Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar merhaba beni sormuşsunuz geçmişede baktıp geceden beri kaynatmışsınız ama tam o sırada kardeşim girdi nete onla sohbet ettik o yüzden geciktim eee nasılsınız bakalım ben kahvaltımı ettim sofrayı topladım diğer bütün işler duruyor olduğu gibi ama maalesef kalkıp yapmak zoru ndayım çğnkü geçen hafatada bi gün yattım bi gün gezdim iş yapmadım evim.... gibi çamaşırlarım var iki makine ama deterjanım bitmiş almayı unuttum hayatta çıkmama dışarı beş kat aşağı şiödi akşam kociş getirir yıkarım napım

ben doguma büyüme istanbuldayım ama önce hiç sevmezdim istanbulu nedeninide bilmiyorum
ama şimdilerde çok hoşuma gidiyor
tabi Allah bilir kısmet nereyse ora olur ama burdan başka birde yaşayamam gibi geliyorr

eşim bilgisayarda uğraşıyor bitirince başlar hadi diye o zaman kalkarım

trafiğini bile özlüyorum ya iremcim, şimdi burada benim yerimde olmak isteyen bir sürü arkadaşım vara ama çeken bilir derdini
ben bugün hamişlere izin verdim, çalışmak yok dinlenmek var, sözümü dinlemeyene klava: var

maalesef ama kapat gözünü ondan hariç nekadar güzelleikleri varrrrrrr:asigim:

eşim bilgisayarda uğraşıyor bitirince başlar hadi diye o zaman kalkarım

Nurcum oğluşunun haberlerini bekliyoruz bak Allah söylettii:ecrin_bebek: cerenle iddaya girdik senin bebişin cinsiyeti konusunda:jeyyar: ben erkek diyorum o kız dedi eğer ben kazanırsam ceroş 1 hafta boyunca 00:00 a kadar kk da olacak ben kaybedersem gündüzde katılacağım size(işten giremiyorum ya) 1 hafta boyunca

ben İstanbul'da bir yere gideceksem önceden trafik psikolojisini üzerimden atıyordum, nasıl olsa bu böyle, biliyorsun ve değiştiremezsin, sorunu kabullendiğim için benim için problem olmuyordu ve şikayet etmiyordum :)

hayrlısıyla canım inş bende çatlamak üzereyim cinsiyeti konusunda bakalım hanginiz kazanacaksınız

Ben sana balıkesiri sev diye öyle demiştim tamam pesss ediyorum güzellllll lülülülülülü ama ayvalık tostarı burda imitasyonnnn o kadar güzel değildir değil midelikafadulden hadi hadi buna da birşey deee:jeyyar:

evet ablacım bizde öyle yapıyoruz yol yarım saatlikse biz 1-1.5 saat önce çıkıyoruz nasılsa trafik var diye bu yüzden trafik varsa sinirlerimiz bozulmuyor

bak bu konuda çoooooooooooooooooooooooook haklısın tatlım, bu konuda bir şey diyemem :1hug:

kızlar ben geldim ama g.emişi okumadım vaktım baya uzun
okursam gündemi yakalayamıcam varmı öenmli bi gelişme

hoşgeldin canımmm
bende görüştüm ama benimki askerr
boşver işleri felan onlar herzaman olurrrrrrrrrrrr
keyfine bak bugün herkez zaten iş yönünden dökülüyorr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…