Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bence regl gününü bekleme,işten çıkınca kanda bhcg baktır ,kesin çözüm,ben sabır edememdeyerimsenibeno yüzden sen bekleyebilecekmiisn peki,hemen yaptırşeniz

yapmaya çalişicam canim ama ben akşam 7de çikiyorum o saatte neresi açik olur nereye yaptirabilirim?

kızlar selam hepinize...Oooo ne güzel hamişlerimiz çoğaldı..yeni sayfamız herkese şans getirir umarım..Kızlar benım adetime henüz var biliyorsunuz.geçen ay iğnelerimi olmadım yumurta erken gelişmeye başlamıştı çünkü..Sabırszılıkla kırmızıları bekliyorum..Gelsinlerde hemen aşılamaya geçmeyi bekliyorum..Bende durum bu..Hepinizi öpüyorum..

nesecrin devlet hstaneleri kapalı olur cnm ama özel hastanelerin hepsi açıktır,genelde ssk ile anlaşmaları da var,çok pahalıya mal olmaz,yakınında neresi varsa geçerken uğra,ben çatlardım baktırmazsam eğer :))

yeni topiğimiz bana uğurlu geldi arkadaşlar.....kan testi sonucumu da aldım değer 1460 çıktı 5 haftalık hamiş olduğumu söylediler...çok mutluyum....ve de çok şaşkın!!!!

yeni topiğimiz bana uğurlu geldi arkadaşlar.....kan testi sonucumu da aldım değer 1460 çıktı 5 haftalık hamiş olduğumu söylediler...çok mutluyum....ve de çok şaşkın!!!!

GÖZÜN AYDIN CANIM ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERİR İNŞ.BENDE ÖĞRENSEM DE RAHATLASAM. ALLAHIM TÜM BEBİŞ İSTEYENLERİN YÜZÜNÜ TEZ ZAMANDA GÜLDÜRSÜN.RABBİM KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN.

anne adayları size bi sorum olacak yanıtlarsanız cok sevinirim..bugün adet günüm ama henüz olmadım dün gece midem çok fena bulandı yarım saat sonra gecti,gögüslerim şiş(tabi bu her ay oluyo normal)bazen kasıklarıma agrı geciyo hepsi bu kadar ama benim bildigim hamile olsam akıntım olurdu yanılıyormuyum hiç akıntım yok..yani sorum şu akıntısı olmadan hamile kalan varmıı?

Hayirlisi olsun canim. Insallah hersey kolayca olup biter ve hamis olursun sende.

Canim benim akintim hep var o yuzden bilemicem ama sana tavsiyem belirti arama, cunku bende ne belirtiler oldu ama hamile degildim, bu ayda sadece adet belirtilerim vardi meger hamileymisim. Sadece bugunun gecmesini bekle ve yarin mumkunse test yaparsin. Hakkinda hayirlisi olsun.

• slm kızlar..yeni topik ugrulu gelmiş galiba hamile kalan olma ihtimali çok yüksek olanlar..
  • lotus tebrik ederim allah kucagınada almayı nasip etsin ne güzel 5 haftalıkmış..olacakmı olmayacakmı derken oo bek gelmiş bebiş.allah isteyen herkese nasip etsin..neşecrincim sende de yüksek ihtimal bende bile acaba hamilemi dedim .biran önce test yaptırda sonucu bildir.merak ettik.hadi rahel cim senden de bekliyoruz..neşecim lütfen ümitsizligini devam ettirme.sanırım net hatırlamıyorum ama eşinin kararsızlıgından bahsetmişsin açık açık konuştunmu sen zaten çok hassas düşünüyorsun bu aralar belki yanlış anlamışsındır rabbim hayırlısını versin ama ben kararsız olanları sonrada görüyorum öyle titriyorlarki evlatlarının üstüne şimdiye kadar evimiz çok boşmuş diyor o babalar..dua et rabbim hayırlısını verecektir emin ol..evet kızlar neredesiniz bakim eksik birileri var gibi geliyor bana ...isimleri tek tek saymıyorum ben unutuyorum sonra (çok unutkanımdır)hatırlayınca kendime kızıyorum nasıl atlamışım diye..hepinizi öpüyorum..

kızlar daha önce de söylemiştim ben de hamileyim.5 hafta 2 günlük. çok bulantım var ne önerirsiniz. ne yapsam fayda etmiyor da.:1no2:

menzilgulucum nasil oldun? bende progestan var istersen gonderebilirim.

aaa kibele varya bende simdi kardesimden bana progestan yollamasini isticektim. Su an cok sukur bir problem yok. Allaha sukur, dinlenince gecti agrilarim. Insallahda olmaz, eger olursa isteyebilirim. Dusundugun icin Allah razi olsun.

kibele lütfen umutsuzluga kapılma ne zaman ne olacagını bilemezsin bak menzilgülü arkadaşımıza neredeyse çok düşük bir ihtimaldi onun için neler araştrıyordu sorun var hissine kapılmıştı rabbim dilerse oluyor..emin ol geç olsun güç olmasın diyorum benim dayımların tam 16 sene çocukları olmadı biliyormusun üstelik olmayacaktı öyle demişlerdi tedavilerle ugraştılar senelerce tekrar doktora gidecegi gün regl oluyor yinede doktora gidiyor ve orada hamile oldugunu ögreniyor düşünkü o anda bile ne kadar umutsuzdu. rabbim nasip ederse oluyor.içini ferah tut olacagına inan. ve dua et.stres yapma inan stres yüzünden de olmaz..kendini rahat bırakmaya çalış.kendine iyi bak

merhaba arkadaşlar adetime 3gün var bende sabah dayanamayıp evde test yaptım 2.çizgi çok silik belli belirsiz bir şekilde çıktı.acaba hamile miyimdir.

Evet canim bencede hamilesin. Hayirli olsun, ohhhh hamisler artti ne guzel. kaydirigubbakcemile2hihoyyyt:CüvCüv: Tebrik ediyorum.

Orda saat ogleden sonra oldu ama burda sabah 7:37 o yuzden bana gunaydin sizlerede tunaydin:1hug:

Canim adetine 3 gun varsa kanda cikar muhakkak. Bence kanda baktir. Hayirli olsun.:CüvCüv:

SAOL CANIM SENİNDE HAYIRLI OLSUN ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERSİN İNŞ.BAKTIRCAM CANIM BAKAYIM İŞTEN İZİN NE ZAMAN ALABİLİRSEM.kaydirigubbakcemile5

Cok sagolasin yasemin. Peki sen hic progestan kullandin mi?

benim regl tarihim 6 ekimdi....gecikmesine pek ihtimal vermedim çünkü geçen ay 14 gün gecikmişti ama sonuç negatifti...bu ay farklı olarak yumurtladığımı hissettim ve o günden sonra hep aynı yerimde bir ağrı hissettim....regl ağrısı gibi ara ara ağrılarım oldu...başka bir değişiklik olmadı...gece 1:30 uyanıp testi yaptım ve çift çizgi çıktı önce sessiz çığlık attım ve içerde uyuyan kocamı uyandırıp testi gösterdim ve tabiii bütün gece sevinçden uyuyamadık....allahım herkeze nasip etsin.....dualarım hamiş olmak isteyen tüm arkadaşlarımla......bizde hayırlısıyla ve sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız inş...

Cok sagolasin yasemin. Peki sen hic progestan kullandin mi?

Sende sağol canım benim:1hug: Evlendikten 5ay sonra doktora gittim kistlerim olduğunu öğrendim. Doğum kontrol verdi bana 1 ay onu kullandım sonra bidaha gittim biraz küçülmüşlerdi. Fakat adetlerim düzensizdi. Sadece 3ay korunmadım. Ki daha önceside hap veya başka bişey kullanmıyoduk korunmak için. O üç ayda adetlerim düzensizleşince tekrar doktora gittim ve bana gene doğum kontrol verdi önce düzene sokmalıyız adetlerini dedi. Öncesinde de olmam için farlutal verdi. Progestan kullanmadım. Ama hamişmişim.
Kan değerlerinden haber var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…