Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

neyse kızlar size doyum olmuyor ama ben çıkayım artıkın yarın akşama kadar dışarda olacağım işlerim var akşam nasip olursa görüşürüz olmadı gece:))ben gece kuşiyem çünküm:))

haa bu arada karabiberimi soran kızlar hemen dipnot düşeyim karabiberim hamdolsun iyi bugün doktora gitmiş bebişi dil çıkarmış onlara:) az kaldı heyecan içinde canım arkadaşım Rahelde iyiymiş onunlada görüştüm pek keyfi olmadığı için katılamıyor bize merak eden arkadaşlar için yazmak istedim

hepinizi seviyorum kızlar ama öpmeye gelince beni ilkkez bu saatlerde topikte yalnız bırakmayan canım arkadaşlarımı ilk olarak öpüyorum:))) Allaha emanet olun görüşmek üzere kızlar sizlere bol muhabbetler asında fazlada kalırdım ama dediğim gibi malum yarın yorucu bi gün olacak benim için

iyi geceler...

Günaydınnn kızzlarrrrrrrrrrr diyeceğim ama burda kimse yokki
Bir cumartesi sabahı ve ben yine burdayım
dün akşam benden sonra kaynamışsınız yine kahvaltı boyunca geçmişi okudum anca bitti valla kahvaltıda okumakta :):):)
neyse herkes gönlü rahat ayrılmış anladığım kadarı ile topikten. İşte buna çok sevindim.
Rabbim kimsenin evindeki huzuru bozmasın allahım herkese ağız tadı versin iç güzelliği versin ev içindeki tatsızlıklar çok sıkıcı oluyor tüm hayata yansıyor umarım kimsecikler bunları yaşamazlar....
Kızlar ben sizden sonra azıcıkın daha durdum topikte çünkü bir şey dikkatimi çekti tam kapatırken ona takıldım sonrada hemen kapattım zatii....
Bu arada dün gece hiç uyumadım desem yeridir hatunlar nedenini bilmiyorum ama uyuyamadım dön sağa dön sola bir ara kalkıp odaya geçeyim bakayım topiğe dedim sonra uykum iyice dağılır diye kalkmadım. Sanırım ceren artık iyice hareketlendi dün gece baya baya hissettim onu ve büyük ihtimalle uyumamada o engel oldu neyse bu gece uyurum heralde....
Bakalım benden sonra topiğe ilk gelen kim olacak merakla bekliyorum
Mavideniz sen nerdesin kuzum ya müsait olamadın heralde gelmeye bir türlü seni bekliyorum ben bak hadi gel bütün kızlar mışıl mışıl uykuda bari sen gelde beni yalnız bırakma hadi amaa....

ooo mavi deniz günaydın hoş geldin nasılsın???
eee hadi gel anlat bakalım doktor neler söyledi seni bekliyorum....

kizlar gunaydinlar.tecrubelerinize dayanarak size bisey danismak istiyorum.bebek icin ugrasiyorum yani korunmuyorum ama dun gidip sacimi boyattim herseyi unutup.adetime 1hafta var.ins varsa bisey olmaz dimi kizlar?cevaplarinizi bekliyorum.simdiden sagolun

merhaba banu öncelikle hoşgeldin allah gönlüne göre versin inşallah.
Eğer hamile isen ki inşallah öyledir artık ne yapsan boş saçlar boyanmıştır bir kere sadece aklında bulunsun hamilelikte saç boyatmak kesinlikle yasak doktorum söyledi her ne kadar bitkisel densede her boyada kimyasal maddeler var cicim bu yüzden daha dikkatli ol....
Umarım hamilesindir... herşey gönlünce olsun...

canim cok sagol cwvabin icin.hosbulduk.zararli oldugunu biliyorum ama hani varsa daha yeni yeni olusuyodur diye kendimi teselli ediyorum artik.bakalim hayirlisi olsun.ins sende bebisini sagsalim kucagina alirsin canim.

canim cok sagol cwvabin icin.hosbulduk.zararli oldugunu biliyorum ama hani varsa daha yeni yeni olusuyodur diye kendimi teselli ediyorum artik.bakalim hayirlisi olsun.ins sende bebisini sagsalim kucagina alirsin canim.

teşekkürler canım amiiiinnn inşallah rabbim tüm isteyenlere nasip etsin. fazla takma kafana ama dediğim gibi ihmalde etme....

slma.s. cerencim..geçmişi okumaktan gelemedim bir türlü kızlar bayagı yazmışlar bu kadar sayfaların çogalacagını tahmin etmiyordum..

filiz ablacım inan üzüldüm:1hug: bu duruma ama kızlar sana zaten şuanda ayrılmanın iyi fikir olmadıgını kızgınlıkla olabilecegini söylemişler aynı şeyleri tekrar etmiyorum sagolsun kızlar gereken söylemişler..ablacım gerçekten çekirdek kabugunu doldurmayacak nedenden dolayı kavga etmişsiniz..bazı insanlar kızgınlıkla bu tür kelimeleri kullanabiliyor bende sinirliyken çok söylenirdim gerçi bu tür laf etmedim evlendikten sonra, ama çıkarken neler dedim eşime inan başka biri olsa aman be senle mi ugraşacam deyip resti çekebilirdi ama inatla direndi ve bana ulaşma yolları deniyordu tlf kapardım konmuşmazdım bunun yüzünden sinirlenip tlf bile heba etti hemde güzelim yeni aldıgı tlf..diyecegim o ki bazı şeyler yaşanıyor acı veriyor insana ama problemler aşıldıgı zaman bunlarda bazen yaşanmamış gibi olabiliyor..biliyorum bu laf hiç hoş degil ilişkiyi sonlandırmak gibi.ama biraz sakin olmaya ve umursamamya çalış eminim söyleyecek şeyleri vardır sana ama biraz sabır bu ilişkinin sonu ayrılmak bile olsa (inş olmaz)bunu bitiren sen olma dayan ablacım ama kendini ezdirmeden..sabırlı ol mutlaka mükafatını göreceksin...seni seviyoruz ve yanındayız...Şeniz

iremcim salonunda mutfagında hoş ankastre sanırım hoşuma gidiyor o tür mutfaklar benimde ama biz kendi evimize direk girmedigimiz için o tür şeylere cesaret edemedik..zaten olsada mecbur kullanırdık eşimin ailesi biz henüz tanışmadan önce bir iki beyaz eşyasını almışlardı bizde tamamladık bir farklı digeride farklı olmayacagına göre...allah agız tadıyla oturmak nasip etsin..yerimseniben

bensenbcim karabiberim zaten gelip söyledi ama geçmiş sayfalara bakmadıgın için görmemişsin muhtemelen zaten yazmışsında bakmadım geçmişe diye.:bbo:.sagolsun geldi söyledi bizde dogurdu herhalde diyorduk..sagol bize yinede haber verdigin için geçmişe bakmak gözünü yemedi degilmi o kadar çok yazmışlardı merak ettigim için ne oldugunu dönüp okudum-tatlicadiarzu-..valla zor oldu ama okudum yanii..

ehh nihayet günümüze gelebildin maviş yaa nerdesin seennn...
hadi bırak şimdi milleti herkes hala uykuda baksana anlat bakayım ne oldu doktor ne dedi yaaa

cerencim doktorum la fazla konuşmadık muayene etti sonra odasına gitti tabii ben giyinip gittim p.tesi tekrar gelmemi istedi gonalf vurdun demi diye sordu devam etmemi istedi zaten ilaç bitmek üzere 3 gün daha vur dedi..sonra yumrutaların durumunu her iki tarafta 2 tane yumurta var dedi ama ml olarak küçük henüz senin yumurtaların geç büyüyor dedi peki büyüme burada sonmu devam etmezmi dedim devam eder dedi ama bilmiyorum çünkü geçen aylarda klomenle bu zmaanlarda daha büyüktü şimdiki durumuma göre ..cnm sıkıldı aslını söylemek gerekirse ama bilmiyorum kafam çok karıştı fazla büyütmemem gerekiyor ama kafamdan atamıyorum bir türlü bu ay 2 farklı igne vuruldum hala vuruluyorum neden bir ilerleme yok diye nedir çaresi ?:çok üzgünüm:diye düşünmeden edemiyorum...aslında çok doluyum kendimi çok kötü işe yaramaz gibi hissetmeye başladım..:1no2:.rabbim bana güç sabır ver diye dua ediyorum...:Saruboceq:

YAAA MAVİŞŞŞŞ
ne biçim sözler onlar yapma böyle yaa
ne demek işe yaramaz lütfen kuzum aşk olsun yaa
hiç yakışmıyor sana yapma yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin bu kadar mücadele ettin şimdi neden karamsarlığa kapılıyorsun gerekli herşeyi yapıyorsun tedavini görüyorsun artık bundan sonra bize kalan beklemek sabırla kötü hissetme lütfen...

gunaydin kizlar nasilsiniz bakalim beni sorarsaniz ben iyiyim birazdan temizlik yapacagim cerencim tatlim nasilsin kücük ceren nasil oda iyidir insallah nurdan haberiniz varmi ben birkac gündür konusamadim dün doktora gidecekti gitti mi hepinizi öpüyorum

günaydın kızlar
nasılsınız bakalımmmmmmmm?
uzun bir aradan sonra ilk günaydınım bu benim sizlere
benim pc bozuldu o yüzden nete giremiyorum
akşam annemlerde kaldım
şimdi ordan size haber vereyim dedim merak etmeyin diye
bakalım eşim geçici pc bulmaya çalışıyor
bizimki anca 1 ay sonra gelecekmiş
canım sıkıldı valla evde otur oturr
özledim sizleri
geçmişi okuyamıyorum kızlar
güzel haberler varsa bilmek isterim
kendinize çokk iyi bakın
öptüm sizleri

karamanlı nuru merak etmsen yazmayacaktın herhalde benim aklımdapek kalmıyor ne oluyor ne bitiyor sürekli soruyorum kızlara zaten ama henüz cinsiyetini ögrenmemişti sanırım göstermiyordu galiba öyle birşey hatırlıyorum..sonrasındada gelip yazmadı galiba...

cerencim belki öyle ama bilmiyorum gerçekten kötüyüm sürekli farklı şeylerle ugralmaya çalışıyorum hatırlamam için bu durumu..bazne çok sorguluyorum neden böyle oluyor diye artık bi bebegim olsun istiyorum ilk zamanları hatırladım da bir yandan korkular vardı ben nasıl bakacam o minige becerebilirmiyim hazırmıyım buna diye çok sorguladım eski arkadfaşlar bilir bunu kimse bebge hazılıklı yakalanmaz diye çok teselli ettiler..belkide pişmem gerekiyordu ama şuan gerçekten ama bakabilecekmiyim diye bile düşünmüyorum..önce allah sonra kendime güveniyorum...ama gel gör ki olmuyor olmuyor bunları konuşamazdım inan kendimi zor tutuyorum yazmak daha iyi idi benim için.....neyse canınızı sıkmak istemem...

hoş geldin karamanlı bizler iyiyiz çok şükür yuvarlanıp gidiyoruz işte topik olarak görünmüyorsun hiç uzun zamandır iyimisin?
arada gel özletme kendini...
nur dün gece girmiş benden sonra topiğe fakat doktordan bahsetmemiş bende sormuştum ama söylemedi cinsiyetini öğrenecekti bebeişin. bir önceki günde doktoru hastaneye şikayet ediyordu kızdırmışlar birazcık sanırsam onu :)
bakalım bu gün gelir heralde uğrar diye düşünüyorum gelince çekerim ben kulaklarını merak etme sanada ulaşmasını söylerim abla...
bu arada küçük cerende iyi artık hissettiriyor kendisini baya hareketli olucak anlaşılan allah yardımcım olsun benim.
gerçi benim gibi birinin kızıda tembel olmaz heralde :):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…