Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Namahrem diye eklememiştim:asigim: seni mi kırıcammmm seni kıracağıma kafamı kırarım gülümmmmmmmmmmŞeniz ceroş

aayy dur dur kırma hiç bir şeyi ne beni ne kafanı yapma kızzz....
ayrıcada teşekkür ederim cicim hemencicik yaptığın için resimler hazırdaydı galiba balım...
yatak odanda hoş duruyor hani :asigim:
Güle güle kullanın :roflol: :roflol:

Nurcum bence senin bir oğlun olacak içime öyle doğdu cicim:ecrin_bebek:

kızz banada kızı olacak gibi geliyor hadi bakalım hangimiz tutturacak :roflol:
benim kızım olacak ya o yüzden heralde herkesin kızı olucak sanıyorum kaydirigubbakcemile3

anım çok güzel bi erkek çocuğu görmüş ama çok güzeldi diyor teyzesi bitiyor şimdi nasıl heyecanlı bide ablam benim küçük annemdir o yüzden benle olan olaylarda çok heyecanlanıp duygulanır. kadrinin götürdüğü yere giti izledik

Senin gerçek adın ne? Akşam koy kız bakalım bak ne güzel değişik konular buluyoruzhihoyyyt

Filiz ne yaptı acaba aklım onda:Saruboceq:

kızz bütün kk öğrendi adımı sen hala bilmiyinmi kaydirigubbakcemile3
benim adım GÜLÇİN cicim
akşama eğer resimleri çekersem üşenmezsem koyarım canım bu yüzden söz vermiyorum malum uylusuzum...
gerçi ben eve gidene kadarda hava kararıyor ben gündüz çekmek istiyorum yarına sarkabilir tatlım :roflol:

Ceren gel seninle bir iddaya girelim:jeyyar:Nurun kızı olursa ben öğlen giremiyorum ya şirketten 1 hafta boyunca öğlende giricem kk ya.Oğlu olursa sen gece 00:00 a kadar burda olucan:jeyyar: var mısınnaniknanik

ayyy canım ya rabbim hayırlı evlat nasip etsin inşallah bakalım bizim kıza koca adayımı gelicek yoksa kankimi?
bu arada şafak sezerin filmini izlediniz demek ayy çok anlatıyorlar acaip matrakmış bizde istiyoruz gitmek bakalım belki yarın gideriz keyfim olursa...

Tamam cicim sen ne zaman müsait olursan beklerz biz:1hug: bende memnun oldum cicim irem ceren uyuyor birbirine amakaydirigubbakcemile3 kesin ikiz kızları olan birileri koymuştur bu isimler:roflol:

Tavsiye edermisin Nurcum güzelmiydi?

Ceren gel seninle bir iddaya girelim:jeyyar:Nurun kızı olursa ben öğlen giremiyorum ya şirketten 1 hafta boyunca öğlende giricem kk ya.Oğlu olursa sen gece 00:00 a kadar burda olucan:jeyyar: var mısınnaniknanik

peki tamam varım kaydirigubbakcemile5
hadi bakalım...
peki ben bir hafta boyunca 12 ye kadar kk da olursam ve kimse olmazsa ne olucak cicim
kendi kendimemi yazıcam :roflol: :roflol:

peki tamam varım kaydirigubbakcemile5
hadi bakalım...
peki ben bir hafta boyunca 12 ye kadar kk da olursam ve kimse olmazsa ne olucak cicim
kendi kendimemi yazıcam :roflol: :roflol:

Ben zaten gecede giriyorum Filizde giriyor besenb de burda nurda sütünü ısıtıp geliyor yanlız kalmazsın canımhihoyyyt Zaten ben bu saatlerde girmiyorum ama sen dün öyle bir dedin ki yarın cumartesi kimseler olmaz diye ondan geldim evimin işi duruyor Allah seni inandırsınkaydirigubbakcemile3

amaaann sendeeeeeee dünya malı dünyada kalır bu gün temizlicen yarın yine batacak nereye kadar canımmm ....
insanın biraz tembel olası geliyor valla
böyle dediğime bakma kızz evde olsam hayatta açmam pc deli gibi temizlik yapıyor olurdum -tatlicadiarzu- evde değilim yaa oturduğum yerden konuşuyorum kaydirigubbakcemile3
ama ben seni işlerinden alıkoymıyım sen yap işini ben beşe kadar burdayım nasılsa cicim...
bu arada filiz bir ara geldi sonra yazmadan kayboldu gitti bende merak ediyorum onu bekliyorum gelsin diye...

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Ceren dur güldüreyim seni biraz kaydirigubbakcemile3 ben bu İrem ismini burda kullana kullana öyle çok benimsedimki kociş bana adımla seslendiğinde bazen bakmıyorum :roflol::roflol: Ay kız kimlik bunalımına mı girdim ne:roflol::roflol:

Yok cicim sen merak etme ben haftasonu en az 1 günü kocişe ayırıyorum bugün yapmıycam sen huzursuz olma zaten salı başlayacağım işe pzts de yaparım ondan rahatımsositososito

güzeldi canım bide ben yaklaşık 5 aydır sinemaya gitmeyince çok hoşuma gitti haftayada güz sancısına gidecez

Bende kadrinin götürdüğü yere gitmek istiyorum bakalım ne zaman ayarlayabilirsek çok güzel bir değişiklik oluyor evden işe işten eve maratonunun arasında kısa bir mola şeklinde insan kendini sosyal hissediyor kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3 emin ol bende aynısını yaşıyorum yani cerene o kadar alıştımki günlük hayatta biri ceren diye seslense dönüp bakarım. kaldıki bizim kızın adı ceren olucak inş. ona her seslendiklerinde ben cevap veririm heralde kaydirigubbakcemile3

Yok cicim sen merak etme ben haftasonu en az 1 günü kocişe ayırıyorum bugün yapmıycam sen huzursuz olma zaten salı başlayacağım işe pzts de yaparım ondan rahatımsositososito

hımmm iyisin yaniii kocişin bu gün çalışıyormu peki?
yani evde yalnızsın ööölemi?

Dışarı çıktı canım kısa bir işi varmış bende sizinleyim bu sayedekaydirigubbakcemile3

cumartesi günleri eşin evde yani ne güzel yaa...
bir pazar günü yetmiyor valla haftanın altı günü çalışmak ağır geliyor.
ama işimi ve iş yerimi çok sevdiğim için batmıyor fazla gözüme....

Önemli olanda bu zaten canım işini sevmek çalıştığın yeri sevmek.Ne yazıkki ben işyerimi sevmiyorum saçlarım havaya dikiliyor sabahları departmana girincedelikafadulden inanılmaz kasvetli bir havası varsenağlama İşte bebişi o yüzden istiyorum:ecrin_bebek: doğuma kadar hem toparlanırız hemde işten ayrılıp 2 yaşına kadar ben bakarım sonra kreşe veririm bende maaşı daha az olsada rahat edeceğim az stresli bir yere girerim diye gelecekle ilgili planım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…