Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ohhhh nihayettt
hoşgeldin kızzzz
kocişinde gelmiş ne güzelll
ne yapcanız bugünnn

hoşbuldum canım akşam misafirim vardı onları uğurlayıp nete bakyım dedim bide aşkımcım ferhatın programı vardı ben uyuyakalmışım başında tabiki... bugün kocişim taksim diyor tam bir taksim hastasıdır bende evden çıkmak istemiyorum napacaz bakalım

bende severim taksimi ama istiklalde alışveriş yapmasınıııı:roflol:
çıkın gezin bi degişiklik olur bak dünde misafirin varmış bugün gezmek hakkınnn
uykucu gacı netin başonda uyu ferhatın başında uyu neetcez biz seni böyleeee:roflol:

canım dün çalışma odasını değiştirdik bütün kitapları tekrar yerleştirdik yorulmuştum akşamda misafir geldi ben çöktüm tabi

nuuuuur hadi git be gülüm, benim için de gezersin taksimi, şöööyle bir etrafına bakınırken beni de düşün benim için de bak etrafa... aaaaah İstanbul aaaahhhh

nuuuuur hadi git be gülüm, benim için de gezersin taksimi, şöööyle bir etrafına bakınırken beni de düşün benim için de bak etrafa... aaaaah İstanbul aaaahhhh

gel abla senide gezdireyim benim eşim tam bir istanbul aşığı bi yere gittiği zaman rüyalarıma giriyor der her zaman

gel abla senide gezdireyim benim eşim tam bir istanbul aşığı bi yere gittiği zaman rüyalarıma giriyor der her zaman

aaaah ah özledim istanbulda dolaşmayı ya, son geldiğimde yani geçen hafta hastaneden eve evden hastaneye mekik dokuduk ve geri döndük, ama 1 ay sonra falan 3-5 günlüğüne sadece gezmeye geleceğim inşallah

canımcım ilk parti çamaşırları çıkarıp astım, ikinci partiyi attım makineye

ben sana tüstüm bir kerem :dilcikar: neden mi? dön bir iki sayfa geriye bak istersen... hıh :dilcikar::dilcikar::dilcikar:

ohh hamarat kadın kaydirigubbakcemile5
bende kıskandım seni ve gittim mutfagımı topladım geldimmmm

aaaah ah özledim istanbulda dolaşmayı ya, son geldiğimde yani geçen hafta hastaneden eve evden hastaneye mekik dokuduk ve geri döndük, ama 1 ay sonra falan 3-5 günlüğüne sadece gezmeye geleceğim inşallah

bende seviyorum artık istanbulu çok zor alıştım ama şimdi vazgeçilmez olmaya başladı baban nerde oturuyor ablacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…