Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ceren bende senin gibi bebek oluncaya kadar adamın canını çıkardım şimdide bırakıverdim adam sudan çıkmış balığa döndü haftada 1 anca yanaştırıyordum şimdide mantar çoldu bende yasak adam daha ne kadar dayanacak bakalım

kız kociş neden korkuyo ki
sen ona en iyisi şu taktiği uygula bak süper adet sonrasında hamile kalınmıyomuş taaki bidahaki adete kadar rahat ol aslanım de gerisi malum :jeyyar:

Tabiii iyi fikir ama yemezzz.çünkü benim adetimin 10 gün geciktiği dönemde doğum kontrol hapını bıraktığımda dr gitmiştik dr tüm detayları anlattı başka birşey bulmak lazım:uhm:

Tabiii iyi fikir ama yemezzz.çünkü benim adetimin 10 gün geciktiği dönemde doğum kontrol hapını bıraktığımda dr gitmiştik dr tüm detayları anlattı başka birşey bulmak lazım:uhm:

iremcim, seninki yumurtlama tarihlerini hesaplayamaz, sen de çaktırma bildiklerini, bütün cazibeni kullanarak baştan çıkar gülüm aaaa daha ne diyeyim? alkol sperm kalitesini bozuyor, adamcağızı içirme heheheh

Canım benim kociş korkuyor bebişten :ecrin_bebek: sanki o bakıcak:dilcikar: ben onu sarhoş etsemmm olmas mı kikaydirigubbakcemile3 ama 2 günde 1 ayyaşa çıkar kocişimin adı:roflol:

o zaman şöyle yapalım çıldırmış gibi yap -tatlicadiarzu- ben anne olmak istiyorum ötesi yok yataşşa çabuk klava:

bende sütümle katılabilirim değil mi?
başımızın üstünde yerin var hayatım, tabii ki :) ben ısıtırım senin sütünü :)
Büyüksünnn Filizzzzzzcimmmmmmmmmmmmm:enbuyukkk:kıskananlar çatlasınnnnn:dilcikar::dilcikar kendini biliyor baş harfi C son harfi N lülülülülülülülülülülülü

:roflol::roflol::roflol:

iremcim, seninki yumurtlama tarihlerini hesaplayamaz, sen de çaktırma bildiklerini, bütün cazibeni kullanarak baştan çıkar gülüm aaaa daha ne diyeyim? alkol sperm kalitesini bozuyor, adamcağızı içirme heheheh

Söz veriyorum örtmenim bu ay çok çalışacağım dersime :hooray: yok içmez ki keşke içse yutmuyor o numaralarıkaydirigubbakcemile3

peki bir sorum olcak örtmenim 19/01 de ilk regl günü ise yumurtlama günü tahminen ne zamana denk geliyor ne zaman yumurtlayacağım gıd gıd gıdaakkkk:roflol:

Büyüksünnn Filizzzzzzcimmmmmmmmmmmmm:enbuyukkk:kıskananlar çatlasınnnnn:dilcikar::dilcikar kendini biliyor baş harfi C son harfi N lülülülülülülülülülülülü

bana bak hanım hanııımmm kızım hakkında düzgün konuş gelirsem oraya parçalarım seni alimallah Çok üzgünüm çoook kötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…