Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Ceren tatlı bir cadı

Evet canım haklısın erkekler ellerine yüzüne bulaştırıyorlar ara bulma işinidelikafadulden İnşallah Allahtan öyle birşey olur ki onların aklı başına gelir .3 günlük dünya üzmesinler seni böyle.Babaannemde annemi çok üzmüş gençlik yıllarında şimdi can veremiyor ne yazıkki.Herkes ektiğini biçiyor.Sen içini serin tut Allahın adaleti sonsuz canım

canım yapman gereken şey takmamak, başka türlü başa çıkamazsın, bak benim başımda 3 tane var... ama ben ne yapıyorum... hiçbirine gerekenden fazla yüz vermiyorum, benim avantajım onlardan büyük olmak ama maşallah onlarda da dil pabuç kadar... beni üzdüler mi aramıyorum sormuyorum, ayağımı kesiyorum, gelip sonra aman yenge diyorlar, affet diyorlar, yine yüz vermiyorum bir müddet... araya mesafeni koy tatlım, eşine de olanları yumuşak bir şekilde anlat, şikayet eder gibi değil, olanları bilsin, pazartesi günü gittiğinde mesafeli davran canım, herkes yerini ve haddini bilecek, yoksa çok ezilirsin

bu defa şaka yapmıyorum bilmiyordum :1shok:
ozaman süte devammmm:içelim:
nur ozaman sanada yokkkklava:

Kesinlikle katılıyorum.Tavrını belli etmezsen daha çok tepene binerler.Bebebeğin yüzünü göstermiycem falan de korkut onlarıı:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…