Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Aminnn Allah herkese nasip etsin bu duyguları. Tebrik ederim seni ve eşini. a.s.Allah tamamına erdirir cümlemizi inşallah. :Saruboceq:
Oleyyyy ne güsel hamişler çoğalıyor yahuuu.. Sıradaki kim??

lotus tebrik ediyorum canım ne kadar istediğini takip etmiştim ne güzel muradına erdin darısı bizlere inşallah değerinde gayet güzel Allahım tamamına erdirir inşallah

nesecrin canım sende muhtemelen hamişsin ama yinede kanda baktırmanı tavsiye ederim bazen test mağduru olanlar olabilioyr çünkü sonucu bildirirsin bizlere canım

mide bulantısına benim bir bilgim yok dilerim bilgisi olan biri sana yardımcı olur arkadaşım senide tebrik ederim 5 haftalık ne güzell

rahel bende seni öpüyorum tatlım hadi bakalım sanki heyecanla bekliyoruz öyle hissettim yanılıyormuyum???aşılamayı diyorum

burcu korkma canımın içi yeni hamişliklerde bunlar oluyor sen benden daha iyi biliyorsun bunları kan sonucunu almadınmı daha gelişmeler oldukça bilgilendir bizi ok

mavi deniz fatıma librarian yok sanırım onlarda girdiğinde görürler dmek girme imkanları olmadı

kibele canım seni ilkkez olumsuz vede umutsuz gördüm ama arkadaşların dediklerin sonuna kadar katılıyorum çünkü Allah yazmadıkça sorunu olmayan hamiş kalamaz sorunu olanada bebişini verir yani sorun meselesi değil bu imkansız denilen bile ikize hamile kalabiliyorsa yaradan yazdığı içindir hepimiz bol bol dua ederek umutsuzluklardan sıyrılarak bekjleyeceğiz canım ama umutsuz yaşanmaz dimi sıkma canını takıl bize hayatını yaşa:))))

neşe kız yine umutsuzluğa bürünmüşsün((bacım yaa topla kendini lütfen olur böyle şeyler kimimizde olmuyorki anam sen doğur gerekirse burda biz bakarız yılmak yok emi benim güzel arkadaşım

burcu artık sana ismen ettiğim dualarım yön değiştirdi hayırlı hamilelik geçirip bebişini sağsalim kucağına alman için ediyorum artık ismen diğer arkadaşlarada dua ediyorum ve başında neşe geliyor neşede hamiş oldumu tamamdır sıra bende kimseye vermem sıramı:))))

beyaz lotus ve diğer arkadaşlar topiğimize hoşgeldiniz

sizleri sefiyorum canlarım ohh ne güzel adayların hepsi burda anne vede hamiş adayları

beyaz lotus ve diğer arkadaşlar topiğimize hoşgeldiniz

Evet dun aldim. 4314 mIU cikti yani 5+ haftalik. Ve pazartesiye dr. randevumuz var. Keseyi goruruz insallah ama kalp atisinida gormeyi umit ediyorum. Pzt. tam 6 haftalik olucaz insallah.

Canim yaaa Allah razi olsun benim dua ettiklerimin basinda nesemese, sen ve kibele geliyorsunuz sonra sirayla diger arkadaslarada dua ediyorum. Bak kalplerimiz birmis.

aşk olsun kızlar ya sıraya bak hele sen rahelcim ne zamandır bebk istiyorsun?saka bir yana allah herkese nasip etsin sırası olmaz zaten bu işin kimin vaskti gelirse o hamiş kalır..yeterki rabbim nasip etsin..kızlar ne güzel kalabalık olmaya başladık böyle...ne güzel dün daha umutsuzken şimdiden büyümeye başladı minikler..öptm hepinizi

unrly tebrik ediyorum canım Allah tamamına erdirsin

burcum canım ya çok sevindim değerinde bayağı yüksek buda sağlıklı bir gebelik olduğuna işaret çok sevindim canım pazartesi keseyi görürsünde kalp atışları 7-8 de bile duyulabiliyormuş ona göre hazırlıklı olkiş sonradan umutsuz olmayasın tamamı arkadaşım tabii erken görende var mesela yasemin görürmüştü ohh be çok sevindim burcu yaaa neyse gelişmelerden sen haberdar edersin bizleri ok

mavi deniz canım biz herkese hepimize ismen ediyoruz ama neşe burcu ve ben topiğin köklülerinden olduğumuz için ilk sırada birbirimize torpil geçiyoruz:))))o kadarda olsun dimi tatlım:))))sizlere etmiyoruz demedik yani

hamile arkadaşlar tebrik ederim hepinizi sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah benim sizlere bir sorum olacak ben çok düzenli adet olurum günüm hiç geçmez bu ay iki gün oldu hala ses seda yok ama çok akıntım oluyor adet oldum herhalde diyorum bakıyorum yine beyaz akıntı göüslerim şiş ama ağrı yok günüme bi hafta kala iki gece çok sancım oldu hasta olacam zannettim ama oda geçti şimdi ağrım da yok sizce benim durumum nedir

Evet dun aldim. 4314 mIU cikti yani 5+ haftalik. Ve pazartesiye dr. randevumuz var. Keseyi goruruz insallah ama kalp atisinida gormeyi umit ediyorum. Pzt. tam 6 haftalik olucaz insallah.

menzil gulu cnm demek 5 haftalik ay kalp atini gorursen ne mukemmel oluurrr

bende heycan yaptim simdihihoyyyt ben simdiden merak ediyorum neyin olcak

acaba:CüvCüv: oncelikle saglikli hayirli olsunda :Saruboceq:

aaa kibele varya bende simdi kardesimden bana progestan yollamasini isticektim. Su an cok sukur bir problem yok. Allaha sukur, dinlenince gecti agrilarim. Insallahda olmaz, eger olursa isteyebilirim. Dusundugun icin Allah razi olsun.

canim eger lazim olursa telefon ac. cunku bazen girmeyebiliyorum internete. haftasonu NewYork'a gitmeyi dusunuyoruz.5 gun tatil var. hic olmazsa ben de geriye saymada biraz kolaylik olur. yanima alirim. lazim bana dersen de oradan postalarim ki insallah lazim olmaz.

ayrica TR den kardesim posta ile gonderdi ama bana gelmedi. gumrukte takildi heralde.

Menzil Gülü canım konumuz çok güzel oldu, sana teşekkür etmek istiyorum. Ben her sabah başka kararla uyanıp akşam başka kararla yatıyorum. Çok kararsızlık da iyi değil. Bugün sizin desteğinizle bir hamlede preseed ısmarladım, azönce de eft yaptım. 2 paket aldım kızlar, eğer hepsi bitmez de kalırsa MaviDeniz ve benssenb'ye göndericem inşallah. Yumurtlama günümü tayin etmek için de ovulasyon kiti alacaktım ama netten aldığım sayfaya ulaşılamıyor. Yılmak yok inşallah ben bu işi becericem. Kız menzil gülümüz bak birden fazla alıntı yapabiliyorsun, senin elinden bir uçanla bir kaçan kurtulur:)) bugün akşamı zor ettim, sizi çok merak ettim.

yeni topiğimiz bana uğurlu geldi arkadaşlar.....kan testi sonucumu da aldım değer 1460 çıktı 5 haftalık hamiş olduğumu söylediler...çok mutluyum....ve de çok şaşkın!!!!

Canım çok sevindim. Allah ikinize de sağlık sıhat versin. Ayyyy süperrrrrrr hamişlerimiz çoğalıyor ve hepsi burda, kız Menzil gülü süper bir fikirdi bu. Afeyin kış.

Haklısın canım çok hassas oldum. Anne olmam yaklaştı galiba:))

kızlar daha önce de söylemiştim ben de hamileyim.5 hafta 2 günlük. çok bulantım var ne önerirsiniz. ne yapsam fayda etmiyor da.:1no2:

Canım hiç aç kalma, arkadaşlardan duymuştu hep az az atıştır, çubuk kraker iyi gelirmiş. Uyanır uyanmaz falan hep atıştır hafif şeyler.

Canım benim seni çok sevdğimi söylemiş miydim hiç? Sıra falan yok, hadi hep bereber hamiş olalım İnşallah.

Oh maşallah ben de bu sonucu merak ettim tüm gün. Kıss yakında karnın şişecek kocaman olcek işallah hazır mısın? Allah hepinize sağlık sıhhat versin kızlar. Kız ne zaman 6 haftalık oldu o miniş, daha dün haberini almıştık sanki.

Canim yaaa Allah razi olsun benim dua ettiklerimin basinda nesemese, sen ve kibele geliyorsunuz sonra sirayla diger arkadaslarada dua ediyorum. Bak kalplerimiz birmis.

Kısss siz beni ağlatacak mısınız?(

Yakında hep beraer doğurucaz bile inşallah canım. Gör bak.

Canım hiç belirti arayıp da ümitlenme, arkadaş tavsiyesi. Benim de bu ay adetim adam gibi gelmiyor ve sağ göğsüm uykumdan uyandıracak kadar sızlıyor. Bugün 5. günüm ama öyle az ki ama hiç ümitlenmiyorum. İlla para harcatıp o testi aldıracak ve tek çizgiyi görücem benim adetim de iyice edepsüzleşti, yoksa gelmiyor. Hiç takma. Daha neler gelip geçecek. Ben testte çift bile gördüm de gene de yanlış çıktı. Alıştık artık dimi kızlar?? Herşeye rağmen yılmıyoruz inşallah dimi???

nesemese herkese yardım etmeye çalişmişsın tşk ederim. ya sürekli de yenmiyor işte. bi de kilo alırım diye korkuyorum. gitti eşim bu saatte leblebi aldı geldi. biraz rahatladım. başka bildiğiniz mide suyunu alan bişeyler var mı?

Canim gunun gectiyse neden test yapmiyorsun?

menzil gulu cnm demek 5 haftalik ay kalp atini gorursen ne mukemmel oluurrr

bende heycan yaptim simdihihoyyyt ben simdiden merak ediyorum neyin olcak

acaba:CüvCüv: oncelikle saglikli hayirli olsunda :Saruboceq:

Canim cok sagol. Allah hayirli salih evlat versin cinsiyet olarak ikisinide istiyorum. Darisi sizlerin basina...

kızlar daha önce de söylemiştim ben de hamileyim.5 hafta 2 günlük. çok bulantım var ne önerirsiniz. ne yapsam fayda etmiyor da.:1no2:

Canim sabah bulantin varsa evinde kraker bulundur o bastirir mideni. Birde dr. una soyle bunu, sana ilac verir. Bir arkadasiminda cok bulantisi vardi dr. u ona ilac vermis ve gecti cok sukur.

Menzil Gülü bence kız olacak:)) skbb canım patates haşlama, prinç lapası sade ekmek olabilir mi? Ben de bilmiyorum ki duyduklarımı söylüyorum arkadaş bir de az ceviz yiyordu, he tok tutuyormuş hem faydalıymış. Canım leblebi güzel seçim bence, midem bozulunca ben de hep tuzlu leblebi yerim. Büyük geçmiş olsun, bize dua et.

canim Allah razi olsun. Insallah. dunku umutsuzlugum gitti. bu sivilce olayina takilmistim.megerse o sivilce eskiden kalmis kitlelesmis sivilceymis. insan dikkat edince neleri farkediyor? Hey Allah im. Dun daha bir hassaslasti goguslerim.
gecen hamis kaldigimda goguslerim yumurtlamanin arkasindan hemen sismisti. normalde 3-4 gun kala 1 hafta kala hassaslasir.
bakalim ya, gecen sefer de benim bu goguslerimin erken sismesi haric hicbirsey olmamisti. bu da beni nedense istemesem de umutlandiriyor. aynisi oldugu icin. yumurtlama gunum 3 ekim. iste 16-17-18 i gibi bekliyorum reglimi.

kizlar ben de kadir gecesi hepinizin ismini daha dogrusu nick'ini saydim. Allah insallah tez zamanda yavrularimiza kavusturur.

sacimi boyayacaktim. boyayi bile aldim. ama biraz daha bekleyeyeim diyorum. sonra da amaaaan ne olacak duracak bebek duruyor diyorum kararsizim.

...slm kızlar herkese...sengözlerimebaksanab
öncelikle hayırlı olsun topiğiniz kızlar,ve hamiş olan arkadaşlar Allah kucağınıza almayı nasip etsin,sizin gb hamiş kalmak için her saniye umud eden arkadaşlar ve ben de dahil olmak üzere hepinize ALLAH tan yardın diliyorum...:Saruboceq:
biliyorum hepimiz brgün hamiş olucağız:CüvCüv:
ne umutlar yeşerdi bizim umutlarımız da yeşerek ve çiçek açacak biliyorum canlarım:1hug:
çooook istiyorum hamiş olmayııı....ne olur dua edelim birbirmize...bu ayın 24 ünü bekliorum en geç regl tarihim...inş gelmezzz...:Saruboceq:

Kibelecim insallah hayirlisi ile hamile cikarsin. Bence sacini boyama surda 16 sina ne kaldi. Insallah canim ya inan kendim kadar cok sevincem.

isil_ufuk hosgeldin canim. Herseyin Allah katinda belirlenmis bir zamani sabirla elimizden geleni yaparak beklemekten baska care yok.

ay kizlar ben trye gidene kadar yapmicam demistim ama dayanamicam yarin test yapicam

bana dua edin ne olur:Saruboceq:insallah hamisimdir allahim neolurrr:CüvCüv::ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…