Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım rennie şurup kullanıyordum oda çok bi etki yapmıyor böyle geçecek herhalde başka çare yok

canım ben hiç ilaç kullanma taraftarı değilim heleki gebelikte hiiççç. ama bazen inan durum o kadar çekilmez oluyorki mecbur kalıyoruz içmeye... yinede sen bilirsin bir tane dene istersen baktın işe yaramıyor artık mecbur katlanıcaz :CüvCüv::ecrin_bebek:

kızlar annelerinizin ilk hamileliği nasıl getiyse sisizde öyle olaiblirmiş

ahh be kuzum nerdeeeee...
benim annem hamile olduğunu bile anlamamış düşün o kadar rahat ve sorunsuz yani. ben ise değil mahalle memleket duydu gebe olduğumu sıkıntılardan :)
:CüvCüv::ecrin_bebek:

ahh be kuzum nerdeeeee...
benim annem hamile olduğunu bile anlamamış düşün o kadar rahat ve sorunsuz yani. ben ise değil mahalle memleket duydu gebe olduğumu sıkıntılardan :)
:CüvCüv::ecrin_bebek:

bende bilmiyorumda öyle duyunca söyleyem dedim size :1rolleyes:

canım ya sağol burcum ama inan o kadar çok o kadar çok şeyler duyuyorumki kulaktan dolma haberler inan ağlarmısın gülrmisin şaşar kalırsın o kadar yani...
yok mide bulantısı oluyorsa bebek çok sağlıklı dünyaya gelirmiş.
birde bunun tam tersini ısrarla iddia edenler var. bu sadece bulantı için söylenenlerden bir örnek. daha neler var neler aklıma gelmiyor. karı milleti meraklı millettir. birde abartmayı sever. sanki doğuranlar çocuk sahibi olupta üstünden yıllar geçenler bu acıları yaşamamış leylek getirmiş onların çocuklarını böyle br acıyarak bakarlar böyle bir garipserler... ay aman inan bıktım bu tür tiplerden ne yapaym anacım olmuyor işte midem bulanıyor sancım oluyor kafam kalkmıyor bünyem belkide bebeğime alışmaya çalışıyor ne yapayım. sorunsuz hamilelik geçirenlerden zaten anlayış beklemiyorum bari yorum yapmasınlar dimi ama... allahm inşallah sizlerede bunları yaşatsın ama en sorunsuz tarafından:Saruboceq:

doğru valla kimbilir neler diyen var :dilcikar:böyle yap hepsine boşveeerrrr

canım çevreye bakarsan herşeyini zehir ediyorlar benim en yakınlarımdan duyduğum şey bi sen mi doğuracaksın azıcık ayakta dur bırakıverme kendini sanki ben çok memnunum yatmaktan işlerimi aksatmaktan

canım çevreye bakarsan herşeyini zehir ediyorlar benim en yakınlarımdan duyduğum şey bi sen mi doğuracaksın azıcık ayakta dur bırakıverme kendini sanki ben çok memnunum yatmaktan işlerimi aksatmaktan

allahtan bizimkilerden daha öyle bir şey duymadım aksine çok üzülüyorlar bana görünen köy kılavuz istemez yani olmayınca olmuyor. ama dediğin gibi kulak tıkayacaksın etrafa yoksa burnundan gelir herşey... allahtan her söylenene cevabını veriyorumda bir daha tekrarlayamıyorlarkaydirigubbakcemile3

hakediyorlar ama... :CüvCüv::ecrin_bebek:

kızlar sohbetleriniz çok güzel ama şuanda bizlere uzakki katılamıyoruz bile yani ben kendi adıma söyleyeyim..neyse sizlere bebişler hakkında güzel sohbetler..

mavideniz lütfen kendini dışlama böyle yaa bak konuşmayız yoksa senağlama
yapma böyle düşünme lütfen. bak burcu ne diyor vede doğru diyor olması şart değilki!
hem belki siz o kadar hasretle bekleyip sürekli içinizde yaşattığınız için belkide bizden daha yoğun yaşıyorsunuzdur annelik duygusunu ve bu yüzden farklı bakıp yorum yyaparsınız olaylara lütfen katıl bize. ama üzüleceksen konuyu değiştirelim başka başka şeylerden bahsedelim belki kafan dağılır ne dersin cicim?

canım rennie şurup kullanıyordum oda çok bi etki yapmıyor böyle geçecek herhalde başka çare yok

nurcum benim arkadaşımında aynı şeylerden şikayeti vardı doktor gaviscon adlı bi ilaç verdi iyi geldiğini hatırlıyorum istersen doktorunla bi konuş:1hug:

kızlar naber ben fazla katılamıyorum bugün size ama ara ara okuyorum bugün işlerim çok yoğun ve sıkıcı zaman geçmek bilmiyor akşam olsada biran önce evime gitsem diye bakıyorum lütfen kulaktan dolma laflara ve bencil insanların sözlerine tenezzül edipte canınızı sıkmayın tamammı

mavideniz naber daha iyisindir umarım doktoruna gittinmi konuşabildinmi kafana takılanları canım

kızlarrr... sizi görünce içim hoplarrr..
bugün muhabbetlere pek katılım olmadı sanırım herkes çok yoğun benim mesaim bitmek üzere arkadaşlar evde müsait olursam girerim kendinize iyi bakın...
hepinize iyi akşamlar....

doktora 7 de gidecem ancak yarın haber verebilirim..siz bana bakmayın bu ara pek hassasım fazla takılmıyorum ama bu konular biraz bana şuan uzak geldigi için katılamıyorum..lütfen anlayın beni..siz sohbetinizi benim yüzünden keserseniz üzülürüm..devam edin lütfen..

slm kızlar nasılsınız?bebişin cinsiyetini öğrendik çok şükürsengözlerimebaksanab
acaba söylesem mi?CADIARZUbir kızım olacak inşhihoyyytçok da sağlıklıymış,165 gr olmuş teyzeleri.bugünde 3lü test için kan verdim inş iyi çıkar sonuç.:CüvCüv:
canım gayet güzel artmış sonucun kuruntu yaparak bebğini strese sokma sakın.kaydirigubbakcemile5
canım her iki testin de güvenilirliği %60 kadar,ben bugün 3lü test içinde kan verdim,yarın çıkacak sonuç,bence sende yaptır,için rahat olsun diye.:CüvCüv:

canım benim,inşallah hayırlı ahberlerle dönersin doktordan,iyi haberlerini bekliyorum.:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…