Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım dün çalışma odasını değiştirdik bütün kitapları tekrar yerleştirdik yorulmuştum akşamda misafir geldi ben çöktüm tabi

ayy keyfin yoksa gitme boşver yat d,nlen ense yapppp:nazar::nazar:
bak bende sözde ense yapıyorum amaaaaaaaaaaa:1closedeyes:
neyse uzar giderr:tomato:

bende seviyorum artık istanbulu çok zor alıştım ama şimdi vazgeçilmez olmaya başladı baban nerde oturuyor ablacım

İstanbulun havasını bir kere ciğerlerine çekip boğazda bir kere tur attıktan sonra İstanbul vazgeçilmez olur canımcım... evlenmeden önce ben İstanbul dışında hiçbir yerde yaşayamam demiştim, gerçekten de öyleymiş... yaşadığım yer ne kadar güzel ve muhteşem olsa da kalbim İstanbulda, istanbuldan uzak olmak çok zor geliyor, her türlü negatifliğine rağmen :çok üzgünüm:

aaaaaaaaa 1000. sayfaya bugün ulaşacağız gibi gözüküyor kızlar, 990 olmuşuz bile :sm_cool::sm_cool::sm_cool::dance::dance::dance:

benimde çamaşırım var bir sürü ama kalkmaya üşeniyorum

amaaaaaaaan boşver gülüm, elbet yapılır, bugün pazar, bak keyfine sen, üstelik bir de hamişsin yaniiii, uzat ayaklarını otur.... haaaa Taksim'e gidecektiniz, çıkın gidin, boşver çamaşırı falan, İstanbul'da olsam bir dakika bile durmazdım ben evde:teytey::teytey::teytey:

aynen öyle

"şimdi İstanbul'da olmak vardı anasını satayım" Emel Müftüoğlu'nun bir şarkısı da vardı

Güzel şehir tamam kabul ama trafiği inanılmaz insanın sabrını zorluyor bir saatte gidiyorsun 10 dklık yoluuuudelikafadulden balıkesir daha güzel trafik yok bişey yok cunda dibinde deniz kenarı sakin bir hayat ohhh ne rahat ay ne kafiyeli olduuuukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X