Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım bırak sen bu saçma lafları o arkadaşta belki mtlulukla bilmeden sölemiştir ne hamile kalanın nede kalamayanın herhangi bir yeteneği yeda yeteneksizliği olabilir bu tamamen fizyolojik sorunlardan kaynaklanıyor ve tabii ilk olarak Allahın nasip etmesiyle yoksa gerisi fıııs ben çok bacaklarım havada bekledim onu yedim bunu içtim hepsi bir yere kadar bacaklarım duvara dayalı uyuyakalmıştım hatta burda kızlar gülmüştü halime ne zaman nasipse o zaman ötesi yok maalesef

Selammmmm ben geldimmmmmmmmmmmmhihoyyyt 1000.sayfaya az kalmış ha gayrettt bu akşamda filizle konuşursak 1000 i buluruz diye düşünüyorumkaydirigubbakcemile3

Evimiz için söylediklerinize çok teşekkürler kaydirigubbakcemile2 Herşey boş dünya malı en önemlisi tatlı geçim huzurlu olamk gerisi boş.Allah kimsenin ağzının tadını bozmasın:Saruboceq: Minik Ceren ne güzel hareket ediyormuş annesi :ecrin_bebek: dünyanın en güzel duygusudur kimbilir yavrunu içinde hissetmek:ecrin_bebek: yerim ben onun hareketlerini aman çokta hareketliymiş annesinide uyutmazmış teyzesi yesin onun minik ellerini ayaklarını:ecrin_bebek:
Cerencim dün gece uykusuz kaldığından dolayı bugün eve gidince uyu en az 1 saat uykusuzluk başa ağrısı yapar kıyamam ağrımasın başın.

Burcuuu naber kız?entelliye senden naber?

haklısın cnm neyse kafamı dagıtmaya başladım ben sayenizde sizlerle konuşmak iyi geliyor bana ..sagolun güzel destekleriniz için hepinizi seviyorum iyi ki yanımdasınız...a.s.

evet canımcım yaa sorma hala çalışıyorum valla dahada çalışıcam maviş hazırlanıyordur muhtemelen çıkmak için iş yerinde olan bir tek ben kaldım anlaşılan neyse sağlık olsun. uykusuz olmasam belki daha keyifli olurdum ama gelen-gidende yok zatii buralara banada rahvet çöktü uyucam şimdi burda mirmirmirmir
bu arada herkeside bir temizlik telaşı aldı yaa durun be anacım ne oluyoruz huuu havayı güzel gördünüz kudurdunuz demiiii... fazla kanmayın bu havalara ama tam hastalık havası ona göre....

canımmm hoş geldin nassen???
ne zaman kalktın kızzz kahvaltını felan yaptınmı bacım???
allaha şükürler olsun baş ağrım yok oda olsa zaten dayanamam erkenden kaçarım aman diyim olmasında uykusuzluk yeterli şuan....
evet içerde hareket hissetmek çok güzel ama onları gündüz hissetsemde gece birlikte uyusak ana-kız olmazmı?
Bu arada iremcimm daha önce yazmadım canım gelmeni bekledim kuzum evin çok hoş allah ağız tadı ile bebişinizle birlikte oturmanızı yaşlanmanızı nasip etsin inşallah...
kııızz irem demek senin gerçek adında irem değil heee bak hiç söylemiyorda köftehooorrrr
sende benim gibi daha doğmamış kızının adı ile yarışıyorsun demek kaydirigubbakcemile3
eee sööle bakiim senin gerçek adın ne?
birde anacım sizin ev 2+1 mi? neyen diper yerlerinde resimlerini koymadın?
mesela yatak odası :asigim:
hadi bekliyorum cicim....

iremcim saol ben iyiyim kalktık kahvaltı falan derken oturdun bilgisayarın başına birazgazetelere bakıyorum bir yandan laflıyorum birazdan yürüyüşe çıkmayı planlıyorum ama bakalım

haklısın cnm neyse kafamı dagıtmaya başladım ben sayenizde sizlerle konuşmak iyi geliyor bana ..sagolun güzel destekleriniz için hepinizi seviyorum iyi ki yanımdasınız...a.s.

Toparlan hemen ve ayağa kalk yılmak pes etmek yok
YOLA DEVAM
siyasi parti sloganı gibi oldu biraz ama neyse idare et cicim....
mavişş kız öğlen oldu sen daha çıkmıyormusun?

valla burada hava çok güzel degil hatta esiyor biraz...bende çıkacam birazdan hazılanayım bari herkesi öpüyorum kendinizi iyi bakın...

kızz nur nerdesin sen bakiiimmm hee
dün yazdım cevap vermedin bana ne oldu doktora gittinmi
öğrendinmi bebişin cinsiyetini heyyyy cevap ver çabuk
bak ablanda merak ediyormuş seni bana sordu onada haber ver emi tatlım...

YAZMIŞTIM...
GÖRMEMİŞİNN....
ÇATLAKKK :roflol:

kızz nur nerdesin sen bakiiimmm hee
dün yazdım cevap vermedin bana ne oldu doktora gittinmi
öğrendinmi bebişin cinsiyetini heyyyy cevap ver çabuk
bak ablanda merak ediyormuş seni bana sordu onada haber ver emi tatlım...

yok canım gitmedim pazartesi günü gidecem ablamla görüştüm sabah çok meraklanmış bide rüyasında görmüş benden daha heyecanlı teyzemiz akşam okudumda cevap yazamadım canım kocişim sinemaya götürdü dershaneden sonra

Nurcum bence senin bir oğlun olacak içime öyle doğdu cicim:ecrin_bebek:

hadi bakalım biraz daha beklicez o halde ne yapalım canımmm şunun şurasında pazartesiye ne kaldı dimi :):):)
kızz ablan rüyasında ne görmüş bak benim içime hala kız doğuyor neden bilmiyorum ama hayırlısı allahtan....
ooo enişte gezdirdi yane seni kafan rahatlamıştır biraz hangi filme gittiniz kızz....

Hee pardon evet gerçek adım Emel cicim İrem olmasını hayal ettiğim minik kızımın adı:ecrin_bebek:

tamam cicim ekleyeyim hemen sen yeterki isteŞeniz

ayyy canımm demek öyle kod adın irem benimde ceren memnun oldum ehe ehe kaydirigubbakcemile5

canımm sen evdesin diye resimleri koy dedim bende koyucam ama evde değilim
gerçi evde olsam da önce resim çekmem gerek kaydirigubbakcemile3

Senin gerçek adın ne? Akşam koy kız bakalım bak ne güzel değişik konular buluyoruzhihoyyyt

Filiz ne yaptı acaba aklım onda:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…