Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ohhh afiyet şeker olsun:içelim:
çamaşırlarıda yıkamışsın
rice etsem benim işlerde var onlarada yardım edermisinnnnkaydirigubbakcemile5
hiç halim yok inanaki:çok üzgünüm:

canıııııııım keşke yakınında olsam da yardım etsem, kıyamam sana :1hug:
valla ilk parti yıkanıyor daha 2 parti var, bugün akşama kadar bitmez çamaşır, sonra da ütüler var tabii kiiiiiiii en nefret ettiğim kısım orası, ütüden nefret ederimmmmmmmmm delikafadulden

bak bak entelliye hiç gelirmi buraya kızım geçmiş oku oku
kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıböyle olacan valla

Selam hamişler ve hamiş olmak isteyenlerkaydirigubbakcemile3 ben geldim heyooooooooo heyooooooooooooohihoyyyt bende bitirdim işlerimi işte geldim burdayım ben bu işte ustayımhihoyyythihoyyyt

ireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, canıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııım hoşgeldin fıstığım hihoyyythihoyyythihoyyyt

ayyy sanada kolay gelsin ben yarın düşünüyorum çamaşır yıkamayı Allahatan bir mani çıkmazsaa.s
ütü bende evlendikten sonra hiç ama hiç sevmemeye başladım :1closedeyes:
ama bekarken bana terapi gibi geliyordu
kendimle orada baş başa kalıp bi yandan ütü bi yandanda kafamın içinde yaşadıklarımın muhasebesini yapar birde hayal kurarardım :jeyyar:
ve hala hyal kurmasını çok severim a.sa.s
dünyanın en bedava şedidr:roflol:

çocuk konusunu kastediyorsan onda daha çaylağım:ecrin_bebek::roflol: size hemen gelmekte canım işlerimi çabuk yaptımda onu dedimdiydikaydirigubbakcemile2

hani bugün pazardıydıya bende onun için dediydim ama bu saatte de geldiysen bilemiyorum pek çaylak gibi görünmüyosunnn:roflol::jeyyar:
şaka biyana işlerinide yapmışsın bugün hepberaber buralıyız sanırım bir mani çımazsa:lepi:

onun bilgisayarında sorun var sanırsam gelmeyi istiyor ama gelemiyorrdelikafadulden bende ütüyü sevmiyorum dağ gibi yaa birde kocişin kumaş pantalonları var ıyyyyyyyyyyyyyyyydelikafadulden

valla bende hiç sevmem birde bizim bir sorunumuz var(maşallah barikallah) pantolonlar
ütü masasına sıgmıyorrr zor zoraki yapıyorum inanki:jeyyar:

merhabalar kızlar bu sefer sondan başladım okumaya akşam okurken uyumuşum eşimde kapatmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…