Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

beyazcım çok sevindim aayy bi kızz annesi olcaksın ne güselkaydirigubbakcemile2 tamamına erdirsin rabbim:dance:

kızlar topiğimize nazar deydi galiba şimdi açtım kesin sayfalar dolmuştur takip edemicem diye düşünürken bi baktımki bi sayfa olmamış:1shok: :nazar::nazar::nazar::nazar:

beyazcım tebrikler demek bir kız bebişimiz daha geliyor hayırlısı olsun canım benim Allah bizede nasip etsin inşallah bana şimdi çok uzak geliyor cinsiyetini öğrendiğim günler kalbini bi duyayım da inşallah

Kizlar siz simdi misil misil uyuyorsunuz ama burda saat henuz aksam 8 e geliyor. Ilk gunaydini ben deyim size...

Deryacigim, doktorun bebeginin cinsiyetini cok net gordumu? Yani 16. haftada erken olmuyor dimi, bayagi net ve kesin soyluyorlar??? Ya bu sacma soruyu sordum cunku bu sitede okuyorum, doktor cinsiyete once kiz diyor sonra 20. haftada filan erkek cikabiliyor. Tabi bu doktorlada alakali olmali.

beyazcım tebrikler demek bir kız bebişimiz daha geliyor hayırlısı olsun canım benim Allah bizede nasip etsin inşallah bana şimdi çok uzak geliyor cinsiyetini öğrendiğim günler kalbini bi duyayım da inşallah

Ilk haftalarda oyle gibi geliyor ama haftalar ilerledikce, bebegin icinde buyumeye devam ettiginin bilinci ile heyecan artiyor ve kalp atisi, cinsiyeti derken birde bakmisiz dogumdayiz. Ben ilk haftalarda hic heyecanli degildim, bir ilk ogrendigim birkac gun heyecan oldu, sonra daha cook kucuk oldugu ve insana bile benzemedigini bildigim icin kendimi hamile gibi hissetmedim. Ama simdi ozellikle su son birkac gundur heyecanim artti ve ben kendimi biliyordum ondanda heyecan yapmak istemiyordum yani heyecan yapinca, bebek icin endiselerde basliyor. Ben ise hic endise edip evham yapmak istemiyorum en azindan bugune kadar olmadi ama galiba yavas yavas ya birsey olursa endisesi baslicak. Boyle dusundugumdede aklima hep herseyin Allahtan oldugunu getiriyor ve rahatliyorum.

Allahim tum mumin kardeslerimin ve benim saglikla, hayirlisi ile yavrularimizi dunyaya getirmemizi ve hayirli salih evlatlara sahip olmamizi nasip etsin. Amin...

Amiiinn Burcumm .... :Saruboceq:
Günaydın canlarıma.s.

Sudem kımıl kımıl teyzelerii gece uyutmadı benimirmirmirmir artık uyuduğunu uyandığını anlayabiliyorum :ecrin_bebek: ona yaptığım yelekle süveterin resmini gösterecektim ama fotoğraf makinasını evde unutmuşum. ki kendimi biyerlerde unutmadığım için şükrediyorum. Acayip unutkan oldum gerçi azaldı ama genede var:nazar:

Burcu sevindim 17. haftanda öğreniceğin için bana 15.haftamda söylediler ama şüphede kaldım. Net olsun tam olsunÜçlü test yaptırdım sonucunu aldım fakat hala göstermedim. Vaktim olmadı bu hafta gidip göstermem lazım. Bide 24. haftada Sude hanımı videoya çekicez ayrıntılı ultrasondakaydirigubbakcemile2 çoook merak ediyorum hep siyah beyaz gördüm çünkü.

Beyaz canım kızın mı oluyo senindeee:nazar: Ben kızıma günlük yazıyorum. O çok büyüyünce vercem ona okusun diye. Onunla ilgili yaşadığım herşeyi yazıyorum benim içinde iyi oluyor.

Mavi Deniz canım sende benim gibi düzensiz adet oluyordun en azında adetinin düzene giriyor ve klomen aşılama vs. tedavilerine başladın Kucağın bebişinle dolacak inşallah balım. Ama sen ne kadar stres yaparsan o kadar ertelenir. Ben 3 ay ara vermeye karar verdiğimde hamiş kalmıştım unutma yani kafamda yoktu. Ayrıca sohbetlerin hiçbiri uzak değil sana. Sen anne adayı değilmisin? Sudenin (beyaz acil isim bul) ve bıcırıklrın teyzesi değilmisin? Ahanda gene tekme yedim. Bu tekmeleri sen yemeyecğini mi snaıyorsunkaydirigubbakcemile3. Hepsine bigün gülüp geçecen inşallah. Allah vaktinde ve hayırlısını versin bitanem.

ceren bende dün ütü yaptım nefes nefese kaldım aynen. Bide annemler bizim orda kurban kesecekler evi ... götürüyor. Pzt küçük tuvaleti temizledim, dün ütü yaptım. bugün akşamda eşim camları silcek akşam akşam ama napıyım bende bi oda temizlicem. Temizlediğim yerlere girmek yokÇok üzgünüm çoook sürekli girdiğim yerleride artıkın cumaretsi temzilicem. Eşinde yardım iste sende. hatta istemeden yardım etsin yahuuu...

Neşem sen nerelerdesin? Benssenb Rahel şiişş karabiberim? Bu sayfalar çok geçmiş geriye dönüp okuyayaım en iyisi:1hug:

kızlar günaydınlar hepinize...
gününüz aydın neşeniz bol olsun inşallahhh...
öncelikle menzil gülü evham yapma cnm. yoksa insan tamamen duygusal oluyor :KK43: ben bir şey okuyorum bebekle ilgili mesela başlıyor gözlerimden yaşlar akmaya. zaten hormonlar bizi iyice dengesiz hale getiriyor birde bunun üstüne evhamı eklersen geçmez anam bu günler geçmez...
yasemincim ne güzel söylemişsin mavidenize kendini uzak tutması bencede doğru değil....
ayrıca cnm. bu bebişler niye böyle şimdiden yoruyorki bizi yat annemi demek istiyorlar acaba...
canım ya eşim bu hafta gece vardiyasında akşamlar yalnızım ben sağolsun oda gündüzleri evi süpürüp toz alıyor evlendiğimizden beri daha ben bir kere süpürge açmadım allah razı olsun her işe koşar yaredım eder. bak senin eşinde yardımcı oluyormuş çok sevindim. bazı insalar dalga geçiyorlar erkek adam ev işi yaparmı diye inan sinir oluyorum böylelerine erkek adam ev işi yapınca erkek adamlıktan çıkıyormu? hayat müşterekti hani? biz dışarda çalışıp eve para getiriyorsak erkeklerde ev işinde yardım etmeli öyle değilmi bacım? yanlışmı düşünüyorum? heleki kadın iki canlıysa kutuluşu yok adamın :)

günaydın hatunlar nasılsınız valla yazılanları keyifle okuyorum :kahve: herkes böle neşeli kıpır kıpır olsunkaydirigubbakcemile2 karamsarlık umutsuluğa kapılmasın kimse
:CüvCüv:şutarafagitti bizde böyle olcaz elbet sabredelim

günaydın hatunlar nasılsınız valla yazılanları keyifle okuyorum :kahve: herkes böle neşeli kıpır kıpır olsunkaydirigubbakcemile2 karamsarlık umutsuluğa kapılmasın kimse
:CüvCüv:şutarafagitti bizde böyle olcaz elbet sabredelim

burcum günaydın cicim nasılsın?
pek keyifli neşeli gördüm seni allah bozmasın maşşallahh :nazar:
hayırdır kuzum akşam tek kale maçmı vardı :eek::eek:

canım şu yazdığın sn cümleye takıldım hamileliğe hazırlık konusu. valla bende etraftan bir sürü kulaktan dolma şeyler duyuyorum kimi kocakarı lafları kimi gerçek tecrübeler ama bence bu olay tamamen bünye ile alakalı yani sorunlu bir hamilelik bulantılar sıkıntılar falan ben hazırlıksız yakalandığımı sanmıyorum bebğime evet sürpriz oldu ama ben evlnmeden önce onu hayal etmeye başladım yani evlendiğim ilk geceden beri bekliyordum :)
temnnim tüm bayanların benim gibi bir hamilelik yaşamaması yani şimdilik sorunlar bunlar bulantılar oda şimdilik yetiyor zaten :KK43:
iyi akşamlar..:

Canım bunu rasgele biri demedi ki, 2 çocuk sahibi, yıllardır bebek doğurtan bir ebe. Bunu okulda başka bir ebe hocam daha söylemişti. Herşeye olumlu bakınca vücutta buna göre kendini hazırlarmış. Doğum sancısı bile olumlu insanlar fazla çekmezmiş. Ben onların yalancısıyım. Rahat olun kızlar.

günaydın kızlar bu psikoloji beni çok etkiledi valla tuhaflaştım neyse sanırım bir süre sonra atacam bunu üstümden..bebk resismlerine bayıldım özellikle beyaz kıyafetli başında beyaz kurdelası olana bittim onu avatarımda kullanmak istiyorum ama beceremedim avatarıma almayı..kızlar dün doktorumu aradım regl olunca ara demişti.bugün iş çıkışı gidecem doktoruma bi muayene edeyim konuşuruz dedi ben rahim filmi olmaz sanırım bayram tatili denk geliyor falan dedim bana bayramda burdamı olacaksınız dedi bende evet deyince bende burda olacam dedi sonra yerın gel diye çagırdı bu sefer eşimde benimle gelecek konuşacaz aşılama rahim filmi evresini rahim filmini çektirince sigorta olarak aşılamadan ne kadar yaralanacam falan diye ben hep unutuyorum oraya gidince sorularımı sonrada tlf la sormak zor oluyor..bu arada desteginiz için sagol hepinizden tek tek alıntı yapmadım bende bu aralar dedigim gibi o kadar detaylı takip edemiyorum kafamı dagıtmaya çalışıyorum ama yazılarınızı olkuyorum kızlar.hepinizi öptm

Canım doktorun en diyorsa aynen yap, başka bişeye kafanı takma.

kızlar sohbetleriniz çok güzel ama şuanda bizlere uzakki katılamıyoruz bile yani ben kendi adıma söyleyeyim..neyse sizlere bebişler hakkında güzel sohbetler..

Aynen ben de kendimi yabancı hissediyorum bazen burda.

slm kızlar nasılsınız?bebişin cinsiyetini öğrendik çok şükürsengözlerimebaksanab
acaba söylesem mi?bir kızım olacak inşhihoyyytçok da sağlıklıymış,165 gr olmuş teyzeleri.bugünde 3lü test için kan verdim inş iyi çıkar sonuç.:CüvCüv:

canım gayet güzel artmış sonucun kuruntu yaparak bebğini strese sokma sakın.kaydirigubbakcemile5

canım her iki testin de güvenilirliği %60 kadar,ben bugün 3lü test içinde kan verdim,yarın çıkacak sonuç,bence sende yaptır,için rahat olsun diye:

canım benim,inşallah hayırlı ahberlerle dönersin doktordan,iyi haberlerini bekliyorum.:teselli:

Canım tebrik ediyorum, sağlıkla kavuşun birbirinize inşallah.

Amiiinn Burcumm .... :
Günaydın canlarıma.s.

Sudem kımıl kımıl teyzelerii gece uyutmadı benimirmirmirmir artık uyuduğunu uyandığını anlayabiliyorum ona yaptığım yelekle süveterin resmini gösterecektim ama fotoğraf makinasını evde unutmuşum. ki kendimi biyerlerde unutmadığım için şükrediyorum. Acayip unutkan oldum gerçi azaldı ama genede var:

Burcu sevindim 17. haftanda öğreniceğin için bana 15.haftamda söylediler ama şüphede kaldım. Net olsun tam olsunÜçlü test yaptırdım sonucunu aldım fakat hala göstermedim. Vaktim olmadı bu hafta gidip göstermem lazım. Bide 24. haftada Sude hanımı videoya çekicez ayrıntılı ultrasonda çoook merak ediyorum hep siyah beyaz gördüm çünkü.

Beyaz canım kızın mı oluyo senindeee:nazar: Ben kızıma günlük yazıyorum. O çok büyüyünce vercem ona okusun diye. Onunla ilgili yaşadığım herşeyi yazıyorum benim içinde iyi oluyor.

Mavi Deniz canım sende benim gibi düzensiz adet oluyordun en azında adetinin düzene giriyor ve klomen aşılama vs. tedavilerine başladın Kucağın bebişinle dolacak inşallah balım. Ama sen ne kadar stres yaparsan o kadar ertelenir. Ben 3 ay ara vermeye karar verdiğimde hamiş kalmıştım unutma yani kafamda yoktu. Ayrıca sohbetlerin hiçbiri uzak değil sana. Sen anne adayı değilmisin? Sudenin (beyaz acil isim bul) ve bıcırıklrın teyzesi değilmisin? Ahanda gene tekme yedim. Bu tekmeleri sen yemeyecğini mi snaıyorsunkaydirigubbakcemile3. Hepsine bigün gülüp geçecen inşallah. Allah vaktinde ve hayırlısını versin bitanem.

ceren bende dün ütü yaptım nefes nefese kaldım aynen. Bide annemler bizim orda kurban kesecekler evi ... götürüyor. Pzt küçük tuvaleti temizledim, dün ütü yaptım. bugün akşamda eşim camları silcek akşam akşam ama napıyım bende bi oda temizlicem. Temizlediğim yerlere girmek yokÇok üzgünüm çoook sürekli girdiğim yerleride artıkın cumaretsi temzilicem. Eşinde yardım iste sende. hatta istemeden yardım etsin yahuuu...

Neşem sen nerelerdesin? Benssenb Rahel şiişş karabiberim? Bu sayfalar çok geçmiş geriye dönüp okuyayaım en iyisi:QUOTE]

Ay ben o teyzesini öperim öperim de bitiremem. Canım benim kendine çok dikkat et. Sakın bayram temizliğine falan kalkışmayın hamişler. Hadi bize söz verin. Temizliği abartmak yok.

neşecim benim sana söylediğim bir şey yanlış anlama sakın ama ne bileyim sonuçta hani dediğini yapıyorum bebeğe hamleliğe olumlu bakıp hep kucağıma alacağım günü hayal ediyorum hatta bazen günlük hayata dalıp hamile olduğumu unutuyorum ama bebek unuttururmu? gerçi biz yinede olumlu düşünelim herşeyi... bilgi için teşekkürler cnm...

burcum günaydın cicim nasılsın?
pek keyifli neşeli gördüm seni allah bozmasın maşşallahh :nazar:
hayırdır kuzum akşam tek kale maçmı vardı :eek::eek:

yok kız akşam 9da sızmışım mirmirmirmir çok uyudum galiba ondan dinçim şu anda akşam üstüne doru şaftım kayar yine -tatlicadiarzu-

kızlar sabahtan beri aklımda bir şey vardı neydi diye düşünüyorum şimdi hatırladım.
kızlar ben akşam rüyamda bebeğimin doğdunu gördüm bir kızım olmuştu böyle buruş buruş ama çok şeker...
rabbim o günleri görmeyi nasip etsin inşallah. çok kafaya taktım heralde rüyama kadar girdi sonunda. :CüvCüv::ecrin_bebek:

kızlar sabahtan beri aklımda bir şey vardı neydi diye düşünüyorum şimdi hatırladım.
kızlar ben akşam rüyamda bebeğimin doğdunu gördüm bir kızım olmuştu böyle buruş buruş ama çok şeker...
rabbim o günleri görmeyi nasip etsin inşallah. çok kafaya taktım heralde rüyama kadar girdi sonunda. :CüvCüv::ecrin_bebek:

hayır olsun canımcım Allah gönlüne göre versin. Bak kırmızıları sordun tuvalete gitme ihtiyacı doğdu gideyim bakayım bi kaydirigubbakcemile3

hayırlısı canım... valla gelse bir dert gelmese bir dert. ne diyeyim kuzum hakkında hayırlısı günün geçtimi peki? yoksa normal zamandamısın şuan? :CüvCüv::ecrin_bebek:

amin canım bende öyle dua ediyorum hayırlısı ne ise o olsun hepimiz için:Saruboceq:
günüm bir gün geçti ama iki üç gün gecikme yada erken gelme olabiliyor bir kaç aydır nette hesaplıyorum o tarihde şaşmadan geldi ama bakalım artık :1rolleyes:

X