Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

deryacım sevindim allah kucagınada almak nasip etsin..ne güzel kızlarımız çogalıyor sude birde şimdi senin bıcırık sahi bu arada isim koydunuzmu?

mavi denizcim sonuçalrını bekliyoruz yarın sende kendini üzme strese sokma emi :1hug:
beyazcım Allah kucağına almayı nasip etsin nur topu gibi bi kızın olcak ne güsel kaydirigubbakcemile2
nurcum senin ne zaman belli olcak cinsiyet
ay ne güsel haberler böle bunalr ya valla çok mutlu oluyorum duydukçahihoyyyt

nurcum mavi denizim çok teşekkür ederim canlarım ya,yok canım ya isim bulamadık,hala düşünme aşamasındayız eşimle.

mavi denizcim sonuçalrını bekliyoruz yarın sende kendini üzme strese sokma emi :1hug:
beyazcım Allah kucağına almayı nasip etsin nur topu gibi bi kızın olcak ne güsel kaydirigubbakcemile2
nurcum senin ne zaman belli olcak cinsiyet
ay ne güsel haberler böle bunalr ya valla çok mutlu oluyorum duydukçahihoyyyt

daha bizim öğrenmek için 7 haftamız var canım

tabi ki çalışmalara devem,moral bozmak yok,:jeyyar:belki zamanı şimdi gelmiştir,ne dersin burcusengözlerimebaksanab

gaza geldim bak eve gidince kocam kaççak benden bu gazlakaydirigubbakcemile3:eek:ay güldüm valla iş yerinde deli dicekler bana
kızlar benim çıkma saatim yaklaşıyor işlerimi topalrıyayım hazırlanayım akşam olmadı yarın görüşürüz :emir_bebek:

beyazcım çok sevindim allah bagışlasın sağlıkla kucağınada alırsın inşallah kızını :)))))))

kızlar sohbetleriniz çok güzel ama şuanda bizlere uzakki katılamıyoruz bile yani ben kendi adıma söyleyeyim..neyse sizlere bebişler hakkında güzel sohbetler..

Gizzzz cancegizim ne oldu. Sadece bebis konuscak degiliz. Ben mesela konusulanlar hep agri sizi, bulanti efenim akinti filan oldugu zaman (sozum burdaki meclisten disari) benide bayiyor bunlar bir yerden sonra. Cokda evham yapmamak lazim.

Canim sen nasilsin ondan bahset. Kendini rahatlatmaya calis. Uzme bizi olurmu:)))

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar,

bizde dün akşam ikili testimizi yaptırmak üzere dr gittik....çok şükür ense kalınlığı normal 1,4 ve burun kemiği de oluşmuş....kan verdik sonuçlarını bekleyeceğiz....Benim dr'um 3'lü test yapmıyorum dedi....çünkü ikili testin güveninirliği %65 imiş.....bebeğimin boyu 6,5 cm olmuş...şimdi daha bir bebeğe benzemiş.....sizin drlarınız 3' lü test yapıyormu?

Canim sonuclarin iyi cikmasina sevindim. Benim bildigim Turkiyede dr. lar 3 lu yapiyorlar 2 li den sonra. Ama bende soyle biliyorum esas down sendrom testi 3 lu testmis. Ben aslinda yaptirmayi dusunmuyordum (ikiliyi yaptirmadim) ama baktim sigorta karsiliyor, verecegim bir kan, o yuzden fazla test goz cikarmaz hesabi yaptirmaya karar verdim. Bakalim hayirlisi olsun.

Benssenbcim, nesemesecim topigimizin agir toplari siz nasilsiniz:)))

Ben dunde yazmistim yanilmiyorsam, bizim rdr. randevusu aralik 10 idi ve ben 1 hafta daha gec gidip cinsiyet ogreniriz belki dedim ama burda isler Turkiyedeki gibi yurumuyormus. Burda 17. ve 18. haftalarda bakiliyormus cinsiyete ve bunu sadece bu ise bakan dr. lar yapiyorlamis. Yani aslinda cok iyi, bu isi, bu iste uzman birinin yapmasi benide rahatlatacak. Acaba cinsiyetini dogru bildimi, ya bir surpriz olursa diye dusunmicem insallah.

kızlarr nasılsınız
beyaz senin adına çok sevindim inan sanki kendi bebeğimin cinsiyetini öğrenmiş gibi oldum (sanırım bizde kız ağır basıyor) canım ya rabbim kucağına alıp pembişleri giydirmeyi o cennet kokusunu duymayı nasip etsin inşallah cümlemize... rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin...
kızlar sizlerde ne var ne yok...
ben eve geldim biraz ütü yapayım dedim 3 parça şey ütüledim ama nefes nefese kaldım dinlenmek için oturdum şimdi. bu bebek şimdiden bu kadar yoruyorsa beni vay halime vay... eee kimsecikler yokmu burda?

X