Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

lotuss75 sonuçalrın iyi çıkmasına çok sevindim. kızlar bebişleriniz büyyo artık, işallah bizim gelicek olan bebişlerimeze abi abla olucaklar:1rolleyes:

inşallah burcum inşallah... darısı sizlerinde başına... adet belirtisi yok derken her ay oluyormuyduki?
bu arada lotuss75 sen kaç haftalıksın? bende bayramdan sonra ikili test için gidicemde merak ettim.
bizim doktor üçlü testi yapacağını söylemişti ama bakalım...:CüvCüv::ecrin_bebek:

cerencim ne bilim ağrı sızı hiç bişi yok adet olcağımı dair en azından tatlı isterdim canım tatlı bile yemek istemiyorfisfisfis

cerencim ne bilim ağrı sızı hiç bişi yok adet olcağımı dair en azından tatlı isterdim canım tatlı bile yemek istemiyorfisfisfis

hadi hayırlısı... olur böyle durumlar arada fazla üstünde durma. (en azından bir şey çıkarsada sürpriz olur :) ) bu arada günün geçtimi? :CüvCüv::ecrin_bebek:

hadi hayırlısı... olur böyle durumlar arada fazla üstünde durma. (en azından bir şey çıkarsada sürpriz olur :) ) bu arada günün geçtimi? :CüvCüv::ecrin_bebek:

evet üzerinde durmayam doğru didin adet günüm bugun bakalım 2 gün gecikmede olaiblir belli olmaz :1rolleyes:

cerencim ben dün 12+2 idim.....sen ne zaman gideceksin?

cerencim ben dün 12+2 idim.....sen ne zaman gideceksin?

canım ben iki farklı yerde ultrasona girdim ikiside farklı çıktı ultrason ölçümlerine göre 11+2 deyim şuan ama eminde değilim doğrusu :)
normalde doktorum bu hafta çağırdı ama ben emin olmadığım için bayramdan sonra gelirim dedim bakalım... :CüvCüv::ecrin_bebek:

canım bende mide yanması sancı ve mmidemde gaz var bulantı çok nadir oluyor

acaba diyorum kıyaslayacak olursak mide bulantısımı yanmasımı daha kötü?
evet duyuyorum seni sanki ikiside dimi?
yalnız senin mide yanmaların erken başlamış bana 4. aydan sonra başlar dediler zaten şuanda da bulantılarla meşgulüm :CüvCüv::ecrin_bebek:

canım valla bende anlamadım ya perşembe kontrolüm var doktora söyleyeceğim bakalım belki bi çare bulur:çok üzgünüm:

crencim unuttum gitti sırnaşık şeyhatta neyi unuttum bak onu bile unuttum o kadar yanikaydirigubbakcemile3

canım valla bende anlamadım ya perşembe kontrolüm var doktora söyleyeceğim bakalım belki bi çare bulur:çok üzgünüm:

talcid çiğneme tableti kullanabilirsin denedinmi cnm? mide yanması için hamilelikte kullanılıabiliyor belki iyi gelir :CüvCüv::ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…