5+3 günlük hamileyim doktor ultrasonla bakmadı gözükmez daha dedi bayramdan sonra gel bakalım dedi kalp atışları için sizce ne zaman görürüm bebişi kalp atışlarını falan

nur kayra burcu sizleri birarad gördüm geçmişi okumadan bi şeyler sorayım ya ben 5+3 günlük hamileyim doktor ultrasonla bakmadı gözükmez daha dedi bayramdan sonra gel bakalım dedi kalp atışları için sizce ne zaman görürüm bebişi kalp atışlarını falan

keseni görmüşsündür sanırım.canım kalp atışları 7.hafta başlıyor merak etme.

canım doktor bakmadı kese falan göremedi ilk test 231 çıktı 3 gün sonra 765 hamilesin bayramdan sonra gel kalp atışlarına bakarım dedi beta hcg düşük olduğu içinmi bilmiyorum yani ben kese mese görmedim bu arada başka bi doktordan bu hafta sonu için randevu almıştım iptal etmeyi düşünüyordum ama karar veremedim şimdi gidip kesei görsemmi yoksa diğre doktorun dediği gibi kalp atışı için bayramdan sonrayımı beklesem
kafam karıştı bide 7.hafta derken önümzdeki haftamı oluo 6+0 ile 6+6 arasımı yani cnm

canım doktor bakmadı kese falan göremedi ilk test 231 çıktı 3 gün sonra 765 hamilesin bayramdan sonra gel kalp atışlarına bakarım dedi beta hcg düşük olduğu içinmi bilmiyorum yani ben kese mese görmedim bu arada başka bi doktordan bu hafta sonu için randevu almıştım iptal etmeyi düşünüyordum ama karar veremedim şimdi gidip kesei görsemmi yoksa diğre doktorun dediği gibi kalp atışı için bayramdan sonrayımı beklesem
kafam karıştı bide 7.hafta derken önümzdeki haftamı oluo 6+0 ile 6+6 arasımı yani cnm

canım bak o zaman sen 5+3 değilsin yanlışlık var.bak ben bugün 5+2 oldum ama bhcg 1450 benim.sanırım senin geç döllenme olmuş.ardayı biliyorsun o bugün 5+3 oldu ama pazar günü keseyi gördü.

Canim ben 6+1 de kalp atisini duydum. 6. haftada gorursun merak etme Allahin izniyle...

yedi haftalık derken 6+6 olacak ama endişelenme sorun olmaz.eğer gününden eminsen doktor değiştir.olabiliyor.6 gün önceydi benim yazdığım bhcg değerim.sorun çıkmaz korkma ama bence başka doktorada git.bende yarın gideceğim allah nasip ederse.

slm kızlar tekrar hepinize tşk ediyorum beni umutsuz anımda bile neşelenmemi saglıyorsunuz bi umut oldugunu bana hatırlatıyorsunuz daima..bu yüzden sizden hakkınızı helal etmenizi isteyecegim öncelik hamillerden 2 can taşıdıklarını düşünürsek onları öncelige veriyorum..menzilcim cnm sen anlamışsın fazla açıklama yapmıyorum ister istemez arkadaş alınabilirler diye düşünüyorum ama yanlış anlaşılmak istemem ben sadece bu ara biraz hassa oldugum için böyle düşündüm bi an yani siz lütfen sohbetlerinize devam edin benim bu ruh halim geçer aldırmayın..yasemincim sen neler yaptın pek gözükmüyorsun sudemiz ne yapıyor? anneler lütfen temizligi abartmayın kimse sizi ayıplamaz eviniz kirli yada dagınık diye gücünüz yettigince mola vererek yapın aşırıya kaçmayın..rahel gözükmüyor yine iyidir umarım?bensenb neşe lotus (2 tane lotus var ama ben yanındaki sayıları hep unutuyorum)nur emilly entelliye ceren burcusal beyaz unuttugum birileri kesin var ama aklımda tutamıyorum of yaa..lütfen kusura bakmasınlar sizler nasılsınız?
kızlar kendimden bahsedeyim biraz dün doktora gidecegimi söylemiştim size..nihayetinde gittik doktor muayene ederken kaç yıllık evli oldugumu sordu bende 2 bitti dedim yeni düzenlemede 3 yıldan önce igneli aşılama yapmıyormuş ssk bu ilaçlarda pahalı dedi..sonra kendi odasına geçtik eşimde geldi aynı şeyleri eşimede anlattı klomenle devam edelim bir kaç ay sonra bakarız duruma dedi ben klomen kullanarak sizin gebe kalacagınıza inanıyorum dedi rahim filmi falanda gerek duymuyordu zaten sordum yine şuanda ona grek duymuyorum eger tersi olsaydı igneden önce isteyecektik ama şimdi klomenle devam edecegiz dedi..umutlu oldugunu söyledi şuanda birsürü yumurtanız var dedi bu dönemde yumurta oluşmaya başlarmış(bende tam olarak ne zaman oluşuyor bunu merek ediyordum)5 gün sabah akşam klomen kullanacam ayın 10. da çarşamba günü(bayramın 3 günü oluyor) arayacam doktorumu duruma göre ya 11.de yada 12.de muayene edecek beni ya kendisi bakacak ya arkadaşı onun 10 da konuşacaz..inş bu ay geçen ayki gibi olmaz kızlar hamişler sizlerin dualarınıza ihtiyacım var..şimdilik böyle..yarın sabah başlayacam klomene hayırlısı olsun bakalım..

canım ben çom iyiyim sende iyi ol bak doktor ne kadar umutlu konuşmuş aşılamaya bile gerek görmemiş demek biraz daha dişini sıkar ve stres yapmazsan bebişin gelemk üzere sana Allahım en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin cnm ama tabi o hayırlı ay bu ay olsa hepimiz daha çok seviniriz inşallah amin

X