Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

O zaman sen uykun geldiğinde yerini şaşırdın galiba yatak odamız burası değil de hihoyyyt emin ol tebbessüm edecek el ele gideceksiniz yatak odanıza ablacım yaşım senden küçük olabilir ama emin ol bu konuları bende yaşadım.Sen bu durumu kendine çekme eşim maddi sıkıntı yaşıyor bana nazı geçti ondan bağırdı de kendini telkin et biz neleri aştık bunuda aşacağız de ablacım senden bunu beklerim ben.Sakın sende gurur yapma kendini yanlız hissederse daha çok bunalıma girer sana belkide en çok şu zamanda ihtiyacı var sende yüz çevirirsen en kötü zamanımda yanımda değildi diye hanene bir eksi puan yazar

selam arkadaşlar en son dün gece mesaj yazmıştım ama o kadar kaynatmışsınızki şimdi en son yazdığım mesajı dahi bulamıyorum geçmişi okumak için yok yok pes ettim anacığım benide geçmiş konusunda pes ettirdiniz ya ne diyim size:))))o kadar sayfayı okumam imkansız artık yeni bi taktik uyguluyyorum siteye girdiğimde en yeni haberleri online arkadaşlardan birebir alıcam:)))

umarım hepiniz iyisinizdir 1 güne inanılmaz sayfa yığılmış şuan okumam sabahı bulur heralde:))) çok önemli yılın olayı falan olmadı sanırım olduysada biri söylesin bana çatlarım ben:)))

anladığım kadarıyla filizciğim eşinle tartışmışsın valla her ailede olan şeyler nedenini gçmişi okuyamadığım için anlamöış değilim ama diyeceğim sıkma canını arada oluyor böyle düzelir sadece iki tarafta kendinize biraz zaman ayırın babacığın nasılmış filiz daha iyidir inşallah

selam prenses irem kız bu saatlerde burda genelde bir sen oluyorsun daha ilerki saatlerdede bir ben kalıyorum:))) ne haber canım nasılsın ?

merhaba benssenbcim, hoşgeldin... evet eşimle bu akşam maalesef tartıştık ve canım çok sıkıldı şimdi iyiyim ama, iyi ki buradaki arkaşlarım var :) babam iyi canım, hergün telefonla konuşuyoruz, en son akşam konuştuğumda çok iyiydi... sen nasılsın canım?

iyiyim canım sen nasılsın hoşgeldinnhihoyyyt ben gece sakin sakin oturmayı kendimle başbaşa kalmayı çok seviyorum huzur buluyorum hemde günün yorgunluğunu atıyorumm isterimki eşimde benimle otursun ama o biraccık uykucu benimle yarışamıyorrkaydirigubbakcemile3

filiz çok sevindim babacığının iyi olmasına konu baba olunca çok hassaslaşıyorum ben babacığımı biraz erken kaybettimde(( neyse çok şükürki iyiymiş

iremciğim hamdlsun iyiyim canım bende geceleri eşim yattıktan sonra ruhumu dinlendirmeyi o günün kendimce muhasebesini yapmayı çok seviyorum bide arka tonda müzik oldumu değme keyfime:)))diğer çenebazları çok arıyorum geceleri ama onlarda çalıştıkları için erken yatıyorlar haklı olarak bu saatte burası bomboş oluyor genelde sizi görünce şaşırmadım değil yani:)))

söz vermeyeyim ama yatana kadar düşüneceğim söylediklerini, doğru şeyler söylüyorsun çünkü canım :)

Ablammmm bak ben kolay kolay birine abla demem.Ancak ablam gibi hissettiğim kişilere derim.Öyle pazarcılar gibi abla abla dememkaydirigubbakcemile3 bu seferlik ne olur benim dediğimi yap eğer ters tepki verirse sana ben söz veriyorum asla karışmayacağım:çok üzgünüm: ama bu seferlik ne olur dediğimi yap.Bak dini bir kitapta şu ayeti okumuştum eğer bir karı koca yataklarını ayırırlarsa melekler sabaha kadar lanet ederlermiş kim ayırdıysa şimdi melekler sabaha kadar lanetmi okusun kocana gönlün el verir mi böyle bişeye söyle bakim:1no2:

canım bak uykusu kaçan gelliyor nurda geldiiiihihoyyyt

bu gece çenemiz iyice düştü canım, ama iyi olmuş sen de yetiştin bize :)

ben de annemi erken kaybettim onun için seni çok iyi anlıyorum canım :)

ene nur84 te burdaymış hoşgeldin canım kız bu saatte ne yapıyorsun sen burda istermisiniz diğer kızlarda gelsin:)))

Rabbim geride kalanlara hayırlı uzun ömürler nasip etsin hayat işte neler yaşadık ve daha neler bekliyor bizi bilemeyiz

ne olursa olsun ben ona kıyamam, tamam cadı tamam sen de 2. cadı oldun cerenden sonra

Ablaaaa ruh halini değiştirir misin lütfen yaa hadi bak ben neyse yarın hamişler üzülecek onların kiracılarının üzülmesini istemezsin değil mi:ecrin_bebek:

ne olursa olsun ben ona kıyamam, tamam cadı tamam sen de 2. cadı oldun cerenden sonra

Seni seviyorummmmmmmmmmmm ablacımmmmmmmmm işte sen busun sana yakışanı yaptınnnnnnnnnnnnn helal sana ablammmmmmmmmmŞenizŞeniz

şimdi ne kadar sevap varsa toplayacaksın bak hadi yine iyisin:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…