Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

başlık süper olmuş arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun bu arada MENZİLGÜLÜ arkadaşım bebeğin hayırlı olsun allah hayırlısıyla sağsalim kucağına almayı nasip etsin cnm herkese sevgiler

benssenbcim insallah oyledir valla belim acaaaip agriyor ve vajinanin hemen ustu yani karnimin altinin icinde vigil vigil oynasmlar var icerde acaip isler oluyor herhalde. Ne bilim insan korkuyor.

mmb2358 canim cok tesekkur ederim.

hanimlar topiginiz hayirli ugurlu olsun. benim neden bilmiyorum cok canim sikiin bugunlerde. hep olumsuz olumsuz dusunuyorum. aslinda cok pozitifimdir. ne bileyim. daha fazla yazi sizin de caninizi sikmamayayim. hadi opuyorum hepinizi.

kibelecim hayırdır yardımımız olacaksa anlat elimizden ne gelirse yapalım.canını sıkan ne?

canlarim sagolun ama inanin ben de bilmiyorum. oyle canim sikiliyor. bu ay gecen aylarda hic yapmadigim kadar gun sayiyorum. yani eskiden de sayardim ama simdi aklimdan hic cikmiyor. internette arastirma yapiyorum dis gebelik gecirip tupu alinip hamis kalanlar ne kadar sonra kalmis diye. hep 1-2 seneden bahsediyorlar. tabi daha az zamanda kalanlar olmus ama cogunlukla uzun. dedigim gibi cok pozitiftim ama. gecen ay ilk denememdi ektopikten. olmadi. dedim ki ters taraftan yumurtladim. ama bu ay da sanki olmadi. bu ay nereden yumurtladim bilmiyorum. dua edin kizlar. ben tek kolla savasiyorum.

Kibelecim o is hic belli olmaz. Bak bende olmicak diyordum, Allah resmen diyorki veren benim. Yani olaylara kafayi takmamak lazim. Elimizden geleni yapip gerisini Allaha tevekkul etmeliyiz. Dualarim hepimiz icin...

Menzil Gülü çok haklı Kibelecim. Şunu anladım ki hayatta hiçbir konuda ipler benim elimde değil. Ben herşeyi kontol etmeye çalıştıkça sarpa sardı. Bugün ovulasyon kiti ve preseed almak için çabaladım tüm yoğunluğuma rağmen uğraştım ama olmadı. Sonra eşimin bebek konusundaki kararsızlığını gördüm. Şimdi gene vitesi boşa aldım, bakalım hayırlısı ne ise o olsun. Hiç zorlamamak gerek. Bir plan yapıcı var ve biz ne desek boş. İnşallah hepimiz hakkında en hayırlısı olur. Kibelecim tek kolla savaşıyorum diyorsun ya, hiç değilse savaşıyorsun, bazılarımızın savaşacak birşeyleri de kalmadı. Allah beterinden saklasın.

Yok be gulum daha zamani var. Bugun kan verdim ogleden sonra sonucu alicam insallah. Bakalim kac haftalik. Ayrica benden kanli akinti geldi az once. Belimde cok agriyor. Sendede boyle oldumu hic yasemin?

yok balım kanama olmadı ama korkma normaldir. Ben hasta olucam modunda beklediğim için sürekli kasıklarım ağrıyodu. normal hasta olacakmışım gibi. bazen üşürsem gene ağrıyo. bide hasta olayım diye farlutal içtim üstelik Allah korudu. Annesi tutunsun o rahat ol. Beslenmene bak. Yesin annesi teyzeleri onu... Kan değerlerin gelsin keseyi ve kalp atışlarınıda görürsek oh ne ala. kelebek gibi pıt pıt kalbi atıyor. Hiç başından ayrılmadan izleyesin geliyor. Benim 5. haftada görünmüştü kalp atışları ama normali 6-7ymiş.:ecrin_bebek: Tam haftasıda belli olur o zaman inşallah. Belini ayağını üşütme emi. Sıcak tut kendini. ŞenizŞeniz

gerçekten şenlendi burası inşallah yeni topik herkese uğurlu gelir. kibele canım herşey haktan. sıkıntıya sokma kendini olumsuzda asla düşünme hatta üstünede düşme. Oluyor Allah zamanı uygun gördüğünde oluyo tatlım. Şeniz

benssenbcim insallah oyledir valla belim acaaaip agriyor ve vajinanin hemen ustu yani karnimin altinin icinde vigil vigil oynasmlar var icerde acaip isler oluyor herhalde. Ne bilim insan korkuyor.

mmb2358 canim cok tesekkur ederim.

menzilgulucum nasil oldun? bende progestan var istersen gonderebilirim.

arkadaşlar bende hamileyim. dün gece 1:30 da yaptığım idrar testinde çift çizgi çıktı...bu sabah işe gelirken kan verdim saat 13:00 da alacağım....allahım sizlerede en kısa zamanda nasip etsin.

merhaba arkadaşlar adetime 3gün var bende sabah dayanamayıp evde test yaptım 2.çizgi çok silik belli belirsiz bir şekilde çıktı.acaba hamile miyimdir.

lotuscum hayırlı olsun cnm,tebrik ederim,neşemeşe kusura bakma cnm ya,dün bir hevesle okudum yeni sayfayı yanlış okumuşum seni üzmek istemedim:1no2:,ama gerçekten öyle gördüm,hamiş olarak okudum seni,belki de yakındır,Allah öyle göstermiştira.s.kızlar bu arada günaydın demeyi unutmuşumGÜNAYDINNNNNNNNNNhihoyyyt

merhaba arkadaşlar adetime 3gün var bende sabah dayanamayıp evde test yaptım 2.çizgi çok silik belli belirsiz bir şekilde çıktı.acaba hamile miyimdir.

BÜYÜK İHTİMALLLE HAMİŞSSİN CNM ,HADİ HAYIRLISI OLSUN,TEBRİK EDERİM,BENCE HEMEN KAN TESTİ YAPTIR EĞER MÜSAİTSEN

nesecrin bence de hamilesindir.....çünkü hcg düzeyin reglin geçmediği için düşük orandadır.hadi hayırlı olsun arkadaşım.....

nesecrin bence de hamilesindir.....çünkü hcg düzeyin reglin geçmediği için düşük orandadır.hadi hayırlı olsun arkadaşım.....

İNŞ.GÜZELİM.İNŞ.HAMİŞİMDİR.RABBİM YÜZÜMÜ İNŞ.BU KEZ GÜLDÜRÜR.BEN NE YAPAYIM ADET GÜNÜMÜ BEKLEYİP TEKRAR MI YAPAYIM SİZCE.FİKİR VERİN.:CüvCüv:

İNŞ.GÜZELİM.İNŞ.HAMİŞİMDİR.RABBİM YÜZÜMÜ İNŞ.BU KEZ GÜLDÜRÜR.BEN NE YAPAYIM ADET GÜNÜMÜ BEKLEYİP TEKRAR MI YAPAYIM SİZCE.FİKİR VERİN.:CüvCüv:

bence regl gününü bekleme,işten çıkınca kanda bhcg baktır ,kesin çözüm,ben sabır edememdeyerimsenibeno yüzden sen bekleyebilecekmiisn peki,hemen yaptırŞeniz

bence regl gününü bekleme,işten çıkınca kanda bhcg baktır ,kesin çözüm,ben sabır edememdeyerimsenibeno yüzden sen bekleyebilecekmiisn peki,hemen yaptırşeniz

yapmaya çalişicam canim ama ben akşam 7de çikiyorum o saatte neresi açik olur nereye yaptirabilirim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…