Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın kızlar
nasılsınız bakalımmmmmmmm?
uzun bir aradan sonra ilk günaydınım bu benim sizlere
benim pc bozuldu o yüzden nete giremiyorum
akşam annemlerde kaldım
şimdi ordan size haber vereyim dedim merak etmeyin diye
bakalım eşim geçici pc bulmaya çalışıyor
bizimki anca 1 ay sonra gelecekmiş
canım sıkıldı valla evde otur oturr
özledim sizleri
geçmişi okuyamıyorum kızlar
güzel haberler varsa bilmek isterim
kendinize çokk iyi bakın
öptüm sizleri

kızz beyaz nerdesin sen özlettin kendini arada bir gel haber ver bizde seni sürekli geziyor diye düşünüyoruz buralara gelmeyince...
İyimisin nasılsın nasıl gidiyor hayat herşey yolundadır umarım.

karamanlı nuru merak etmsen yazmayacaktın herhalde benim aklımdapek kalmıyor ne oluyor ne bitiyor sürekli soruyorum kızlara zaten ama henüz cinsiyetini ögrenmemişti sanırım göstermiyordu galiba öyle birşey hatırlıyorum..sonrasındada gelip yazmadı galiba...

cerencim belki öyle ama bilmiyorum gerçekten kötüyüm sürekli farklı şeylerle ugralmaya çalışıyorum hatırlamam için bu durumu..bazne çok sorguluyorum neden böyle oluyor diye artık bi bebegim olsun istiyorum ilk zamanları hatırladım da bir yandan korkular vardı ben nasıl bakacam o minige becerebilirmiyim hazırmıyım buna diye çok sorguladım eski arkadfaşlar bilir bunu kimse bebge hazılıklı yakalanmaz diye çok teselli ettiler..belkide pişmem gerekiyordu ama şuan gerçekten ama bakabilecekmiyim diye bile düşünmüyorum..önce allah sonra kendime güveniyorum...ama gel gör ki olmuyor olmuyor bunları konuşamazdım inan kendimi zor tutuyorum yazmak daha iyi idi benim için.....neyse canınızı sıkmak istemem...

aşk olsun yaa canımızı falan sıktığın yok tabiki konuşup paylaşacaksın bizler ne için burdayız unuttun galiba cicim. ama kendinide üzerek bir yere varamazsın bunu en iyi bilenlerdensin sende ne diyor doktorlar her türlü stres etkiler bu yüzden oluruna bırakmaya çalış demesi kolay diyeceksin biliyorum ama ne yapalım demek sende bunları yaşayacakmışsın rabbimde seni böyle sınav ediyor demek öyle düşün canım. birde burda hamile kalıpta bebeğini kaybeden arkadaşlarımızı düşün. bu yüzden halimize şükredelim (bu arada bu söylediğim arkadaşlar beni yanlış anlamasın lütfen içimizden yakınlarımızdan örnek vermek istedim) beni anlıyorsun dimi maviş üzmemeye çalış kendini başka şeylere odaklan dediğin gibi yeni uğraşlar bulmaya çalış... STRES YOK!!! UNUTMA!!!

ooo aman efendim amann gece kuşları teşrif etmişler
Filizzzzz hoş geldin nabeerrrrrrrrrrrr
hadi gel gel anlat neler oldu????
Bu arada İerror geçmişte kaldın galiba cicim günümüze dönsen diyorum sonra sana yazmıyoruz diye alınganlık yapooorsun bacım
eee online görünen arkadaşlar neden bir iki çizik atmıyor yaaa

Sagol cerencim elimde olmadan üzülüyorum nereye gidecek ne olacak inan kestiremiyorum...

şişşttt lütfen sakin ol karamsarlığı bir kanara at ve burdaki herkese umut ışığı yak tabii önce kendine lütfen olumlu güzel şeyler düşünelimki herşey güzel olsun balım..

evet yaaaa
ben demiştim ama sakin geçer bu gün diye bak öğlen oldu hala kimsecikler yok gördünmü

burdayım kızlar dün gece benden sonra neler kaynatmış kızlar ona baktım canlarım filizin morali bozuktu biraz ne oldu die
mavi onlar ne biçim sözler yaa bir daha duymayayım senelerdir bu yolda uğraşan insanlar var bu yolda en önemli şey psikolojini iyi tutmak bilmiyormusun doğrusu bende benzer şeyler hissetmiştim biraz bebek konusu dışında şeylerle uğraş dağıt kafanı bebişin zamnı geldiğinde gelecek sana üzülme ayrıca tabiki dertlerimizide paylaşacağız burda sırf lak lak yapmak için toplanmıyoruz dimi canım zamanında bende çok sıkılmışımtım burdaki aarkadalarım sağolsunlar bana süper destek vermişlerdi
bu arada ben daha önce sormuştum ama arada kayandı yada 80 sayfa olduğu için ben bulamadım sen kaç aydır deniyordun canım bebek için
bu arada bayağı kalabalıklaşmışız maşallah dielim nazar değmesin

mavişim sıkma canını dicem ama boş biliyorum çümkü artık bende aynı şeyleri düşünüyorum ama allah büyük beklemekten ve bol bol dua etmekten başka elimizden bişey gelmiyor bende büyük bi özlemle bebişimi bekliyorum

kızlar geçmişi okuyamıyorum çünkü çok işim var biran önce temizliğe başlamam lazım hepinizi çok öpüyorum sonra gene gelirim

ya güzelim aslında ben yaz başından beri deniyorum ama bir takım pürüzler öıkınca bir ay falan dikkat ettik sonrasındada reglim çok ama çok uzun zamanda gelmesi yumurta gelişimi olmaması pko derken hala yerimizde sayıyoruz..işin kötüü sü aşılamayı yap sonra tüp bebk aşılamayı bir şekilde kendi cebimizden çıkarsak ilaçlardı falan çok pahalıya mal olacak tüp bebge ise şuan müsait degiliz 4 binden başlıyorlar ha diyince bulunacak bi miktar degil belki henüz bu safhalara gelmedim ama yakın çünkü doktorum bu konuda ne söylese çıkıyor yani bu ay olmaz regl olunca ara diyor belki olabilir bile demiyor düşün...o yüzden en fazla 2 kere aşılama yapar..aslında bunları düşünmek belki erken ama zor bir süreç anlatabildimmi? b,lmiyorum ama hayatımda tesr giden birşey ler var sürekli karşıma çıkıyor sürekli birşeyle ugraşıyorum..gücümün tükendigini hissediyorum..

canım çok iyi anlyorum seni doktorunla tedavini ol eğer olmazsa bir müddet ara verip kafanı dinlersin tüp bebek falan erken daha bunları düşünmeye hem rahatlarsın biraz ama bence bunların hiç birine gerek kalmayacak inşallah rahat ol

yaa mavi deniz sende tükendim dersen nasıl devam edeceksin yola hayatım lütfen kızlarrr yaa kendinize gelin yapmayın böyle...
düşünkü gripsin ve mikrobu vücudundan atmak için bir takım ilaçlar kullanıyorsun böyle düşün yani farklı bir pencereden bakmaya çalış duruma yıpratma kendini verirsede allah verecek vermezsede. bu kadar şartlandırmayın kendinizi lütfen.....

Bu arada kızz arife sen cumartesi günleri gelmezdin kk ya ne olduda açtın hayırdır?

bencede entelliye haklı inşallah tüp bebeğe gerek kalmayacak canım gün doğmadan neler doğar sen iste yeterkiii....
Üzme artık kendini lütfen...

henüz atamadım bugün üzerimden bunu ama geçecek elbet bunlarla yaşamasını biliyoruz atlatıcam ya olacak ya olmayacak ne olacagına en dogru kararı zamanında verecem..ama ihenüz taze iken yarası çok kanıyor ve durması bekliyorum...tekrar canınızı sıktıysam özür dilerim..

umarım gerek kalmaz inanın bunların hiçbirinizn başına gelecegini düşünmüyordum..geçenlerde başka bir topikte biri gebe kalmış ne demişti bi,liyormusunuz "sonunda bende becerdim bende ebe kaldım" ben becerdim lafında takılı kalmıştım hatta tebrik edip syazdımda ne güzel becermişsin diye,,yani bu durumda biz beceriksiz mi oluyoruz diye düşündüm...insanlar ne mantıkla düşünüyor bilmiyorum..bunuda paylaşmak istedim sizle..zaten gerek kalırsa ona ara vermeyi düşünücem..bu ay çok umutluyum çünkü ama bazne tökezleyip düşüyorum sonra kalkmakta güçlük çekiyorum..moralimi yerine getirmeye çalışıyorum en azından bu ay iyi kötü bir sonuç alana kadar...

kızlar amma çok yazmışsınız ya valla tek tek okuyamadım
iremcim evin harika iremin odasıda süper olucak yakında kendisi içine girince
mavicim karamsarlık diz boyu olmuş bakıyorumda kafana takma doktor konrolündesin en kısa zamanda gelicek bebişin
cerencim hala çalıyosun dimi uyumamışsın birde :1hug:

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5. ayımdayım (11 şubat)
4. Aum......................................38. ayımdayım
5. Bulcuk...................................6. ayımdayım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6. ayımdayım( 1şubat )
7. Mavi45...................................19. ayımdayım
8. Rahel.....................................18. ayımdayım
9. cerot.......................................6. ayımdayım
10. filiz_kus................................1. ayımdayım (5 şubat)
11. jasminn_23............................1. ayımdayım
12. prenses_irem........................ 1. ayımdayım (19 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................21. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................27. Haftamızdayız (K) (27 nisan)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22. haftamızdayız (K)
5. Nur_84..................................16 haftamızdayız
6. Ceren....................................19 haftamızdayız (K) (20 haziran 2009)
7. Kayra42.................................12. haftamızdayız
8. Entelliye ...............................14.haftamızdayız (02 ağustos 2009)
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................34.haftam ızdayız (K)(24 şubat-10mart)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4. haftamızdayız

kaybetmeyelim diye kopyaladım :))))

X