Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım iyice kötüye giidiyor valla:çok üzgünüm: değer canım değmez mi hiç ama çekmesi çok zor geliyor

canım iyice kötüye giidiyor valla:çok üzgünüm: değer canım değmez mi hiç ama çekmesi çok zor geliyor

eeeeeeee ne demişler gülü seven dikenine katlanırkaydirigubbakcemile3kucağına alınca hepsi geçicek annesi napalım bu arada kaç haftalık olduna.s

erifecim doğru dedin gülü seven dikenine katlanır kaydirigubbakcemile3bizde gülümüze kavuşsak bir an önce ağrılarımızı sısılarımızı anlatsak böyle:1rolleyes:

canımcım inan bu konularda bir bilgim yok ama sen yinede fazla yoğunlaşma bu tür konulara rahat bırak kendini anlaştıkmı? :CüvCüv::ecrin_bebek:

kızlaı merhabalar.nasılsınız?anne adayları allaha emanet olun bebişlerinizle,umut taşıyan arkadaşlar rabbim umudunuzun meyvasını tez zamanda versin inşallah...

9+1 olduk canım inş 3.ay bitince biter çünkü kpssye hazırlanıyorum çok zor oluyor böyle

maşallahbaya büyümüşsünüzkaydirigubbakcemile3 inşallah biter canım iş arkadaşımdan biliyorum kolay değil oda çok kötüydü ama atlattı 3 ayı bitince atlattı dilerim seninkide öyle olur yinede az kalmış balayınıza sık dişini biraz daha canımkaydirigubbakcemile3

erifecim doğru dedin gülü seven dikenine katlanır kaydirigubbakcemile3bizde gülümüze kavuşsak bir an önce ağrılarımızı sısılarımızı anlatsak böyle:1rolleyes:

inşallah canım allah bizede gösterir o günlerini en kısa zamanda bütün anne olmak isteyenlere:Saruboceq:

slm cnm
sınavının iyi geçmemiş olmasına üzüldüm bir başka sınavda düzeltirsin umarım durumu...
bu arada kuzum sen kendine işmi arıyorsun allah aşkına yaaa... nedir bu takıntılar kuruntular iyimisin sen... bak artık hamilesinnnnn, içinde sana tutunan bir can var bırak senin yüksek moralinle sınırsız neşenle sana sımsıkı sarılsın yavrun neden böyle kuruntu yapıyorsunki. boş gebelik olsa doktorun söylerdi takılma bunlara lütfen... allahın izini le inşallah kalp atışlarınıda duyacaksın, zamanı gelince bebişinide göreceksin. sen yeterki üzme kendini şu sıralar özellikle herşeye çok dikkat et tazecik annecik tımammı şekercik :CüvCüv::ecrin_bebek:

cerencim miden nasıl canım

canım ya yeni gördüm yazdığını prenses kusura bakma
midem berbat bu gün kalktığımdan beri midem ağzımda sürekli ama sırf bulantı neden böyle oluyor anlamıyorum herkes az kaldı geçecek diyor geçeceği yerde gün geçtikçe sanki daha kötü oluyor ne yesem ağzıma ne atsam fayda etmiyor doktorun verdiği mide bulantısı için olan hapta işe yaramıyor valla bu ufaklık şimdiden çektiriyor bakalım... allah yardımcımız olsun... sen nasılsın geçtimi senin miden iyimisin? :CüvCüv::ecrin_bebek:

cnm çok saol işte ben böleyim herşeyi kafama takıp en güzel günlerimi kendime endişeyle ziyan ederim sonrada döner arkama tadını çıkaramadım die üzlürüm haklısın bundan sonra kötü şeyler getirmemeye çalışacağım aklıma bebişimde tedirgin olmasın dimi
sen nasılsın

hu hu kızlar kimler online burası gündüzcüler ve gececiler iye iki mesai yapıyorkaydirigubbakcemile3 nihayet evime geldim yemeğimi yiyyorum sonra azıcık uzanıcammirmirmirmir

geldim kızlar ama maalesef durum pek açıcı değil bilgisayar başına ancak geçebildim başım felaket derecede ağrıyo progesteron çok düşük çıktı kızlar doktor adet olduğunda gel tedaviye başlayalım dedi sanırım klomen türü bi ilaç vericek gittiğimde ultrasonla da bakacakmış kistim falan varmı diye bakalım artık hayırlısı durum vahimmi dedim doktora hani bebeğim olmazmı anlamında hayır hamile kalabilirsin dedi offf offf doktorum nedense benden çok ümit dolu iki üç gündür ben zaten iyice doktor stresine girmiştim bi umutsuzluk kaplamıştı içimi onu ümitli görünce biraz rahatladım ama yine de tam olarak değil kızlar bende durumlar böyle işte şimdi şu ikide bir geciken adetimi bekliyorum ilaçlara başlamak için

canım doktorunda ümitsiz değilmiş sen neden böle karamsarlaştın tedavi bisüreçtir bu süreç içinde işallah hamile kalıcaksın sende bence içini ferah tut :1hug:

herşeyi kafana takıp en güzel günlerini kendine endişeyle ziyan ediyorsun...
sonrada arkana dönüp tadını çıkaramadın diye üzülüyorsun...
yani her halukarda kendine zulüm ediyorsun... alemsiz yani şekerim ne diyeyim sana...
yapma böyle bak ne güzel söylüyorsun kendi ağzınla bebişimde tedirgin olmasın diye evet bebeişinde tedirgin olmasın cnm.
madem kendini düşünmeyeceksin anladık o zaman bebeğini düşünüp ona göre hareket edeceksin. bu kadar düşünme herşeyi biraz vurdumduymaz umursamaz olmaya çalış gerçekten faydasını göreceksin inan bana lütfen... :CüvCüv::ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…