Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

süpermiş yaa ne güsel senelik keşke her ay olsa aylık izin gibi bişi :1rolleyes:kaydirigubbakcemile3

işte bu süper olurdu yaa :dance: ama benim içinde şöle bak fena sayılmaz izne çıktım 1 hafta haftaya zaten bayram sonra gidip bir hafta daha çalışcam yine bir hafta izin çünkü bizde bir sonraki yıla izinler aktarılmıo hepsini aralık sonuna kadar kullanman gerek neyse aralıkta pek çalışmayacağım zaten ohhhhhh iki yıldır doğru dürüst izin kullanmamşıtım iyi geldi vallahi :sm_cool:

günaydın kızlarrrrrr....
nasılsıız bugün...
herşey istediğiniz doğrultuda gelişiyordur umarım. ben bugün düne göre biraz daha iyiyim bayanlar ama ilerleyen saatlerde neler olur bilemem :1no2:
burcucum evet o bebeği o halde görmek biraz iç burkuyor ama dediğin gibi bebişin bakışları harika.... ben bayıldım bu resime...
entelliye demek izindesin ohh ohh ne güzel yat dinlen kuzum tam zamanında aslında izine çıkmışsın sen bebişte şimdi seni sürekli uyutur bol bol dinlenmiş olursun sende....
bizde bekliyoruz bayramı ancak o zaman yatablecez hihoyyyt

eee arkadaşlar nerlerdesiniz bu sabah pek kimseler yok buralarda hayırdır herkesin işi başından aşkın sanırım.
arifecim sen sabah selamını mutlaka verirdin hayatım göremedim seni iyimisin kuzum?
kızlar kendinize iyi bakın ben yine buralardayım yazarım... :CüvCüv::ecrin_bebek:

entelliye valla harika bol bol dinlen uzat bacakları bebişinle keyif yap
cerencim işallah gün sonunan kadr daha iyi olursun
bebişler annelerinizi üzmeyin bakayım güzel güse uyyunda büyyün içerde
evet bu sabah arife girmedi bizden başka gelen giden de yok :1no2:

günaydın kızlar bu psikoloji beni çok etkiledi valla tuhaflaştım neyse sanırım bir süre sonra atacam bunu üstümden..bebk resismlerine bayıldım özellikle beyaz kıyafetli başında beyaz kurdelası olana bittim onu avatarımda kullanmak istiyorum ama beceremedim avatarıma almayı..kızlar dün doktorumu aradım regl olunca ara demişti.bugün iş çıkışı gidecem doktoruma bi muayene edeyim konuşuruz dedi ben rahim filmi olmaz sanırım bayram tatili denk geliyor falan dedim bana bayramda burdamı olacaksınız dedi bende evet deyince bende burda olacam dedi sonra yerın gel diye çagırdı bu sefer eşimde benimle gelecek konuşacaz aşılama rahim filmi evresini rahim filmini çektirince sigorta olarak aşılamadan ne kadar yaralanacam falan diye ben hep unutuyorum oraya gidince sorularımı sonrada tlf la sormak zor oluyor..bu arada desteginiz için sagol hepinizden tek tek alıntı yapmadım bende bu aralar dedigim gibi o kadar detaylı takip edemiyorum kafamı dagıtmaya çalışıyorum ama yazılarınızı olkuyorum kızlar.hepinizi öptm

mavi denizcim git bakalım doktorundan güsel umutlu haberleri al bizide umutlandır işallah:Saruboceq:

canlarım merhaba geç olsada hepinize günaydın kızlar ben bugün biraz buruk hissediyorum kendimi yada fazla duygusal hayırlısı inşallah
ceylancım progestoronun düşk çıkmasına üzüldüm ama ne olur hemen umudunuzu kaybetmeyin bu çok önemli inşallah herşey yoluna girer bebişine kavuşursun.
benssenb canım çok teşekkür ederim inşallah şekerim dediğin gibi olur önümüzdeki aya erteledim düşlerimi napalım nasip kısmet herşey bizim için sen nasılsın
cerencim nasılsın bebek resimlerine bayıldım uzun zamandır bakmamaya çalışıyordum duygularım depreşti birden o masumiyet ve güzellik karşısında her şeyler verilir heleki o ilk gözgöze geldindiği an sözün bittiğin yerdir allah hepimize nasip eder inşallah
burcusal sen nasılsın cicim toparlandınmı biraz
entelliye şekerim bu fırsat her zaman bulunmaz kıymetini bil bol bol yat dinlen keyfini çıkar
mavideniz canım ben sesinin bu durumu en kısa zamanda atlatacağına inanıyorum.aklında hiç bişey kalmasın hepsini tek tek sor en ufak bişey bile seni içten içe kemirir o yüzden not al derim ben neyse hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz.menzilgülü,nur84,nesemese,ve diğer arkadaşlar sizler nasılsınız

evet canım git bakalım doktora bu kez ne diyecek nasıl bir yol izleyecek. bu arada cicim doktora soracaklarını istersen bir yere not al aklına geldikçe gittiğinde peş peşe sorarsın ben öyle yapıyorum aklımda bir şey kalmıyor denemelisin bence...
resimlere gelince evet dediğin resime bende bayılıyorum. aslında ben o resimlerden farklı bir şey yapıp burdaki herkese sürpriz yapacaktım fakat nedense bu topiğe yaptığım sürprizi ekleyemedim bende sinizr oldum ve resimleri denedim onları gördünüz diğeri bende kaldı neyse yine uğraşıcam biraz farklı burası diğer forumlara benzemiyor bakalım yapabilecekmiyiz. bu arada kızlarrr hala yoksunuz ya bu gün tatilde benimmi haberim yok acaba hihoyyyt :CüvCüv: :ecrin_bebek:

arifecim merhaba cnm. ben yazarken sende yazmışsın sonradan gördüm :) neden buruk hissediyorsun canım kendini niçin bu kadar hüzünlendin yolunda gitmeyen nedir? yani bildiklerimizin dışında olan bir şey yoktur umarım...
resimleri beğenmene sevindim ama kimseyi üzmek için koymadım onları cnm. allahım en kısa zamanda hayırlı vakti geldiğinde sizlerede yaşatmayı nasip etsin inşallah... inşallah yavrularımızı kucağımıza alıp o eşsiz mükemmel an yaşayabiliriz. :Saruboceq:

valla bilmiyorum canım neden aslında bi sorunda yok allaha çok şükür herşey yolunda
beyenmek ne kelime bayıldım üzülmedim zaten sadece heveslendim birden amin camın bütün isteyenlere nasip etsin rabbim sen nasılsın miden nasıl yaramazın ne yapıyorkaydirigubbakcemile3

arifecim ben daha iyiyim. herşeyin yolunda olmasına sevindim arda bi hüzün duygusallık çöksün sorun olmadıkdan sonrakaydirigubbakcemile3biz bayanalr zaten enteresanız bu konuda bide hamilelik olunca şutarafagitti bende beklemedeyim bugun bakalım regl olcammı olmıcammı fisfisfis

sıkma canını lütfen herşeyde vardır mutlaka bir hayır üzme kendini olurmu...
bizim yaramaz beni üzüyor teyzesi hiç dinlemiyor annesini bakalım ne yapıcaz böyle:1no2:

doğru söylüyosun canım zaman zaman duygusallıkta üztümüze yoktur iyi olmana sevindim hadi baklaım hayırlısı şekerim haber ver bizede :1hug:

sıkma canını lütfen herşeyde vardır mutlaka bir hayır üzme kendini olurmu...
bizim yaramaz beni üzüyor teyzesi hiç dinlemiyor annesini bakalım ne yapıcaz böyle:1no2:

tamam şekerim üzmüyorum.o seni üzmek istemiyodur annesi ama ne yapsın oda büyümenin peşinde .doğunca affettirir kendini sana :1hug:

nurcum hayırdır güzelim bebişin sanada rahat vermiyor? bizmi çok nazlıyız bebeklermi anlayamadım gitii yawww :CüvCüv::ecrin_bebek:

bende anlayamadım ama biz çokta nazlı değiliz herhalde bebekler biraz fazla yaramazkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar,

bizde dün akşam ikili testimizi yaptırmak üzere dr gittik....çok şükür ense kalınlığı normal 1,4 ve burun kemiği de oluşmuş....kan verdik sonuçlarını bekleyeceğiz....Benim dr'um 3'lü test yapmıyorum dedi....çünkü ikili testin güveninirliği %65 imiş.....bebeğimin boyu 6,5 cm olmuş...şimdi daha bir bebeğe benzemiş.....sizin drlarınız 3' lü test yapıyormu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…