Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Kayracım nasılsın canım nasıl gidiyor hamilelik inş sıkıntısız geçirirsin

iyiym nurcum sen nasılsın?valla henüz hamile olduğumu idrak edemedim.henüz 5 haftalık.ama hala adet sancılarım var birde bel ağrım ve kabızlık.başkada bir sorun yok.saol canım hep beraber sıkıntısız geçirelim inşallah.

hu hu kızlar kimler online burası gündüzcüler ve gececiler iye iki mesai yapıyorkaydirigubbakcemile3 nihayet evime geldim yemeğimi yiyyorum sonra azıcık uzanıcammirmirmirmir

heyyy ben burdayım. bende evimdeyim ite kaka zar zor birşeyler yemeye çalıştım şimdi bakınıyorum biraz neler var neler yok diye bu arada afiyet olsun cnm. nasıl oldun iyimisin? bence yat dinlen istirahat et en iyi tedavi bu :CüvCüv::ecrin_bebek:

şekerim evet burcu doğru söylüyor sen niçin bu kadar karamsarsın ya. yok yok bu kızlara bir haller oluyor galiba heyy arkadaşlar kendinize gelin ya neler oluyor size... böyle karamsar durumlar olumsuz düşünceler noluyoruz şişşşşttt... kendinize gelin hatunlar yakışmıyor....
ceylancım bence boşuna kendine kuruntu yapıyorsun cnm. sana şu kadarını söylemeliyim bence bekarken aşırı derecede adet düzensiliği vardı düzenin d si yoktu cicim ve doktor bana hamile kalabileceğimi fakat adet düzensizliğimden dolayı zor hamile kalacağımı söylerdi ama inan evlendim ve bir kere adet oldum ikincisini olamadan bebeğimin haberini aldım. sen yeterki umutla bak herşeye umut dolu gözlerle inan hiç beklemediğin şeyler gelişiyor hayatında yeterki içindeki inancı ve gücü kaybetme gerisinide salla gitsin şeker.... :CüvCüv::ecrin_bebek:

kayracım öncelikle mrb. cnm. bebeğinden dolayı tebrik ediyorum şeker rabbim kucağına alıp sarmayı kokusunu duymayı nasip etsin hepimize inşallah....
adet sancım var demişsin hayatım dikkatimi çekti bebeğimi öğrendikten sonra bende de aynı sıkıntılar vardı ve idrar yolu enfeksiyonu çıktı doktoruna danıştınmı canım bunu? önemli bir şey bu çünkü. birde kabızlık varmış amannn diyim. kuru kayısı yemeye çalış bol bol ve bir şekilde kabızlığa son ver hamilelikte kabız zor hemde çok zormuş. benim en büyük korkulu rüyamdır. kabızlık ve devamında hemoroid o yüzden lütfen biran önce bir ylunu bul ve düzene sokmaya çalış hatta bunuda doktoruna danış. hatta denedinmi bilmiyorum ama activia yiyebilirsin doktor bana ye dedi zararı olmaz dedi bende yoğurt niyetine tüketiyorum. onuda yiyebilirsin. dikkat et kendine. umarım sorunsuz bir hamilelik ve doğum yaşarsın cnm. :CüvCüv::ecrin_bebek:

kaynatmışsınız yine:))) kızlar listenin alıntılarını yanlış yapan arkadaşlarımız olmuş lütfen alıntı yaparken dikkat edelim kendinizinkini yazarken diğer arkadaşların isimlerinin karşısındakileri silmiyoruz sizde dikkat ettiyseniz liste birbirinden farklı olarak taşınıyor

arife canım keselerin yok olmasına sevindim hadi bakalım umudumuz gelecek aya inşallah

ceylan tatlım muhtemelen yumurtalarını takibe alacaktır doktor klomen verebilir tabi en başta kist varmı ona bakar umudunu yitirme daha yolun başındasın tatlım

burcusal valla bende şimdi oturdum temizlik yap yap bitmiyor yarın akşama bitiririm gibime geliyor yani ufak yollu bi temizliğe kalksan kafadan 2 gününü alıyor

ceren bebiş rahatsızlıklarına başlamı ha:))) geç bile kaldı annesi artık farket ben burdayım demek istiyor olmalı:))

kayra canım duana yürekten amin diyorum 5 hafta diyorsun ne güzel işte bence hamiş olduğunu kavra artık:)

nur 84 demek sen pazartesi değil mide sendromuna girdin ha:))) kız ağrınmı var yoksa hamişlikten kaynaklanan bulantıdanmı bahsediyrsun eğer öyleyse leblebi falan diyorlardı hamiş arkadaşlar onlardan yemeyi dene

neşemm yumoşların gayet iyi büyümüş sen doktora bakma zaten gerekirse değiş en önemli olan moraldir sıkma canını arkadaşım

burcumm nirdesin bacım yaaa (( arada hello de kız:)))

kibele rahelll librarian karabiberim lotus emilly...nerelerdesiniz bakim

CANIM...
evet rahatsızlıklar hızla devam ediyor daha ne kadar sürecek bilemiyorum. teyzesi çok zor bir yiğen geliyor galiba. baksanıza daha şimdiden bana neler yapıyor oooyyy ooyy....
darısı sizinde başınıza inşallaahhhhhh. am bu şekilde olmasın insan dayanamıyor bazen :CüvCüv::ecrin_bebek:

Bende midem dışında iyiyim canım o sancılar bende 8. haftaya kadar devam etti şimdi biraz kasık sancım ve bel ağrım ar oda normal diyorlar zaten

kızlar ya size bir şey soracağım. ben geçen gün bu sitede dolaşırken bir topiğe girdim orda üyelerden birisi bir link atmıştı bebeğin hafta hafta gelişimini gösteriyordu üç boyutlu yabancı bir site. ama şimdi orayı bulamıyorum aranızda benim dediğimi bilen varmı acaba?,

bana müsade biraz bayanlar bütün gün işyerinde pc karşısında evde de pc boynum ağrıdı biraz uzanmam gerek bebeğim anne yat diyor izninizle bayanlar... :CüvCüv::ecrin_bebek:

kızlar çok saolun valla yaaa
şuan biraz daha iyiyim desteğiniz sayesinde kendime geliyorum yavaş yavaş

çok teşekkür ederim.inşallah rabbim hepimizin mucizelerini korusun olmayan arkadaşlarada bir an önce versin.canım hamile kalmadan önce zaten enfeksiyon vardı antibiyotik kullandım çokta sık kapıyorum zaten.doktora allah nasip ederse perşembe günü gideceğim o zaman anlatacağım inşallah.canım kuru kayısıda tüketiyorum banamısın demiyor.tavsiyelerin için teşekkür ederim.can kulağıyla aldım.
allah hepimize sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar bağışlasın inşallah...

Kızlar bende pazaretsi sendromu yok çünkü tüm haftsonu sabahtan akşama ayakta çalıştım. Yorgunluktan belim ağrıyor, size yazıp yatıcam inşallah. Bu yoğunlukta çalışma nasıl olacak ona üzülüyorum ya. Hayırlısı..

Canım bakış açın güzel de keşke dediğin gibi olsaydı, söyleme tarzı olumsuzdu. Belki e tedaviye devam etmem için beni korkutuyordur. Artık kimseye güvenemez oldum kızlar, her lafın altında bir bit yeniği arıyorum. Klomen kullandım canım. Progesteron hakkında bilgim yok canım.

Canım gerçekten iyi mi büyümeleri Şeniz çk teşekkür ediyorum, öyle mutlu ettin ki beni. Allah gönlünüze göre versin.
Hamişler kendinize dikkat edin. Tanıdığım bir ebe ablam, eğer gebe kalmayı anne isterse ve hazırsa sorunsuz, bulantısız bir hamilelik oluyor, hazır değilse çok sorunlu geçiyor demişti. Bana da hazır olmadan hamile kalma dedi. Şimdi düşünüyorum sizinle burda yavaş yavaş pişiyorum ve aslında ilk başlarda hiç de hazır değildim. Acaba şimdi hazır mıyım? :uhm: Hayırlısı.

Hello bacim sırnaşık şey

Canim bizim normalde aralik 10 da dr. randevusu var ama ben onu 17 sine alicam insallah cunku 15. hafta oluyor ve diyorum belki cinsiyeti ogrenebiliriz.

Bu arada kibelenin 1 haftasi daha var siteye giris icin.

canım şu yazdığın sn cümleye takıldım hamileliğe hazırlık konusu. valla bende etraftan bir sürü kulaktan dolma şeyler duyuyorum kimi kocakarı lafları kimi gerçek tecrübeler ama bence bu olay tamamen bünye ile alakalı yani sorunlu bir hamilelik bulantılar sıkıntılar falan ben hazırlıksız yakalandığımı sanmıyorum bebğime evet sürpriz oldu ama ben evlnmeden önce onu hayal etmeye başladım yani evlendiğim ilk geceden beri bekliyordum :)
temnnim tüm bayanların benim gibi bir hamilelik yaşamaması yani şimdilik sorunlar bunlar bulantılar oda şimdilik yetiyor zaten
iyi akşamlar... :CüvCüv::ecrin_bebek:

resim güselmii kıslarrrr

Eklentiler

• $bebekcocuk6.jpg
    9,9 KB · Görüntüleme: 41
  • $tatli_bebek.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 46
  • $www_yeniresim_com_-_Bebek_Resimleri_-_Uyuyan_Bebek_Resimleri_-_Yeni_Domu_Bir_Bebek.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 37
ceren resim güselde ben böle görmek istemem herhalde bebeği bilmim hamillelik duygusu eminmimki daha farklı ama sanki böle görünce içim kalkıo ama bebeğin bakışları süper anlamlı:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…